Türk Telekom Konuşma Paketleri 2022

Türk Telekom Konuşma Paketleri 2022 ve Konuşma Paketleri 10 TL nasıl yapılır detaylı bilgilendiriyoruz. Aylık Konuşma Paketleri işte detayları.

Türk Telekom konuşma paketleri avantajlı fırsatlar ve uygun fiyatlı seçenekler ile pek çok insanın tercihi oluyor. Uygun fiyatlı paketler arıyorsanız aylık ya da haftalık muhabbet paketlerini tercih edebilirsiniz.

Ayda 39 TL’ye yurt içinde her yöne 2000 dakika ya da haftalık 250 dakika yurt içi her yöne 6 TL’ye satın alabilir ve gerektiğinde paketinizi yenileyerek avantajlardan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Türk Telekom 25 TL Paketler Faturasız

Türk Telekom Konuşma Paketleri 10 TL

Türk Telekom kadınlar için yeni çıkardığı ev kadınlarına özel paketleri ile adından oldukça söz ettirmeyi başardı. Türk Telekom paketler ev kadınları için aylık her yöne arama için 150 dakika olmak kaydıyla gün içerisinde saat 10:00 ile 15:00 arası konuşma yapabileceğiniz paketler yalnızca 15 TL’dir.

İlk kez Türk Telekom hattı kullanacaksanız her yöne 500 dakika paketi yalnızca 16 TL olarak inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Hat 750 DK 750 SMS 15 GB 30 TL

Türk Telekom Konuşma Paketleri Faturasız

Kullanıcılarına birçok avantajlı paket sunan Türk Telekom konuşma paketleri faturasız hatlar için de çok fazla seçenek mevcut. Aylık ya da haftalık olarak satın alabileceğiniz paketlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Muhabbet paketleri en çok tercih edilen tarifeler olarak 39 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılar ile buluşuyor. 3000 dakika her yöne konuşma hakkı tanıyan paket ise sadece 49 TL.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası

Türk Telekom 500 DK

Türk Telekom emekli müşterilerine özel çıkardığı S.E.Ç Emekli Paketi ile hattını yeni açmış emekli kişilere 500 dakika her yöne konuşma imkanını aylık yalnızca 16 TL olarak belirledi. Türk Telekom 500 DK avantajlı paket ile sevdiklerinizle rahatça konuşabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Paketler

Türk Telekom Aylık Konuşma Paketleri

Türk Telekom dünyasının avantajlı konuşma paketleri 39 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin hizmetine sunuluyor. Türk Telekom aylık konuşma paketleri 2000 dakika her yöne 39 TL ile 3000 dakika her yöne 49 TL olarak web sitesine giriş yapılıp satın alınabilir.

Ödeme yaptığınız anda konuşma hakkınız hesabınıza tanımlanır. Dilerseniz ek olarak haftalık ya da aylık internet paketi de satın alabilirsiniz. Birçok farklı avantajı incelemek için web sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

Türk Telekom 15 GB 35 TL nasıl yapılır?

googlehaberler