Salla Kazan Nasıl Yapılır – Turkcell Salla Kazan 2022 Yeni Hediyesi

Turkcell salla kazan nasıl yapılır ve 1 GB bedava internet nasıl alınır görselleriyle anlattık. Salla Kazan uygulamasını kullananlar her zaman olduğu gibi bugün de kazanıyor.

Salla Kazan bedava internet veren uygulamada haftalık hakkımızı kullandık. Haftalık hakkımızda biz 1 GB bedava internet aldık. Salla Kazan nasıl yapılır şimdi onu anlatacağız.

1. Salla Kazan Yükle

Salla Kazan uygulamasını Google Play, App Store ve Huawei App Gallery uygulama mağazalarından ücretsiz indirebilirsiniz. Mağazalarda arama bölümüne “Turkcell Online İşlemler” yazmanız yeterli.

2. Salla Kazan Giriş

Salla Kazan uygulamasına giriş yapmak için öncelikle şifre almanız gerekir. Turkcell şifrenizi öğrenmek için “sifre” yazıp 2222’ye veya 2200’a gönder. Veya hızlı giriş bölümünden giriş yapabilirsiniz.

3. Salla Kazan Hediye Havuzu

Salla Kazan uygulamasına giriş yaptığımıza göre artık hediyemize bir adım daha yaklaştık demektir. Salla Kazan hediye kutusunu ana sayfada göreceksiniz. Bu simgeye bir kez tıklayın.

4. Sadece Salla ve Kazan

4. Sadece Salla ve Kazan

Salla kazan bölümüne girince artık yapmanız gereken tek bir şey var. Telefonu sallamak. Evet telefonu salla kazan. Sonra bekle sürpriz hediyen ekranda belirecek.

5. Salla Kazan Haftalık Hediye

5. Salla Kazan Seç Birini

Salla kazan boş yok kampanyası ile mutlaka hediye kazanacaksınız. Evet, ekranımıza kazandın görseli geldi. Günlük 2 GB instagram ve Günlük 1 GB bedava internet hediyeleri çıktı. Bunlardan birini seçmemiz gerekiyor. Hangisi işinize daha çok yarıyorsa onu seçmenizi öneririz.

6. Salla Bedava İnternet

6. Salla Kazan Bedava İnternet

Salla kazan hediyelerden birini seçtiğinizde hattınıza tanımlama yapılacaktır. Salla kazan iki seçenek çıkarıyor olması sizce de harika değil mi? Biz bu yeni özelliği çok sevdik.

7. Salla Hediye Havuzu

7. Salla Kazan Hediye Havuzu

Salla kazan hediye paketlerini kullanmadan önce bilgilendirme mesajı gelmesini bekleyin. Ayrıca Salla Kazan uygulamasında hediye havuzu bölümüne girerek kazandığınız hediyelerin tamamını görebilirsiniz.

Ücretsiz Salla Kazan İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Aradığın burada

Başa dön tuşu