Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor

Türk Telekom fırsat ve hediye kampanyalarından yararlanmak için EVET yazıp 5008’e gönderebilirsiniz. Ayrıca uygulama mağazasın Online İşlemler diye arayın.

Sil Süpür Nasıl İndirilir?

Türk Telekom’un sil süpür özelliği aslında bir uygulama değildir. Türk Telekom online işlemler uygulaması içinde yer alan bir bölümdür. Bu bölüm sayesinde aboneler haftalık hediye internet ve bedava paket alabilirler.

Google Play ve App Store uygulama mağazasında arama bölümüne “Türk Telekom Online İşlemler” yazıp arattıklarında uygulamayı bulabilirler. Sonrasında yükle butonuna tıklayın.

Sil Süpür Nasıl Yapılır

Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Telefon numara ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi bilmiyorsanız; 9520’ye ŞİFRE yazıp SMS ile giriş şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra bana özel ve kampanya bölümünde yer alan sil süpür ekranını açın. Ekranda beliren bulutları parmağınızda telefon ekranından silin. Ardından hediyeniz ekrana gelecektir. Hediyeniz hattınıza tanımlandıktan sonra kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz. Bilgi mesajından sonra hediyenizi kullanabilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür

Sil Süpür özelliği Türk Telekom’a ait olduğundan dolayı onun altında yer alan bütün cell operatörleri faydalanabilir. Bimcell, TeknosaCell, 61Cell vs gibi diğer yan operatörler de bu özelliği ücretsiz kullanabilirler.

Ücretsiz Sil Süpür İndir

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu