Trendyol Teslimat Noktası – Gel Al Noktası başvuru Formu

Trendyol teslimat noktası nasıl olabilirim detaylı bilgilendiriyoruz. Trendyol teslim noktası başvurusu nasıl yapılır işte detayları.

Trendyol teslimat noktası, yurt içinde ticari faaliyet gösteren iş yerleridir. Mesela; kırtasiye, eczane, kasap, bakkal, pastane gibi herhangi bir işletmeyle kargo firmalarına internet üstünden teslimat noktası olmak için başvuru yapılmaktadır. Kargo firmalarıyla anlaşan bu tarz işletmeler, Trendyol’dan alışveriş yaparken belli olmaktadır. Etrafınızda bulunan teslimat noktalarını görerek, size en uygun teslimat noktasına kargonuzu isteyebiliyorsunuz hem evde bulunmazsanız kargonuz geri gitmiyor ve teslim alıyorsunuz.

Trendyol’dan yaptığınız alışverişlerde teslimat noktalarını seçtiğiniz zaman size 20 TL indirim kuponu kazanma şansı yakalıyorsunuz.

Trendyol teslimat noktası ve gel al noktası olmak için başvuru formunu doldurmanız yeterli. Trendyol başvuru formu [1] doldurduktan sonra uygun görülmesi halinde yetkililerce aranacaksınız.

Trendyol Teslimat Noktası - Gel Al Noktası başvuru Formu

Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur

Trendyol teslimat noktası nasıl olabilirim

Trendyol iade iptali

Trendyol teslimat noktası nasıl olabilirim

Trendyol teslimat noktası noktası olmak için;

  • İlk olarak yapmanız gerek kendinize ait olan her hangi bir işletme sahibi olmanız gösteren belgeyi sunmanız gerekmektedir.
  • Daha sonra Trendyol dağıtımı yapan kargo şirketiyle  internet üstünden teslimat noktası olmak için başvuru yapmalısınız.
  • Son aşama ise Kargo şirketi başvurunuzu inceleyip işletmenizin uygun olup olmadığına karar veriyor ve sonra trendyol teslimat noktası olarak görünmeye başlıyorsunuz.

Trendyol’dan alışveriş yaptıktan sonra kargoyu evden teslim almak istemeyen kişiler teslimat noktasından 3 gün içinde kimliğinizi göstererek teslim alabiliyorlar. 3 gün içerisinde teslim alınamayan kargolar geri iade edilmektedir.

Trendyol E-Posta Değiştirme

Trendyol teslim noktası başvurusu

Trendyol teslimat noktasına başvuru yapabilmeniz için ilk olarak her hangi bir işletme gerine sahip olmanız gerekmektedir. Kendinize ait bir bakkal, kuruyemiş gibi bir işletmeniz varsa eğer Trenyol’un anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile iletişime geçerek başvuru yapıyorsunuz ve daha sonra kargo firması sizin şartlarınızı inceliyor ve uygun olmanız durumunda artık Trendyol teslim noktası oluyorsunuz.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

211 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu