Trendyol Telefon Numarası Değiştirme

Trendyol telefon numarası değiştirme ve SMS onay numarası değiştirme hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. SMS onay numarası değiştirme nasıl olur işte detayları.

Aradığınız şık kaliteli her türlü ürünlerin bulunduğu online satış merkezi olan sistemdir. Telefondan, ev aksesuarlarına, kıyafetten ayakkabıya aklınıza gelebilecek her türlü ürün yer almaktadır ve alış- veriş yapmakta oldukça kolay bir sistemdir. Dilediğiniz yerden alış veriş yapabiliyorsunuz. Cep telefonlarınıza indirdiğiniz uygulaması ile her yerde ürünlere bakıp inceleyerek alabilirsiniz. Peki kayıtlı olan cep telefon numaramızı nasıl değiştiriyoruz?

Trendyol telefon numarası değişimi

Trendyol’un mobil uygulamasını kullanıyorsanız yapmanız gerekenler;

  • İlk olarak uygulamaya giriş yapınız.
  • Daha sonra uygulamada en alt sağ köşede bulunan ‘hesabım’ sekmesine tıklayınız.
  • Karşınıza çıkan ekrandan ‘Hesap bilgilerim’ adlı seçeneği tıklayınız
  • Ardından ‘Kullanıcı bilgilerim’ sekmesini seçiniz.
  • Çıkan ekranda bulunan telefon numarasını silin ve yerine yeni numaranızı ekleyin ardından ‘ güncelle’ sekmesine basınız.

Bu işlemleri yaptığınız zaman kayıtlı olan numaranız değişmiş olacaktır.

Trendyol Teslimat Noktası

Trendyol SMS onay numarası değiştirme

Tredyolda SMS onay kodu sizin kayıtlı olan cep telefonunuza gelmektedir. Bunun için yapmanız gereken şet Trendyola kayıtlı olan cep telefonu numaranızı aktif olan numaranız ile değiştirmeniz gerekmektedir. Bir çok insan numara değişliği yaparken sorun yaşadıklarını söylemiş.

Eğer numara değişikliği yaparken sorun yaşarsanız Tredyol müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorunuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Müşteri temsilcisine direk mobil uygula üzerinden ulaşabilirsiniz ya da ilgili telefon numarasından arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Trendyol E-Posta Değiştirme

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Aradığın burada

Başa dön tuşu