Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2022 (GÜNCEL)

Turkcell bedava internet 2022 kampanyaları sıraladık. Turkcell bedava internet kampanyası nasıl yapılır ve internet veren uygulama indir.

Turkcell bedava internet veren uygulama ve kampanyaları güncel listesi aşağıda yer alıyor. Turkcell bedava internet kampanyalarının tamamı denenmiş ve onaylanmıştır. Sizde internetsiz kalmak istemiyorsanız aşağıdaki kampanyaları sonuna kadar inceleyin.

Turkcell Ramazan Kampanyası 2022

Turkcell Ramazan Kampanyası 2022

Turkcell Ramazan kampanyası 2022 hakkında bilgilendirelim. Turkcell Ramazan ayı özel hediyeler vermektedir. Her yıl olduğu gibi bu yılda Salla Kazan uygulamasında hediyeniz hazır.

Ramazan’da 3 kez daha sallayın kendinize 2 GB hediye internet alın. Ayrıca üç arkadaşınıza da 1 GB hediye internet gönderme fırsatını kaçırmayın.


GNÇ Getir Yemek 2 GB Bedava internet

Turkcell Genç operatör kullanıcıları sipariş verdikçe 2 GB bedava internet kazanıyor. Turkcell Getir Yemek 30 TL ve üzeri siparişinizde 2 GB bedava internet kazanın. Ayrıca Getir Yemek 30 TL ve üzeri siparişlerde 10 TL indirim kazanın.


Salla Kazan Bedava internet 2022

Turkcell bedava internet veren uygulaması dediğimizde aklımıza ilk gelen Salla Kazan’dır. Salla kazan uygulamasını hala bilmeyenler için kısa bir özet geçelim.

Aboneler salla kazan uygulamasıyle haftalık bedava internet veya diğer hediye paketlerini ücretsiz alabilir. Hafta bedava internet kazanmak için yapmanız gereken tek şey; uygulamayı indirip giriş yapmak. Uygulamanın ana sayfasında yer alan hediye kutusuna tıklayın ve telefonunuzu sallayın. Kazandığınız bedava internet ekranda belirdikten sonra kısa mesaj ile hediyeniz hattınıza tanımlanacak.


Turkcell Bastı Kaptı Bedava internet 2022

Bastı Kaçtı saat kaçta Turkcell kampanyası ile GNÇ aboneleri bedava internet kullanıyor. Bastı Kaptı ne zaman yapılır; Bastı Kaptı kampanyası belirli gün ve saat yoktur. Turkcell GNC uygulaması size bildirim gönderecek. Gelen bildirimleri takip ederek Bastı Kaptı bedava internet alabilirsiniz. Bastı Kaptı hakkında çok sorulan soruları yanıtlayalım;

  • Bastı Kaptı ücretli mi? Bastı Kaptı ücretsizdir, GNC uygulamasından kampanyaya erişebilirsiniz.
  • Bastı Kaptı neden gözükmüyor? Bastı Kaptı belirli gün olmadığından kampanyadan her zaman yararlanamazsınız.

3 GB Süper Paket Bedava internet

Turkcell 4.5G abonelerine 3 GB Bedava internet veriyor. 4.5G Uyumlu hat ve telefon sahipleri bu kampanyadan yararlanabilir. Turkcell telefon ayarlarından 4.5G açtıktan sonra dijital operatör uygulamasında Hediye Havuzuna girin. Hediye havuzundan 3 GB bedava internet paketini ücretsiz alın.


Salla Kazan Hediye Paylaşma Nasıl Yapılır?

Haftalık 2 GB Hediye internet 2022

Turkell faturasızdan faturalıya geçen aboneler haftalık 2 GB hediye internet kazanıyor. Geçiş hediye interneti 6 ay boyunca 2 kez kullanılabilir yani toplamda 4 GB hediye kazanıyor. çağrı merkezi ve Turkcell Mağaza kanalı kullanılarak faturasızdan faturalıya ödeme tipi değişikliği yapanlar bu kampanyadan yararlanabilir. Dijital operatör uygulamasında hediye havuzu bölümünden internet paketinizi alabilirsiniz.


Paycell Bedava internet 2021

Paycell Bedava internet 2022

Paycell bedava internet kampanyası 11-17 Ocak tarihleri arasında BiP indirip Keşfet bölümünde yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek, “Görevden GB Şansı” butonuna basılması gerekmektedir. Bu butona basılmasının ardından “Haftanın Görevi” alanına tıklayarak Paycell Kart ile alışveriş yapan müşterilerimiz günlük 1 GB hediye kazanıyor.

1GB internet hediyesi, koşulları sağlayarak Paycell kart ile harcama yaptıktan 48 saat sonra hazır olacaktır ve hediyenin #senyapdiye kanalından alınabileceği bilgisi iletilecektir.


Turkcell Yılbaşı Bedava internet 2021

Turkcell Yılbaşı Bedava internet 2022

Turkcell yılbaşı bedava internet 2022 kampanyası ile aboneler yeni yıla internetsiz girmiyor. BiP üzerinden alınacak bedava internet kampanyası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Turkcell yeni yılın ilk kampanyasını başlattı. BiP Sen Yap Diye görevini tamamlayan herkes anında 1 GB bedava internet kazanacak. Turkcell yılbaşı hediyesi bununla da sınır değil. Turkcell indirimli pasaj ürünleri ve internet paketleri aşağıda sizi bekliyor.

Daha fazla internet kazanmak için; Turkcell Yılbaşı bedava internet başlığına tıklayın. Sende anında bedava internet paketlerinden birini kazan.


Turkcell Yılbaşı Özel Hediyesi 2021

Turkcell Yılbaşı Özel Hediyesi 2022

2022 Yılı çoğumuz için felaketti. Nihayet biten yılın ardından 2022 yılına girerken Turkcell harika hediyelerle karşılıyor. Turkcell yılbaşı hediyesi 2022 paketleri ve Pasaj indirimli ürünlerinden bahsedeceğiz. Turkcell 15 GB ve 10 GB internet paketleri ile yılbaşında internetsiz kalmıyoruz. Ayrıca Turkcell pasaj mağazasında yapacağınız her alışverişe özel indirimler var. Sizde yeniyıla Turkcell Pasaj ile girin ve kazanın.

Daha fazla bilgi almak için; Turkcell Yılbaşı Hediyesi 2022 başlığını ziyaret edin.


Upcall Turkcell Bedava internet

Upcall Turkcell Bedava internet

Turkcell upCall uygulaması kullananlar anında 1 GB bedava internet kazanıyor. Günlük 50 bin kişiyle sınırlı olan bu kampanyadan nasıl yararlanılır anlatıyoruz. Turkcell upcall bedava internet almak için UpCall servisine abone olmanız gerekiyor. UpCall içerisinden isimden numara ya da numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Paketinizin kullanım dönemi boyunca 500 adet başarılı sonuç dönen sorgulama hakkınız mevcut.

Detaylar için; Upcall Turkcell Bedava internet başlıklı yazıyı ziyaret edebilirsiniz.


Turkcell Sınırsız bedava konuşma

Turkcell Bedava Sınırsız Konuşma

Turkcell 20. yıla özel sınırsız konuşma paketi hediye ediyor. Turkcell aboneleri kendi aralarında yapacağı görüşmeler 3 ay boyunca ücretsiz olacak. Turkcell’in bu harika kampanyasından yararlanmak için Dijital Operator uygulaması içerisindeki Hediye Havuzu bölümünden size özel avantajları takip edebilirsiniz. 20 yılını dolduran aboneler en geç 2 gün içerisinde hediye almaya hak kazanır. Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayın.


EBA Turkcell Bedava internet

Turkcell eğitime destek vermeye devam ediyor. Turkcell uzaktan eğitime destek 6 GB bedava internet nasıl alınır ve EBA bedava internet nerelerde kullanılır işte detaylar.

Turkcell Turkcell EBA 3 GB Nasıl Yapılır?
Turkcell Turkcell EBA 6 GB Nasıl Yapılır?

Turkcell EBA bedava internet almak için; BiP’in Keşfet bölümünder yer alan EBA kanalı üzerinden eba.gov.tr ve EBA uygulamasında geçerli kazandıkları 3GB internet ikiye katlanarak 6GB olarak sunulmaktadır. EBA bedava internet almak için BiP uygulaması indirmeniz gerekiyor. Turkcell TV Plus üzerinden EBA kanallarını izleyebilirsiniz.

EBA Eğitim kanal bilgileri; TRT EBA TV’yi ilkokul eğitimi için 106. kanal, Ortaokul eğitimi için 107. kanal, lise eğitimi için ise 108. kanaldan ulaşabilirsiniz.


BiP Turkcell Bedava internet

Turkcell’lilerin en çok sevdiği ikinci uygulama diyebiliriz. Haftalık bedava internet veren Salla Kazan uygulamasından sonra BiP uygulaması abonelerin gönlünde taht kurmuştur. Turkcell Bedava İnternet ve hediye kampanyalarının tamamını neredeyse bu uygulama üzerinden yapmaktadır. Abonelere gönderilen Görevler sayesinde milyonlarca bedava GB internet dağıtılıyor.

Bip internet Kazanma

Turkcell BiP İnternet Kazanma

Turkcell BiP uygulamasının kullanımını artırmak içiin bu bedava internet kampanyalarını her zaman düzenliyor. Sizde uygulamayı indirip giriş yapın. Ardından uygulama içinde #senyapdiye kanalını bulun ve bu kanalı takip edin. Turkcell bedava internet görevlerini tamamlayarak sende bedava internet kazanmaya başla. Hala BiP uygulamasını indirmediyseniz aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.


Dijital Operatör 2 GB Bedava internet

Turkcell dijital operatör uygulaması kullanan bütün abonelerine anında 2 GB bedava internet tanımlıyor. Tabi bu kampanyanın da bir şartı var. İşte 2 GB bedava internet nasıl yapılır detayları.

turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden belirtilen paketlerin kredi kartı veya banka kartı ile satın alınması durumunda kampanya kapsamında sunulan fayda hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Dijital Uçuran, Dijital Süper Genç Uçuran ve Dijital avantaj paketlerinde geçerli olan bu kampanyadan bütün Turkcell aboneleri yararlanabilir


Turkcell Şansa Tıkla

Turkcell Şansa tıkla bedava internet kampanyası gibi daha önce hiç görülmedi. Turkcell bu kampanyası internette bir ilk desek yanlış olmaz. Turkcell abone sayısını artırmak ve kampanyalarını duyurmak için her gün internet binlerce reklam veriyor. Bu internet reklamlarından bazıları bedava internet dağıtıyor.

Turkcell Şansa Tıkla

Turkcell şansa tıkla görselli olan internet reklamlarına tıklayan abonelerine anında bedava internet kazandırıyor. Biz şansımıza mynet sitesinde gezinirken bir reklam görmüş ve tıklamıştık. Hatta bize açılan sayfanın görselini de aşağıda paylaşmış olalım. Sizde internette gezindikçe Turkcell şansa tıkla reklamını görürseniz sankın kaçırmayın hemen tıklayın ve bedava internet kazanın.


Turkcell Sağlık Çalışanları 5 GB Bedava internet

Turkcell pandemi döneminde uzaktan internete verdiği destek gibi sağlıkçılara ve sağlık çalışanlarına bedava internet desteği veriyor. İşte size Turkcell’in sağlıkçılara verdiği bedava internet desteği detayları.

Turkcell Sağlıkçılara 500 Dakika ve 5 GB Alma

Sağlık çalışanları 500 dakika ve 5GB içeren paket için SMS ile başvuru da yapılabilir. SAGLIKCALISAN yazıp 2200’a gönderim yapıldıktan sonra Turkcell sistemlerinde kayıtlı kullanıcı kaydı olan müşteriler için kullanıcı TCKN’si, yoksa hat sahibi TCKN’si ile sağlık bakanlığı sisteminden kontroller yapılıp paket tanımlanabilir.


GNÇ Yumurta Çatlatma

Turkcell GNÇ tarifesi kullanan gençlere özel yumurta çatlatma uygulaması sayesinde bedava internet ve hediyeler kazanın. GNÇ Yumurta çatlatma nasıl yapılır işte detayları.

Kampanya kapsamında GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve şifreleriyle giriş yapan Turkcell aboneleri uygulama içinde “Çatlat” adlı bölüme girerek kampanyadan faydalanabilecekleri haftanın 2 gününü belirleyecek ve kendilerine bildirilen hediye ve fırsatlardan yararlanma hakkı alabilecekleri günlerde uygulama içine girip haklarını alabileceklerdir.


Goller Cepte Bedava internet

Turkcell süperlig heyecanına ortak oluyor. Taraftarlar takımlarını destekledikçe bedava internet ve hediyeler kazanıyor. Turkcell gollercepte bedava internet nasıl yapılır işte detayları.

Goller Cepte Bedava İnternet
Goller Cepte Bedava İnternet

Uygulama mağazalarından GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 veya GollerCepte 1967 uygulamalarından birini indirerek katılabilirsiniz. Turkcell mobil şebekelerinden bağlantı sağlayan veya wifi’den gelip cep telefonunu şifre ile doğrulayanlara 24 saat geçerli 500MB internet paketi hediye edilir.


4.5G Sim Kartı 10 GB Bedava İnternet

Turkcell 4.5G abonelerine 10 GB bedava internet tanımlıyor. Hattını henüz 4.5G sim kartıyla değiştirmemiş aboneler şimdi bütün bayilerden ücretsiz değiştirebilir. Turkcell sim kart bedava internet kampanyasının detayları.

Ücretsiz Turkcell Sim Kart Yenileme 10 GB Bedava İnternet
Ücretsiz Turkcell Sim Kart Yenileme 10 GB Bedava İnternet

4.5G Uyumlu sim kartınızı aldığınızda; ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp ilgili promosyon şifresi yazılarak 2222’ye SMS göndererek yararlanılabilir. SIM kart değişikliği yapan abonelerimiz bir ay içerisinde kod ile birlikte SMS gönderdiklerinde, 10 GB hediye faydasından yararlanabilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

57 Yorum

  1. TURKCELL in daha fazla Inter hediye etmesi gerikiyor yoksa bir çok arkadaşlarımızla baraber vodefoneye geçiş yapacak adamlar her hafta haftalık 20 GB veriyor sizin verdikleriniz ya 1saat yada 2 saat veya 12 saat 1GB BU hoş bı durlurum deil ayda 100 130 liraya yakın ödüyoruz böyle devam ederse vodefona geçiş yacakgiz bilginize vede asılsız hediye internet kanpanyasi yapmayjda bırakın bir tanesinden bile yaralanamadik .

  2. Bu Turkcell’i övenler kesin Turkcell çalışanları yoksa böyle rezil bir operatörü övmek akıl alır gibi değil. Ulan elli tane kampanya gösteriyorsunuz. Hani bedava internet? Salla kazan gnc çatlat 1-3 saatlik 1 gb veriyor,paketler ateş pahası bu mu en iyi operatör? Sadece çekim gücü iyi onun dışında rezil bir operatör.Vodafone her yerde çekse Turkcell’de kimse kalmaz. Faturasızlara bu kadar ayrımcılık yapan başka bir operatör yok. Turkcell pişmanlıktır.İyi çeken bir konumdaysanız Vodafone’ye geçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu