Türk Telekom Sil Süpür Yok, Çıkmıyor

Türk Telekom Sil Süpür Yok, çıkmıyor nereden bulabilirim? Türk Telekom Sil Süpür hediye internet veren uygulaması nasıl indirilir işte detayları.

Türk Telekom Sil Süpür Yok

Türk Telekom’un sil süpür özelliği aslında bir uygulama değildir. Türk Telekom online işlemler uygulaması içinde yer alan bir bölümdür. Bu bölüm sayesinde aboneler haftalık hediye internet ve bedava paket alabilirler.

Google Play ve App Store uygulama mağazasında arama bölümüne “Türk Telekom Online İşlemler” yazıp arattıklarında uygulamayı bulabilirler. Sonrasında yükle butonuna tıklayın.

Sil süpür nasıl yapılır

Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Telefon numara ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi bilmiyorsanız; 9520’ye ŞİFRE yazıp SMS ile giriş şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra bana özel ve kampanya bölümünde yer alan sil süpür ekranını açın. Ekranda beliren bulutları parmağınızda telefon ekranından silin. Ardından hediyeniz ekrana gelecektir. Hediyeniz hattınıza tanımlandıktan sonra kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz. Bilgi mesajından sonra hediyenizi kullanabilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür

Sil Süpür özelliği Türk Telekom’a ait olduğundan dolayı onun altında yer alan bütün cell operatörleri faydalanabilir. Bimcell, TeknosaCell, 61Cell vs gibi diğer yan operatörler de bu özelliği ücretsiz kullanabilirler.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥