Trendyol Kargo Otomatı Nasıl Kullanılır

Trendyol kargo otomatı nasıl kullanılır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Trendyol kargo otomatı nasıl seçilir ve 7/24 Trendyol kargo otomatı işte detaylar.

Trendyol kargo otomatı nasıl kullanılır sorusu sıkça merak ediliyor. Trendyol artık yeni teslimat modeliyle hizmet veriyor. Yeni teslimat modeli ile hizmet veren Trendyol, teslimat süreçlerinde daha hızlı olmayı hedefliyor. Hızlı teslimat için geliştirdiği hizmetlerden biri de kargo otomatı olarak dikkat çekiyor. Bu sistem sayesinde Trendyol müşterileri tüm kargolarını, kuryeyi beklemeden 7/24 istediği zaman teslim alabiliyor. Trendyol kargo otomatları nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız da hemen detaylarını aktaralım;

  • Trendyol siparişlerinizden sonra telefon numaranıza teslimat kodu geliyor.
  • Gelen bu teslimat kodunu ve kimlik bilgilerini gel Al kargo otomatının ilgili ekranına girin.
  • Ardından otomat girdiğiniz bilgilere ait kargonuzu size teslim edecektir.

Trendyol kargo otomatı üzerinden siparişlerinizi teslim almak üzere yukarıda yer verdiğimiz adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Kargo otomatlarından siparişlerinizi dilediğiniz saat biliminde alabilirsiniz. Çünkü Trendyol kargo otomatları yukarıda da yer verdiğimiz üzere 7/24 aktif hizmet sağlıyor.

Trendyol Motorlu Kurye Maaşları

Trendyol Kargo Otomatı Nasıl Seçilir

Trendyol kargo otomatı nasıl seçilir sorusu Trendyol müşterileri tarafından çokça merak ediliyor. Trendyol bildiğiniz üzere Türkiye’nin en büyük online pazaryerlerinden biri olarak hizmet veriyor. Türkiye genelinde neredeyse herk esin ilk tercih ettiği online pazaryerlerinden biri olduğu için kargo sistemi oldukça yoğundur.

Hatta artık standart kargolar yetişemediği için Trendyol farklı çözümler üretiyor. Bunlardan biri de Trendyol Gel Al Noktası- Kargo otomatı sistemidir. Bu sistem sayesinde Trendyol müşterileri tüm siparişlerini kargo otomatları sayesinde 7/24 istedikleri anda teslim alabiliyor. Sipariş sürecinde gel al noktası seçimini nasıl yapabilirim diye merak ediyorsanız da;

  • Trendyol siparişlerinizi oluştururken teslimat yöntemi kısmından mevcut adresinize en yakın olan ‘’Gel Al Noktası’’nı seçerek ilerleyin.
  • Verdiğiniz siparişiniz Gel Al Noktası’na ulaştığı anda telefon numaranıza bilgilendirme SMS’i gönderilir.
  • Gelen bu SMS’ten sonraki 3 gün içerisinde sipariş verirken tercih ettiğiniz Gel Al Noktası’ndan siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Gel al noktasında yer alan kargo otomatının ekranına teslimat kodunuzu ve kimlik bilgilerinizi girdikten sonra siparişinizi hızlıca teslim alabilirsiniz.

Trendyol Kargo Otomatı

7/24 Trendyol Kargo Otomatı

7/24 trendyol kargo otomatı sayesinde siparişlerinizi istediğiniz anda teslim alabilirsiniz. Trendyol ‘’Gel Al Noktası’’ hizmeti sunarak müşterilerinin daha hızlı sipariş teslimi almasını sağlıyor. Trendyol üzerinden alışveriş yaparken kargo seçimi sayfasında Gel Al Noktası alternatifi mevcuttur. Bu alandan adresinize en yakın olan Gel Al Noktası’nı seçmeniz gerekiyor.

Siparişiniz seçtiğiniz Gel Al Noktası’na teslim olduğunda tarafınıza bilgilendirme SMS’i geliyor. Gelen bu bilgilendirme mesajından sonraki 3 gün içerisinde gel al noktasına giderek siparişinizi teslim alabilirsiniz. Kargo otomatları 7/24 hizmet verdikleri için istediğiniz saat diliminde otomattan siparişinizi teslim alabilirsiniz. Üstelik eğer ilk kez Gel Al Noktası üzerinden sipariş teslim alacaksanız Trendyol size özel 10 TL indirim kuponu sunuyor.

Trendyol Kargo Otomatı Nerede Var

Trendyol kargo otomatı nerede var sorusu kullanıcılar tarafından sıkça merak ediliyor. Trendyol üzerinden siparişlerinizi oluştururken kargo firması ekranında gel al noktası şeklinde bir seçenek çıkıyor. Bu sayfa üzerinden sipariş adresinize en yakın olan tüm Gel Al Noktası adresleri mevcuttur. Adresinize en yakın olan Gel Al Noktası’nı seçebilirsiniz.

Ayrıca yine aynı ekran üzerinden nerelerde Gel Al Noktası olduğunu da görüntüleyebilirsiniz. Belirtilen adreslere siparişleriniz teslim edildiği zaman tarafınıza bilgilendirme SMS’i geliyor. Bu SMS’i aldıktan hemen sonra 7/24 istediğiniz zaman kargo otomatına giderek siparişinizi güvenle teslim alabilirsiniz. Teslim alırken otomatın ilgili ekranına teslimat numaranızı ve kimlik bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Trendyol Kargo Otomatı Kazanç

Trendyol Maden Şube Nerede

Trendyol Hızlı Market 30 TL İndirim (İndirim Hakları Nasıl Kullanılır)

Trendyol Cüzdandaki Parayı Karta Aktarma

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu