Turkcell Arkadan Gelen Aramayı Görme

Turkcell arkadan gelen aramayı görme hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Telefonla konuşurken gelen aramayı görme işte detayları.

Günlük hayatımızın çok büyük bölümünü kaplayan cep telefonu görüşmeleri iş ve gündelik hayatımızda sürekli olarak birileri ile görüşmek durumundayız. Zaman zaman bu görüşmeler birbiri ile çakışabilir. İşte bu durumda devreye Turkcell arkadan gelen aramayı görme işlemi devreye girer.

Konuşma yaparken gelen 2.ci aramayı görme

En sık aranan konulardan biri de konuşma yaparken gelen 2.ci aramayı görme konusudur.Kullandığınız cihaz arama bekletme özelliğini destekliyorsa, bu özelliği aktif hale getirdiğiniz takdirde otomatik olarak konuşma yaparken gelen 2.ci arama geldiğinde sizi sinyalle uyaracak ve siz de konuşma yaparken gelen 2.ci aramayı görebilirsiniz.

Eğer cihazınız çağrı bekletme özelliği bulunmuyorsa *43# tuşlayıp arama tuşuna bastığınızda çağrı bekletme özelliği açılmış olacaktır.

Telefonla konuşurken gelen aramayı görme

Telefonla konuşurken gelen aramayı görme

Telefonla konuşurken gelen aramayı görme işlemi oldukça basittir.

  • Çağrı bekletme özelliği aktif hale getirdiğinizde siz telefonla görüşme yaparken başka bir arama aldığınızda 2.ci aramayı yapan kişiye “aradığınız kişi başka biriyle görüşüyor lütfen hattan ayrılmayın biçiminde bir sesli mesaj dinletilir.
  • Bu sırada size de başka bir aramanın geldiğine ilişkin bir sinyal sesi ile bilgilendirilirsiniz.
  • Sinyal sesini duyduktan sonra konuşma yaptığınız kişiye beklemeye alıp diğer çağrıya yanıt verebilirsiniz.

Turkcell kim arıyor nasıl iptal edilir?

Turkcell Kim arıyor nasıl iptal edilir? Sorusunun cevabı en çok yanıtı aranan sorulardan biridir. Sizler için bu sorunun yanıtını araştırdık. Basit iki yolla kim arıyor servisini iptal etmeniz mümkündür. Gelelim bu iki yola. Birincisi, Turkcell com tr işlem merkezi sayfasına giderek giriş yapmalı ve sonrasında açılan sayfanın sol kısmında bulunan servislerim bölümünden iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. IPTAL KIM yazıp 2222’ye mesaj gönderip işlemi iptal edebilirsiniz.

Gökçe Kübra

Kübra, finans okuryazarlık alanında kendini geliştiriyor. Grafiklere bayılır ve analizlerini paylaşmak onu heyecanlandırıyor. kubra.gokce@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥