Türk Telekom Yeni Hat fiyatı 30 TL olarak belirlendi. Türk Telekom 750 DK 750 SMS 15 GB nasıl yapılır detaylı bilgilendiriyoruz.

Türk Telekom Faturasız Yeni Hat 30 TL

Türk Telekom Hoşgeldin kampanyası ile yeni hat fiyatı 30 TL olarak belirlendi. Türk Telekom yeni hattında 750 DK 750 SMS ve 15 GB internet tanımlıdır. Kampanyadan yararlanmak için; BOLBOL yazıp, 5555’e SMS gönderin.

Türk Telekom Ovit izni olmayan bulunmayan aboneler, “BOLBOL ONAY” yazıp, 5555‘e SMS atarak hem ovit izni verip hem de kampanyaya katılabilecekler.

Türk Telekom Faturasız Paketler 2021

Türk Telekom paketler yeni hat açılışını takip eden 2 ay boyunca, aylık tek seferde 30 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında, o ay için 30 gün boyunca kullanabilecekleri 10 GB bedava internet daha yüklenecektir.

Türk Telekom 10 GB hediye internet faydasından kampanyaya katılım tarihini takiben, her ay bir kere olmak üzere 2 ay boyunca 2 kez faydalanılabilir. 2 ay boyunca her ay faydalanabilmesi için 30 günde bir tek seferde 30 TL ve üzeri tutarda yükleme yapılması gerekmekte olup, yükleme yapılmayan aylarda kampanyadan yararlanılamayacaktır.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2021

Türk Telekom online işlemlerinizi yapmak için; Sil Süpür indir başlıklı yazımıza bakabilirsiniz.

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava internet 2021 kategorisini ziyaret edin.

3 Comments

  1. Canan Uyumaz on

    Yeni hat kampanyaları paketleri ne kadar ve yeni hat faturasız fiyatı ne kadar