Türk Telekom Ramazan kampanyası “Ramazan Bereketi Her Yerde” sloganıyla başladı. Kampanya kapsamında bireysel ve kurumsal müşterilere özel farklı avantajlar sunuluyor.

Türk Telekom Gece paketi 30 GB

Türk Telekom Gece Paketi 30 GB, her gece 02:00 – 08:00 saatleri arasında kullanabileceğiniz 30 GB internet içeren bir pakettir. Paket ücreti 20 TL’dir ve faturalı ve faturasız tüm abonelere açıktır.

Faturasız Paketten; Mobil Ofis, Katlayan, Bayi, Standart, Faturasız Mobil Wifi, İşbirliği tarifeleri  haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Taraftar tarifeleri dahil Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.

Türk Telekom Ramazan Özel 10 GB Bedava internet

Türk Telekom Ramazan internet hediyesi daha bitmedi. Türk Telekom’a gelenlere tam 10 GB hediye internet var. 10 GB hediye internet almak için; RAMAZAN GB yaz 5555‘e gönder. 10 GB hediye internet Gece 00:00 – 06:00 arasında geçerlidir.


Daha fazla ilgili içerik;


Sahur İnternet Kampanyası 2024

Sahur internet kampanyası 2024, Türk Telekom faturalı ve faturasız abonelere Ramazan özel 10 GB bedava internet veriyor. Ramazan ayı boyunca Sil Süpür uygulaması kullananlara toplamda 10 GB hediye internet verilecek. Türk Telekom Ramazan ayında abonelerini internetsiz bırakmıyor. Diğer operatörlere bu konuda fark attığını söyleyebiliriz.