Turkcell bedava internet kazanmak için sadece Salla Kazan uygulamasını kullanmanıza gerek yok. Bizce, Ödül Avcıları, GNÇ Çatlat, Bip, Şansa Tıkla, 4 İşlem gibi platformlarını da kullanabilirsiniz. Her platform müşterilerin bedava internet kazanmasına olanak sağlıyor.

4.5g Hediye İnternet Turkcell

4.5g hediye internet Turkcell

4.5G hediye internet Turkcell 4.5G abonelerine 10 GB bedava internet tanımlıyor. Hattını henüz 4.5G sim kartıyla değiştirmemiş aboneler şimdi bütün bayilerden ücretsiz değiştirebilir. Turkcell sim kart bedava internet kampanyasının detayları.

4.5G Uyumlu sim kartınızı aldığınızda; ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp ilgili promosyon şifresi yazılarak 2222’ye SMS göndererek yararlanılabilir. SIM kart değişikliği yapan abonelerimiz bir ay içerisinde kod ile birlikte SMS gönderdiklerinde, 10 GB hediye faydasından yararlanabilir.

HediyeHaftalık 2 GB
UygulamaTurkcell
Kimler Alabilir?Her Abone
Gençlere ÖzelHediye Çeki ve GB
Ek Salla KazanBiP Kullanıcıları
4.5G Geç3 GB Kazan

İnternet Kazandıran Uygulamalar

İnternet Kazandıran Uygulamalar

Turkcell internet kazandıran uygulamalar başında Salla Kazan geliyor. En çok 12 saatte 1 GB internet kazandıran uygulama pek çok kez haftalık 2 GB internette kazandırıyor. Yapmanız gerekenleri şöyle sıralayalım.

 • Salla Kazan indir
 • Çarşamba günü uygulamayı aç
 • Hızlıca Sallayıp, hediyenin ekranda belirmesini bekleyin.

GNÇ Çatlat 5 GB Kazan

GNÇ Yumurta Çatlatma

GNC Çatlat 5 GB bedava internet kazan kampanyası bilinmeyenleri aktaralım. GNC Çatlat haftada 2 kere yapılabiliyor. Turkcell genç tarifesi kullananlar için harika internet paketleri sizi bekliyor. GNC Çatlat bedava internet almak için aşağıdaki adımları takip edin.

Turkcell 2 GB Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell faturalı aboneler için 3 GB bedava internet kampanyası başladı. Turkcell Rahat Star ve Mutlu Çocuk paketlerinden birine geçenler bedava internet kazanıyor. Rahat 3 GB bedava internet otomatik hattınıza tanımlanacaktır. Turkcell tarafından sağlanan 2 GB internetini kazanmak istiyorsanız Bizce, Ödül Avcıları, GNÇ Getir, GNÇ Çatlat, Bip, Salla Kazan gibi birçok farklı platform sizleri bekliyor. Hemen Turkcell tarafından sağlanan platformları kullanmaya başlayın. Hediye 2 GB sizleri bekliyor.


Daha fazla ilgili içerik;


Turkcell Ramazan Kampanyası

Turkcell Ramazan Kampanyası 2022

Turkcell Ramazan kampanyası hakkında bilgilendirelim. Turkcell Ramazan ayı özel hediyeler vermektedir. Her yıl olduğu gibi bu yılda Salla Kazan uygulamasında hediyeniz hazır.

Ramazan’da 3 kez daha sallayın kendinize 2 GB hediye internet alın. Ayrıca üç arkadaşınıza da 1 GB hediye internet gönderme fırsatını kaçırmayın.

GNÇ Getir Yemek 2 GB Bedava internet

Turkcell Genç operatör kullanıcıları sipariş verdikçe 2 GB bedava internet kazanıyor. Turkcell Getir Yemek 30 TL ve üzeri siparişinizde 2 GB bedava internet kazanın. Ayrıca Getir Yemek 30 TL ve üzeri siparişlerde 10 TL indirim kazanın. Getir Yemek sayesinde hem yemek ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de bedava internet fırsatını kazanabilirsiniz. GNÇ Getir kampanyasına katılım sağladıktan sonra siparişinizi vermeniz gerekir. Aksi halde 2 GB internet kampanyasından yararlanamazsınız.

Salla Kazan Bedava internet

Turkcell bedava internet veren uygulaması dediğimizde aklımıza ilk gelen Salla Kazan’dır. Salla kazan uygulamasını hala bilmeyenler için kısa bir özet geçelim.

Aboneler salla kazan uygulamasıyla haftalık bedava internet veya diğer hediye paketlerini ücretsiz alabilir. Hafta bedava internet kazanmak için yapmanız gereken tek şey; uygulamayı indirip giriş yapmak. Uygulamanın ana sayfasında yer alan hediye kutusuna tıklayın ve telefonunuzu sallayın. Kazandığınız bedava internet ekranda belirdikten sonra kısa mesaj ile hediyeniz hattınıza tanımlanacak.

Turkcell Bastı Kaptı Bedava internet

Bastı Kaçtı saat kaçta Turkcell kampanyası ile GNÇ aboneleri bedava internet kullanıyor. Bastı Kaptı ne zaman yapılır; Bastı Kaptı kampanyası belirli gün ve saat yoktur. Turkcell GNC uygulaması size bildirim gönderecek. Gelen bildirimleri takip ederek Bastı Kaptı bedava internet alabilirsiniz. Bastı Kaptı hakkında çok sorulan soruları yanıtlayalım;

 • Bastı Kaptı ücretli mi? Bastı Kaptı ücretsizdir, GNC uygulamasından kampanyaya erişebilirsiniz.
 • Bastı Kaptı neden gözükmüyor? Bastı Kaptı belirli gün olmadığından kampanyadan her zaman yararlanamazsınız.

3 GB Süper Paket Bedava internet

Turkcell 4.5G abonelerine 3 GB Bedava internet veriyor. 4.5G Uyumlu hat ve telefon sahipleri bu kampanyadan yararlanabilir. Turkcell telefon ayarlarından 4.5G açtıktan sonra dijital operatör uygulamasında Hediye Havuzuna girin. Hediye havuzundan 3 GB bedava internet paketini ücretsiz alın. Turkcell uygulamasının sağ üst kısmında yer alan hediye simgesine tıklayın. Buradan Süper Paket fırsatını görüntüleyebilirsiniz. Katıl ifadesine tıklayarak hesabınıza otomatik olarak GB internet eklenir. SMS ile bu işlem hakkında bilgilendirme alabilirsiniz.

Haftalık 2 GB Hediye internet

Turkell faturasızdan faturalıya geçen aboneler haftalık 2 GB hediye internet kazanıyor. Geçiş hediye interneti 6 ay boyunca 2 kez kullanılabilir yani toplamda 4 GB hediye kazanıyor. çağrı merkezi ve Turkcell Mağaza kanalı kullanılarak faturasızdan faturalıya ödeme tipi değişikliği yapanlar bu kampanyadan yararlanabilir. Dijital operatör uygulamasında hediye havuzu bölümünden internet paketinizi alabilirsiniz.

Paycell Bedava internet 2021

Paycell Bedava internet

Paycell bedava internet kampanyası 11-17 Ocak tarihleri arasında BiP indirip Keşfet bölümünde yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek, “Görevden GB Şansı” butonuna basılması gerekmektedir. Bu butona basılmasının ardından “Haftanın Görevi” alanına tıklayarak Paycell Kart ile alışveriş yapan müşterilerimiz günlük 1 GB hediye kazanıyor.

1GB internet hediyesi, koşulları sağlayarak Paycell kart ile harcama yaptıktan 48 saat sonra hazır olacaktır ve hediyenin #senyapdiye kanalından alınabileceği bilgisi iletilecektir.

Turkcell Yılbaşı Bedava internet 2021

Turkcell Yılbaşı Bedava internet

Turkcell yılbaşı bedava internet kampanyası ile aboneler yeni yıla internetsiz girmiyor. BiP üzerinden alınacak bedava internet kampanyası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Turkcell yeni yılın ilk kampanyasını başlattı. BiP Sen Yap Diye görevini tamamlayan herkes anında 1 GB bedava internet kazanacak. Turkcell yılbaşı hediyesi bununla da sınır değil. Turkcell indirimli pasaj ürünleri ve internet paketleri aşağıda sizi bekliyor.

Turkcell Yılbaşı Özel Hediyesi 2021

Turkcell Yılbaşı Özel Hediyesi

2023 Yılı çoğumuz için felaketti. Nihayet biten yılın ardından 2023 yılına girerken Turkcell harika hediyelerle karşılıyor. Turkcell yılbaşı hediyesi 2023 paketleri ve Pasaj indirimli ürünlerinden bahsedeceğiz. Turkcell 15 GB ve 10 GB internet paketleri ile yılbaşında internetsiz kalmıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda Turkcell müşterilerini yalnız bırakmıyor. Ayrıca Turkcell pasaj mağazasında yapacağınız her alışverişe özel indirimler var. Sizde yeni yıla Turkcell Pasaj ile girin ve kazanın.

Upcall Turkcell Bedava internet

Upcall Turkcell Bedava internet

Turkcell upCall uygulaması kullananlar anında 1 GB bedava internet kazanıyor. Günlük 50 bin kişiyle sınırlı olan bu kampanyadan nasıl yararlanılır anlatıyoruz. Turkcell upcall bedava internet almak için UpCall servisine abone olmanız gerekiyor. UpCall içerisinden isimden numara ya da numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Paketinizin kullanım dönemi boyunca 500 adet başarılı sonuç dönen sorgulama hakkınız mevcut.

Turkcell Sınırsız bedava konuşma

Turkcell Bedava Sınırsız Konuşma

Turkcell 20. yıla özel sınırsız konuşma paketi hediye ediyor. Turkcell aboneleri kendi aralarında yapacağı görüşmeler 3 ay boyunca ücretsiz olacak. Turkcell’in bu harika kampanyasından yararlanmak için Dijital Operator uygulaması içerisindeki Hediye Havuzu bölümünden size özel avantajları takip edebilirsiniz. 20 yılını dolduran aboneler en geç 2 gün içerisinde hediye almaya hak kazanır. Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayın.

EBA Turkcell Bedava internet

Turkcell eğitime destek vermeye devam ediyor. Turkcell uzaktan eğitime destek 6 GB bedava internet nasıl alınır ve EBA bedava internet nerelerde kullanılır işte detaylar.

Turkcell Turkcell EBA 3 GB Nasıl Yapılır?
Turkcell Turkcell EBA 6 GB Nasıl Yapılır?

Turkcell EBA bedava internet almak için; BiP’in Keşfet bölümünder yer alan EBA kanalı üzerinden eba.gov.tr ve EBA uygulamasında geçerli kazandıkları 3GB internet ikiye katlanarak 6GB olarak sunulmaktadır. EBA bedava internet almak için BiP uygulaması indirmeniz gerekiyor. Turkcell TV Plus üzerinden EBA kanallarını izleyebilirsiniz.

EBA Eğitim kanal bilgileri; TRT EBA TV’yi ilkokul eğitimi için 106. kanal, Ortaokul eğitimi için 107. kanal, lise eğitimi için ise 108. kanaldan ulaşabilirsiniz.

BiP Turkcell Bedava internet

Turkcell’lilerin en çok sevdiği ikinci uygulama diyebiliriz. Haftalık bedava internet veren Salla Kazan uygulamasından sonra BiP uygulaması abonelerin gönlünde taht kurmuştur. Turkcell Bedava İnternet ve hediye kampanyalarının tamamını neredeyse bu uygulama üzerinden yapmaktadır. Abonelere gönderilen Görevler sayesinde milyonlarca bedava GB internet dağıtılıyor.

Turkcell BiP İnternet Kazanma

Turkcell BiP uygulamasının kullanımını artırmak içiin bu bedava internet kampanyalarını her zaman düzenliyor. Sizde uygulamayı indirip giriş yapın. Ardından uygulama içinde #senyapdiye kanalını bulun ve bu kanalı takip edin. Turkcell bedava internet görevlerini tamamlayarak sende bedava internet kazanmaya başla. Hala BiP uygulamasını indirmediyseniz aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Dijital Operatör 2 GB Bedava internet

Turkcell dijital operatör uygulaması kullanan bütün abonelerine anında 2 GB bedava internet tanımlıyor. Tabi bu kampanyanın da bir şartı var. İşte Turkcell 2 GB internet bedava nasıl yapılır detayları.

turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden belirtilen paketlerin kredi kartı veya banka kartı ile satın alınması durumunda kampanya kapsamında sunulan fayda hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Dijital Uçuran, Dijital Süper Genç Uçuran ve Dijital avantaj paketlerinde geçerli olan bu kampanyadan bütün Turkcell aboneleri yararlanabilir

Turkcell Şansa Tıkla

Turkcell Şansa tıkla bedava internet kampanyası gibi daha önce hiç görülmedi. Turkcell bu kampanyası internette bir ilk desek yanlış olmaz. Turkcell abone sayısını artırmak ve kampanyalarını duyurmak için her gün internet binlerce reklam veriyor. Bu internet reklamlarından bazıları bedava internet dağıtıyor.

Turkcell Şansa Tıkla

Turkcell şansa tıkla görselli olan internet reklamlarına tıklayan abonelerine anında bedava internet kazandırıyor. Biz şansımıza mynet sitesinde gezinirken bir reklam görmüş ve tıklamıştık. Hatta bize açılan sayfanın görselini de aşağıda paylaşmış olalım. Sizde internette gezindikçe Turkcell şansa tıkla reklamını görürseniz sakın kaçırmayın hemen tıklayın ve bedava internet kazanın.

Turkcell Sağlık Çalışanları 5 GB Bedava internet

Turkcell pandemi döneminde uzaktan internete verdiği destek gibi sağlıkçılara ve sağlık çalışanlarına bedava internet desteği veriyor. İşte size Turkcell’in sağlıkçılara verdiği bedava internet desteği detayları.

Turkcell Sağlıkçılara 500 Dakika ve 5 GB Alma

Sağlık çalışanları 500 dakika ve 5GB içeren paket için SMS ile başvuru da yapılabilir. SAGLIKCALISAN yazıp 2200’a gönderim yapıldıktan sonra Turkcell sistemlerinde kayıtlı kullanıcı kaydı olan müşteriler için kullanıcı TCKN’si, yoksa hat sahibi TCKN’si ile sağlık bakanlığı sisteminden kontroller yapılıp paket tanımlanabilir.

Goller Cepte Bedava internet

Turkcell süperlig heyecanına ortak oluyor. Taraftarlar takımlarını destekledikçe bedava internet ve hediyeler kazanıyor. Turkcell gollercepte bedava internet nasıl yapılır işte detayları.

Goller Cepte Bedava İnternet
Goller Cepte Bedava İnternet

Uygulama mağazalarından GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 veya GollerCepte 1967 uygulamalarından birini indirerek katılabilirsiniz. Turkcell mobil şebekelerinden bağlantı sağlayan veya wifi’den gelip cep telefonunu şifre ile doğrulayanlara 24 saat geçerli 500MB internet paketi hediye edilir. GollerCepte uygulamasında takımınızın attığı her gol için bedava internet kazanma şansınız var. Bu fırsatı kaçırmadan hemen Turkcell’e gelin.

Turkcell İnternet Kazanma Faturalı

Turkcell faturalı hatta sahip kullanıcıları için birçok farklı hediye fırsatını sunuyor. Eğer faturalı hattınıza ait bedava internet fırsatlarını yakalamak istiyorsanız Turkcell uygulamasında bulunan hediye havuzunu kullanabilirsiniz. Faturalı hatlara özel Turkcell’in sunduğu bedava internet kampanyaları şu şekildedir;

 • Salla Kazan sayesinde haftalık internet paketinizi elde etme fırsatını kaçırmayın.
 • GNÇ Çatlat uygulaması sayesinde hemen bedava internet kazanabilirsiniz.
 • 4 İşlem oyunu sayesinde rakiplerinizi yenerek GB kazanma şansını elde edin.
 • Ödül avcıları platformu sayesinde puan kazanabilir, kazandığınız platformları GB hediyesine çevirebilirsiniz.
 • Bizce uygulamasını kullanarak kupon biriktirmeye başlayın. Biriktirdiğiniz kuponlar ile GB satın alabilirsiniz.
 • GNÇ Yılan oyununda rakiplerini yenen birçok kişi bedava internet kazanmaya başlıyor.
 • Reklam engelleme servisine abone olun günlük 3 GB internetin tadını çıkartın.
 • Dijital Güvenlik Servisini kullanan kullanıcılar bir gün boyunca 1 GB internet kazanabilir.
 • Tribün Cepte avantajı sayesinde takımınız kazandıkça GB kazanabilirsiniz.
 • BİP uygulamasını kullandığınız zaman her hafta bir gün 1 GB internet kazanabilirsiniz.
 • GollerCepte sayesinde seçilen maçlarda gol sayısı kadar GB kazanabilirsiniz.

Turkcell İnternet Kazanma Faturasız

Turkcell faturalı hatlara sunduğu avantajlar gibi faturasız hatta sahip müşterileri için de bedava internet fırsatı sunar. Faturasız hatta sahipseniz Turkcell uygulama ve platformlarına giriş yaparak para kazanamaya başlayabilirsiniz. GNÇ Çatlat, Bizce, Salla Kazan, 4 İşlem ya da Ödül Avcıları platformlarını ziyaret ederek bedava internetin tadını çıkartabilirsiniz. 1 GB internetten 10 GB internete kadar birçok farklı ödül sizi bekliyor. Hemen Turkcell platformlarını kullanmaya başlayın. İster faturalı olun isterseniz faturasız olun tüm Turkcell operatörünü kullanan kişiler bu internetten yararlanabilir.

Turkcell bedava internet nasıl kazanılır?

Turkcell bedava internet nasıl kazanılır?

Bedava internet kazanmak için Turkcell tarafından sunulan avantajların takip edilmesi gerekir. Avantajları takip etmek ve sizin için geçerli olan kampanyaları görüntülemek istiyorsanız Turkcell uygulamasının içerisinde bulunan Hediye Havuzunu kullanabilirsiniz. Hediye Havuzunda size özel tüm fırsatlar listelenir. İstediğiniz kampanyanın altında bulunan Hemen Katıl seçeneğine tıklayarak bedava GB sahibi olabilirsiniz.

Turkcell 1 GB nasıl kazanılır?

Turkcell tarafından sunulan 1 GB internete sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken birçok işlem vardır. İlk önce Salla Kazan platformu üzerinden haftalık GB hediyenizi alın. Ardından GNÇ Çatlat uygulamasına giriş yapın ve yumurta kırarak hediye internet kazanmaya devam edin. Kazandığınız internetler yetmiyorsa Bizcee, Bip, Ödül Avcıları ve 4 İşlem gibi platformları da kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell hediye GB nasıl kazanılır?

Hediye GB sizleri bekliyor. Eğer internetiniz yetmiyorsa hemen Turkcell uygulamalarını kullanarak hediye GB kazanmaya başlayın. Turkcell dijital servislerine üye olarak internet kazandığınız gibi Turkcell’e ait platformlar sayesinde de aylık, haftalık ve günlük hediye GB kazanabilirsiniz. Ödül Avcılarında kupon biriktirebilir, Bizcee uygulamasında puan biriktirebilir ve 4 işlem uygulamasında rakiplerinizi kazanarak internet elde edebilirsiniz.

Turkcell hediye internet var mı?

Turkcell hediye internet kazanabilirsiniz. Hediye internet kazanabileceğiniz bir tane platformda yoktur. Birçok platformu kullanarak hediye internet kazanabilirsiniz. Hediye internetinizi görüntülemek için yapmanız gerekenler şu şekildedir;

 • İlk önce Turkcell uygulamasına giriş yapın.
 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra üst kısımda hediye simgesine tıklayın.
 • Hediye simgesine tıklayarak Hediye Havuzuna geçiş yapın.
 • Burada kullanabileceğiniz tüm hediye ve fırsatları görüntüleyebilirsiniz.
 • İstediğiniz hediyeye Katıl ifadesine tıklayarak elde edebilirsiniz.

64 Comments

 1. Turkcell, müşterilerine bedava internet kazandıran çeşitli uygulamalar sunmaktadır. Bu uygulamalardan bazıları şunlardır:

  – Turkcell Salla Kazan: Her hafta Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden yapacak olduğunuz 5 sallama hareketi ile 1 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.
  – Turkcell GNÇ: Turkcell’in gençlik markası GNÇ, müşterilerine çeşitli hediyeler ve kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan biri olan “GNÇ Çatlat” ile her hafta 1 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.
  – Turkcell Dijital Güvenlik Servisi: Turkcell Dijital Güvenlik Servisi’ne abone olarak her ay 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

 2. Turkcell bedava para kazanma hilesi falan yok mu arkadaşlar hemen yapalım. Salla kazandan çok düşük internet geliyor. Daha fazla internet için ne yapmamız gerekir.

 3. 6 saat kullanıma sürekli bir gb internet kazanıyorum farklı internet kazanan var mı 6 aydır aynısı çıkıyor bıktım artık

 4. turkcell bedava internet kazanmak için mobil uygulamayı indirmek şart.u ygulamada oyunlar falan oluyor oynayınca internet hediye ediyor. Bir de kola kapaklarının altındaki bedava internetler var tabi. Türkcell çok pahalı.

 5. turkcell haftalık iki gb internet için teşekkürler çok makbule geçti. böyle güncel bilgileri sürekli buradan takip edeceğim.

 6. Salla kazan uygulamasında sürekli 1 gb internet çıkıyor bıktım artık. Bedava internet vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar. İlk zamanlar yüksek internet veren uygulamalar şimdi internet vermemeye başladı

 7. KULLANICI on

  TURKCELL in daha fazla Inter hediye etmesi gerikiyor yoksa bir çok arkadaşlarımızla baraber vodefoneye geçiş yapacak adamlar her hafta haftalık 20 GB veriyor sizin verdikleriniz ya 1saat yada 2 saat veya 12 saat 1GB BU hoş bı durlurum deil ayda 100 130 liraya yakın ödüyoruz böyle devam ederse vodefona geçiş yacakgiz bilginize vede asılsız hediye internet kanpanyasi yapmayjda bırakın bir tanesinden bile yaralanamadik .

 8. Bu Turkcell’i övenler kesin Turkcell çalışanları yoksa böyle rezil bir operatörü övmek akıl alır gibi değil. Ulan elli tane kampanya gösteriyorsunuz. Hani bedava internet? Salla kazan gnc çatlat 1-3 saatlik 1 gb veriyor,paketler ateş pahası bu mu en iyi operatör? Sadece çekim gücü iyi onun dışında rezil bir operatör.Vodafone her yerde çekse Turkcell’de kimse kalmaz. Faturasızlara bu kadar ayrımcılık yapan başka bir operatör yok. Turkcell pişmanlıktır.İyi çeken bir konumdaysanız Vodafone’ye geçin

 9. Hiç kimse on

  Artık internet falan vermiyor rezil bişey oldu Vodafone geçiş yapıcam

 10. By profesör on

  Çok kampanyası olması bişey değiştirmiyor paketler çok pahalı çekim hızının iyi olması karşılığında parasını fazlasıyla alıyor paketler çok pahalı ve her internete ihtiyaç duyduğumda hiç bir kampanaya yapamıyorum salla kazanvb. Kolay olanlar dışında yani zatwn netim yok nasıl yapim o kampanyaları saçma:(

 11. Sürpriz nokta hilesi isteynler yazın bana Instagram da yapiyim inta nurullah_elcicek56

 12. Bu 4.5 G varya Ocak söndürür agam 5 GB artardı benim paketimden 1 hafta önce bitti paketim

 13. Komiser Memoli on

  Turkcell e bağlan hayatta diyorsunuz ama ben daha istiiigrama bağlanamıyorum 😷

 14. Turkcell piyasadaki tarifeleri en pahalı operatörlerden biri ama bence en kaliteli hizmeti de o veriyor. Bir kere bol bol kampanyası var ve bir sürü hediye dağıtıyor. Anlaşmalı firmalardan indirimli alışveriş yapmanın yanında hediye internet kampanyaları ile de herkesi mutu ediyor. Bence aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir operatör. Son dönemlerdeki kampanyaları sayesinde tarifeleri de diğer operatörlerle hemen hemen ayı seviyeye gelmiş durumda.

 15. türkcell kullanıyorum kampanyaları filan çok işime yarıyor lakin paketleri çok pahalı. başka operatörler çok daha ucuza daha fazla internet paketi sunuyorlar bu yüzden fiyatları biraz daha aşağıya çekerlerse çok daha iyi olur diye düşünüyorum.

 16. hakan çelik on

  merhaba yine Turkcell Yine kampanya Turkcell bedava internet müşteri odaklı müşteri memnuniyetli firma kullanıpta memnun olmayan yoktur diye düşünoyurum hızlı internet alt yapısı ile müşteri hizmetleri ile ülkemizde ilk sırayı alıyor bence bide böyle kampanyalar yapması iyice musterisi memnun ediyor musteri mutlu turkcell mutlu

 17. Turkcell kullanıp da memnun kalmayan kimse yoktur diye düşünüyorum. Yalnız benim için bazı problemler oluşturuyor. Bunlardan bir tanesi paketlerin çok pahalı fiyatta olması. Benim paketimde o kadar internet yok ve sürekli turkcell bedava internet araştırması yapıyorum. Allahtan burada her şey fazlası ile yazıyormuş. Aslında bir an memnuniyetsiz olucaktım ki pek çok kampanyasını gördüğüm için tekrar memnuniyetim arttı. İyi ki turkcell kullanıyorum

 18. Mutlu Özmen on

  Bir turkcell kullanıcısı olarak paketlerin çok pahalı olduğunu düşünüyorum. Bide paketler yetmiyor bu kadar yüksek olmasına rağmen tamam anladım çok iyi çwkiyor ve çekim gücünde hiç bir sorum yok daha önce de şimdide bğr sorun yaşamadım ama paket fiyatları gerçejten çok yüksek GB oranı çok düşük ve pahalı bence bu hediyelerde pek yetmiyor benim açımdan öyle en azından

 19. Güzel bir uygulama hattın fiyatları biraz fazla olsada çekim gücü iyi buna da şükür biraz da ucuzlasa fena olmaz

Leave A Reply