Türk Telekom Sevgililer Günü Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Sevgililer Günü Bedava İnternet kampanyası hakkında bilgilendiriyoruz. Türk Telekom 14 Şubat hediye internet 1 GB nasıl yapılır işte detaylar.

Türk Telekom Opera Hediye İnternet

Türk Telekom 14 Şubat hediye internet kampanyasını Opera uygulaması üzerinden veriyor. Opera internet tarayıcı ile hediye internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Opera hediye internet nasıl yapılır işte detayları.

PaketSüresiFiyatı
Bedava 1 Gün24 saatÜcretsiz

Sevgililer Günü Opera Web Pass kampanyası günlük ücretsiz teklifi, sadece Opera Mini internet tarayıcısı üzerindeki TT Mobil Web Pass Mağazasından alınabilir ve sadece Opera Mini içinde kullanılabilir. Türk Telekom Opera Kampanyası 14, 15 ve 16 Şubat tarihlerinde geçerli olacaktır. Aboneler Opera Web Pass paketlerinden aynı anda bir tanesini alabilirler. Kampanyadan faydalanılmaktayken yeni bir Opera Web Pass internet paketi satın alınırsa kampanya iptal olacaktır.

Ücretsiz Sil Süpür indir

Türk Telekom Opera İnternet indir

Türk Telekom Opera İnternet indir

Türk Telekom hediye internet verdiği internet tarayıcısı Opera nasıl indirilir detalandırdık. Opera internet tarayıcı uygulamasıdır. Chrome ve mozilla gibi internet tarayıcılarından biridir. Opera uygulamasını indirdikten sonra internette gezinti yapabilirsiniz.

Opera mobil uygulamasını Google Play ve App Store uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Android telefon kullanıcıları uygulamayı indirmek için buraya ve iOs kullanıcıları uygulama mağazasından indirmek için buraya tıklayın.

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava internet 2021 kategorisini ziyaret edin.

Opera Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom opera internet tarayıcı ile bedava internet nasıl alınır adımları takip edin.

Adımları takip ettikten sonra kısa mesaj ile hattınıza 1 GB hediye internet tanımlandığını göreceksiniz. 24 Saat içinde her yöne geçerli interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sil Süpür

Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyaları ve Türk Telekom paketleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu