BİP İnternet Kazanma 2024 (Anında 10GB Kazan)

BİP internet kazanma 2024 yılı güncel kampanyalarını sizlerle paylaşıyoruz. Bipte internet veren servisler ve Turkcell Bip internet kazanma işlemini birlikte inceleyelim.

Turkcell Bip internet kazanma

Turkcell Bip internet kazanma yollarını sizler için güncelledik. Her hafta düzenlenen Turkcell Bip internet kazanma işlemini başlatmanız için öncelikle Bip üzerinden bir diğer Bip kullanıcısını arayıp en fazla puan toplayan 35.000 kişi arasına girmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise minimum 2 GB, maksimum 3 GB internet hakkınız hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Bedava İnternet 2024

Turkcell, bedava internet kazanmak isteyen müşterileri için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan yararlanarak, her ay ek internet paketleri kazanabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


BiP Ücretli mi

BiP uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Ancak BiP uygulamasını kullanırken internetinizden yer. Görüntülü, sesli arama ve mesajlaşma uygulaması olan BiP’i bütün operatörlerin aboneleri kullanabilir.

BiP’te Neler Var

BiP, Turkcell tarafından geliştirilen ve her geçen gün yeni özelliklerle zenginleşen bir mesajlaşma, arama ve görüntülü görüşme uygulamasıdır. BiP ile neler yapılabilir, kısaca şöyle sıralayabiliriz:

  • Acil Durum Butonu: Acil bir durumda, ulaşmak istediğiniz kişilere konumunuzu ve durumunuzu tek tuşla BiP üzerinden gönderebilir ve onları internet üzerinden BiP ile arayabilirsiniz.
  • Sınırsız Mesajlaşma: BiP ile arkadaşlarınızla sınırsızca mesajlaşabilirsiniz.
  • HD Sesli ve Görüntülü Görüşme: BiP ile arkadaşlarınızla HD kalitesinde sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilir, 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşme yapabilirsiniz.
  • Çeviri: BiP’in çeviri özelliği sayesinde, arkadaşlarınızla her dilde mesajlaşabilir, gelen mesajlarını istediğiniz dile çevirebilirsiniz.
  • Dosya Paylaşımı: BiP ile arkadaşlarınızla fotoğraf, video, belge, ses dosyası gibi çeşitli dosyaları paylaşabilirsiniz.
  • Kişiselleştirilmiş Ekran: BiP’in kişiselleştirilmiş ekranı sayesinde, uygulamanızı kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.
  • Grup Sohbeti: BiP ile arkadaşlarınızla veya ailenizle grup sohbetleri oluşturabilir, birlikte sohbet edebilir, fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz.

Gökçe Kübra

Kübra, finans okuryazarlık alanında kendini geliştiriyor. Grafiklere bayılır ve analizlerini paylaşmak onu heyecanlandırıyor. kubra.gokce@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥