Turkcell 15 Temmuz Bedava İnternet 

Turkcell 15 Temmuz bedava internet olup olmadığını birçok kişinin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bazı operatörler tarafından 15 Temmuz günü müşterilerine bazı fırsatlar ve kampanyalar sunulmuştur. Gün içerisinde bedava internet, sınırlı sayıda sms ve dakika hakkı sunulmuştur. Turkcell tarafından böyle bir fırsat ve kampanya gerçekleşmemiştir. Turkcell abonesiyseniz nasıl bedava internet kazanacağınızı sizler için yazımızda ele aldık. Hadi gelin birlikte inceleyelim. 

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2022 

Birçok kullanıcının en çok aradığı konulardan biri Turkcell bedava internet kazanma 2022 olmaktadır. Turkcell abonesiyseniz ve bedava internet kazanmanın yollarını arıyorsanız sizler için yazımızda detaylı bir şekilde ele aldık. Bedava internet kazanmak için şu yolları takip edebilirsiniz; 

  • Turkcell hattına yeni geçiş yapan kişiler için 8 GB bedava internet beklemektedir.  
  • Otomatik ödeme talimatı veren Turkcell müşterilerini 1 GB bedava internet beklemektedir. Bu kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu kampanyadan faydalanmanız için Turkcell Rahat tarifeye geçiş yapmanız gerekmektedir. 
Bedava İnternet Kazanma 2022 

Turkcell Bedava İnternet 2222 

Turkcell bedava internet 2222 telefon numarasına mesaj göndererek fırsattan yararlanabilirsiniz. Aboneler tarafından Turkcell ile iletişime geçmek için 2222 kısa mesaj kodu kullanılmaktadır Öğrenilmek istenilen konu hakkında bilgi alabileceğiniz bir koddur. Fatura tutarınızı, tarifenizi, güncel faturanızı bu mesaj kodu sayesinde öğrenebilirsiniz. 2222 kısa mesaj atarak bedava internet nasıl kazanacağınızı bilemiyorsanız sizler için ele aldık. 

Bazı web sitelerinde 2222 telefon numarasına bazı mesajların iletilmesi halinde bedava internet kazanılacağına dair içerik olsa da aldırış etmeyin. Çoğu kullanım dışı ve hatalı mesajlardır. Bedava internet kazanmak için Turkcell avantajlarını takip etmeniz, sil süpür uygulamasını kullanmanız ve güncel fırsatlar için web sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.  

Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları 2022 – Faturalı / Faturasız

Turkcell GNC Wifi Kampanyası – Turkcell WiFi 4 TL

20 GB İnternet Turkcell 9,90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu