Sil Süpür indir Ücretsiz – Sil Süpür Yap

Türk Telekom bedava internet veren uygulaması Sil Süpür indir. Türk Telekom Sil Süpür nasıl yapılır gibi bütün detaylar ile yükle.

Türk Telekom online işlemler giriş

Türk Telekom’un ücretsiz internet veren uygulamasıdır. Sil Süpür uygulaması ile haftalık bedava internet konuşma paketinizi alabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamadan Selfy’liler de yararlanabilir. Uygulamanın orijinal adı Türk Telekom Online işlemler uygulamasıdır. Türk Telekom online işlemler uygulamasında kampanyalardan yararlanabileceğiniz gibi paket alımı ve tarife durumlarınızı da görebilirsiniz.

Sil Süpür Çıkmıyor

Uygulamanın orijinal adı “Türk Telekom Online İşlemler” dir. Google Play ve App Store uygulama mağazalarına arama bölümünde bu doğrultuda arama yaparsanız uygulamayı bulabilirsiniz.

Sil Süpür Çıkmıyor
Sil Süpür Çıkmıyor

Sil Süpür Nasıl Yapılır 2022

  • Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirin,
  • ŞİFRE yaz 9520’ye sms gönderin. Gelen şifre ile uygulamaya giriş yapın,
  • Kampanyalar / Sil Süpür bölümüne girin,
  • Ekrandaki bulutu parmağınızla silin ve hediyeniz ekrada belirecek.

Sil Süpür hangi gün

Türk Telekom sil süpür çarşamba ve perşembe günleri yapılabilir. Haftada bir gün sil süpür hakkı her hafta yenilenmektedir. Sil süpür hakkınızı kullanmadığınızda bir sonraki haftaya devretmez.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi

Türk Telekom bedava internet veren uygulaması Sil Süpür hilesi bulunmamaktadır. Sil Süpür hilesi içerik ve videoları yanıltıcıdır. Türk Telekom güvenlik açığı vermemek için uygulamasını sürekli güncellemektedir.Güvenliğiniz için bu tür içeriklere itibar etmeyin.

Sil Süpür APK Yükle

Ücretsiz Sil Süpür uygulamasının APK versiyonunu aşağıdaki indir butonundan indirebilirsiniz. Ama siz uygulama mağazalarından indirmek isterseniz bir sonraki paragraftan yararlanabilirsiniz.

Sil Süpür APK indir

Türk Telekom Sil Süpür uygulamasının app mağazalarında online işlemler olarak bulabilirsiniz. Türk Telekom online işlemler uygulamasının içinde Sil Süpür bölümünden yararlanmak için indirme linkleri aşağıda yer alıyor.

Android kullanıcıları Sil Süpür uygulamasını Google Play’den indirmek için buraya tıklayın. Huawei kullanıcıları Sil Süpür uygulamasını AppGallery’den indirmek için buraya tıklayın. iPhone kullanıcıları AppStore mağazasından uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Selfy Sil Süpür Uygulaması

Selfy’liler Online İşlemler uygulamasında hediyeleri silip süpürüyor. Her hafta Online İşlemler uygulamasına gir, sana özel sürpriz hediyeleri Sil Süpür.

Öncelikle hala üye değilsen, SELFY yaz 4545’e gönder. “Ben çoktan Selfy’liyim!” diyorsan, sürpriz hediyeler her hafta seni bekliyor! Üstelik kampanyaya katılım ücreti yok ve kayıt gerektirmiyor. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’nı yükleyip, uygulamaya giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri silip süpürmeye başlayabilirsin

Sil Süpür APK indir

Sil Süpür Hediyesi

Sil Süpür bedava internet ve konuşma paketi hediyeleri aşağıdaki listede yer alıyor. Haftalık ve günlük hediye paketinizi alabilirsiniz. Sil Süpür uygulamasından haftalık hediye paketinizi almayı unutmayın.

Geçerlilik SüresiHediye
1 AyMuud Premium Üyeliği
Haftalık30GB
Haftalık10GB
Haftalık5 GB
Haftalık2 GB
Haftalık500 MB
Haftalık250 MB
HaftalıkHer yöne 250 DK
Günlük5 GB
Günlük2 GB
Günlük1 GB
Günlük500 MB
Günlük250 MB
Günlük100 MB
GünlükTürk Telekom Mobil yönüne Sınırsız Konuşma
1 AyArayanıBil Servisi
Tek SeferlikEnterprise’dan %40 İndirim
Tek SeferlikMNG Kargo’dan %30 İndirim

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Sil Süpür Nasıl Aktif Edilir?

Türk Telekom Sil Süpür uygulamasını cihazınıza indirip, ŞİFRE yaz 9520‘ye mesaj gönderin gelen şifre ile uygulamaya giriş yapın. Hafta 1 kez olmak şartı ile Çarşamba ve Perşembe günleri Kampanyalar/Sil süpür bölümünden karşınıza çıkan bulutun üzerini silip süpürün. Hediyenizi onaylayın.

Türk Telekom Sil Süpür çıkmıyor?

Türk Telekom operatör kullanıcıları için haftada 1 kez olmak şartı ile ücretsiz paketler hediye vermeye devam ediyor. Sil Süpür kaldırılmadı uygulamanızın güncel olduğundan emin olup hediye hakkınızı tekrar almayı deneyiniz. daha önce kullanmayanlar için içeriğimizi okumalarını tavsiye ederiz.

Sil Süpür Nasıl Yapılır

Sil Süpür Nasıl Aktif Edilir – Sil Süpür Linki Kalktı mı

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor

Kurban Bayramı Sil Süpür Bedava İnternet

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

23 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu