Turkcell 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 5 GB Bedava İnternet Kampanyası katılmak için makalemizi incelemeniz gerekmektedir. Turkcell 4 GB internet hediye nasıl yapılır ve ek GB hediyesi kaç ay sürecek gelin birlikte inceleyelim.

Turkcell faturasızdan rahata geç hediye kampanyası 2023 yılının sonuna kadar sürmeye devam edecek. Bu kampanya ile fazladan internet kullanım hakkı kazanmak çok kolay.

Türkcell kullanıcılarının internet hızı konusunda sıkıntı yaşamadıkları bilinmektedir. Ancak internetin bu kadar hızlı olması hızlıca bitmesine de neden oluyor olabilir. Peki bu durumda ne yapmak gerekiyor? Gelin birlikte internet kampanyaları arasında Turcell hediye internet kampanyasının detaylarına değinelim.

Kampanyaya katılabilmek için Turkcell faturasız kullanıcısı olmak şart.

Turkcell faturasız kullanıcıların rahat tarifelerinden birine geçmek istemeleri halinde tam 3 ay boyunca her ay ek hediye internet seçeneklerinden faydalanabilmektedir. Ancak bunun için mutlaka Turkcell faturasız kullanıcısı olmak gerekiyor.

3 aylık hediye olanaklarından faydalanmak için Turkcell’li değilseniz önce Turkcell faturasız hatta geçiş yapabilir ve ardından ilk paket kullanımı sonrasında rahat tarifelerinden birine geçebilirsiniz.

Turkcell 5 gb bedava i̇nternet kampanyası
Turkcell rahat tarifeler

Kampanyadan faydalanabilmek için Turkcell faturasızdan Rahat tarifelerine online olarak geçmeniz gerekiyor.

Başka bir kampanya şartı da online olarak geçiş yapmak. Şubelerden değil de kampanyadan faydalanmak için mutlaka online olarak Rahat tarifelerinden birini seçmek lazım.

İster mobil uygulama üzerinden isterseniz de Turkcell online işlemler menüsü üzerinden kendi numaranız ile giriş yapmanız ve ardından Rahat tarifelerinden birine geçmeniz yeterli.

Ek GB hediyesi kaç ay sürecek?

Turkcell faturasızdan Rahat tarifelerinden birine geçen kullanıcıların alacakları EK GB hediyesi tam 3 ay boyunca verilmeye devam edilecek. Hediye internet kullanımı 2 GB ile sınırlandırılacak.

Kullanıcı iptal etmediği sürece 3 ay boyunca aşağıdaki tarifelere geçen kullanıcılara hediye 2 GB internet verilecek. İşte Turkcell ek GB hediyesi verilen Rahat tarifeleri;

PAKET ADIİNTERNET
Rahat Efsane Mega 3 GB
Rahat Efsane Mega 6 GB
Rahat Efsane Mega 9 GB
Rahat Efsane Mega 16 GB
Rahat Efsane Mega 21 GB
Rahat Efsane Mega 26 GB

Ek GB hediyelerinden faydalanmak isteyen ve rahat tarifelerinden birine geçen kullanıcılar hediyenin verildiği 3 ay boyunca tarifesinden caymadan kullanmaya devam etmelidir. Tarifenin her ay hatta tanımlanması hediyenin verilmesi için şarttır. Kampanyadan her müşteri sadece 1 kez yararlanabilmektedir.

Turkcell Bedava İnternet 2023: Turkcell İnternet Kazanma

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2023 – Yeni Yıl Kampanyaları Turkcell

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥