Turkcell Dijital Operatör indir 2022

Turkcell dijital operatör indir 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Dijital operatör nasıl giriş yapılır işte detaylar.

Turkcell dijital operatör indir 2022 uygulaması her türlü işletim sistemi için sıkıntısız çalışan bir uygulamadır. Telefon numaranızla giriş yaptıktan sonra hattınıza dair her türlü işlemi bu uygulama üzerinden halledebilirsiniz.

Telefon hattınız ya da internet işlemleriniz için hızlı bir şekilde işlem yapabileceğiniz bir uygulamadır. 48 MB yer kaplar ve telefonunuza yer açısından sıkıntı yaratacak kadar büyük boyutlu değildir.

Uygulamayı telefonunuza indirdiğinizde GSM numarası yazan alana telefon numaranızı yazarak Devam butonuna tıklamanız yeterlidir.

Turkcell Mobil Ödeme Açma

Dijital Operatör Nasıl Giriş Yapılır

Android ya da İos işletim sistemi olan telefonlarınıza Turkcell dijital operatörünü hızlıca indirebilirsiniz. Dijital operatör nasıl giriş yapılır derseniz şu adımları takip etmeniz gerekir:

  • Uygulamayı açarak GSM numarası yazan yere telefon numaranızı yazın.
  • Devam butonuna baktıktan sonra “şifresiz hızlı giriş” ya da “şifre ile giriş” butonlarından istediğinize tıklayın.
  • Şifresiz girişi tıklarsanız telefonunuza bir referans kodu gelir ve bu konu girdikten sonra “onayla” demeniz yeterlidir.
  • Sonrasında “yeni hesap ekle” yazan yere tıklayarak farklı telefon numarası da ekleme şansınız vardır.
Dijital Operatör Nasıl Giriş Yapılır

Turkcell Dijital operatör (Salla Kazan) uygulamasının android ve iOs sürümleri mağazalarında yer alıyor. Android (Samsung, Huawei, Redmi vs) sürümünü indirmek için buraya ve iPhone iOs sürümünü indirmek için buraya tıklayın. Açılan uygulama mağazasında güvenli olarak yükleyebilirsiniz.

Genç Turkcelli Nasıl Olunur

Dijital Operatör Salla Kazan

Turkcell firmasının kullanıcılarına verdiği hediyelerden biri de Salla Kazan hizmetidir. Dijital operatörü ilk kez indirdiğinizde Salla Kazan hediye çekilişine katılma şansınız olur. Dijital operatör salla kazan ile telefonunuzu yavaşça salladığınızda çeşitli hediyeler kazanırsınız.

İnternet, konuşma hakkı, mesaj gibi hediye seçeneklerinden biri çıktığında otomatik olarak hattınıza yüklenir. İnternet hediye paketleri ile dilediğiniz kadar arkadaşlarınızla sosyal medyadan konuşabilir ve sevdiğiniz sitelerde gezerek keyfini çıkarabilirsiniz.

Bastı Kaçtı (Kaptı) Nasıl Yapılır

Dijital Operatör Giriş Yapamıyorum

Turkcell dijital operatöre girişte sorun yaşıyorsanız birkaç sebepten kaynaklanabilir. Dijital operatör giriş yapamıyorum diyorsanız ve şifre ile girmeyi tercih ediyorsanız şifrenizi yanlış hatırlıyor olabilirsiniz. Şifremi unuttum bölümünden yeni şifre alabilirsiniz.

Bazı durumlarda dijital operatörün kendisinden kaynaklı problemler yaşanıyor olabilir. Bu sebeple uygulamayı kapatarak bir süre bekledikten sonra yeniden deneyebilirsiniz. Operatörden kaynaklı bir sorun varsa kısa sürede eskisine dönecek ve halledilecektir.

Turkcell dijital operatörü yalnızca Turkcell hattı olan kullanıcılar kullanabilir ve yararlanabilir.

Turkcell Numara Taşıma Paketleri

Turkcell bedava internet

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu