Turkcell Faturalı Paketler 2021

Turkcell Faturalı Paketler ve Turkcell Konuşma Paketleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Başka Operatörden Turkcell Faturalı’ya Geçiş işte detayları.

Turkcell faturalı paketler 2021 fırsatları kullanıcılara pek çok seçenek sunarak her bütçeye uygun fırsatlar olmasını sağladı. Faturalı hat kullanımı paketler sayesinde hazır kart kullanımına da daha ekonomik olabildiği için insanlar hazır kartlı hatlarını da faturalı hatta geçirmeye başladılar.

Aylık 39 TL’den başlayan fiyatlar ile Turkcell paketler zengin içeriklere sahip. Ödeyeceğiniz 39 TL ile bir ay için 2 GB internet, 1000 dakika konuşmayı hattınıza hemen tanımlayabilirsiniz.

Normal faturalı paketler haricinde Platinum, Fırtına, Yeşil Beyaz, GNÇ Gamer, GNÇ Fırsat gibi özel faturalı paketler de mevcut. Paketlerin içeriğine göre fiyat aralıkları da değişiyor. Hattınızı başka bir operatörden Turkcell’e çevirdiğinizde birçok avantaj mevcut.

Turkcell Faturasız 1000 DK Konuşma Paketi 30 TL

Turkcell Faturasız 3lü Paketler 2021

Turkcell Konuşma Paketleri

Turkcell kullanıcılarına sunduğu çok çeşitli ve birbirinden avantajları konuşma paketleri ile müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor. Turkcell konuşma paketleri aylık 44,87 TL’den başlayan fiyatlarla hizmete sunuluyor.

Ayda ödeyeceğiniz 44,87 TL ile 4 GB internet ve 1000 dakika her yöne konuşma paketini satın alabilir ve ay boyunca kullanabilirsiniz. Bireysel kullanımlar haricinde ofis paketi, şirket paketi gibi seçenekler de mevcut.

Ofis paketi satın aldığınızda ayda 60 TL’ye 500 MB internet ve her yöne 2000 dakika sabit hat konuşma satın almış olursunuz. Hesaplı ve ekonomik paketler, özel üyelere hazırlanmış daha yüksek ücretli paketler ile seçeneğiniz çok fazla.

Turkcell Wifi Paket Fiyatları 2021

Turkcell 20 GB Paketleri – 2021

Başka Operatörden Turkcell Faturalı’ya Geçiş

Başka operatörden Turkcell Faturalı’ya geçiş size pek çok avantaj sunar. İnternet sitesinden form doldurarak ya da direkt müşteri temsilcisini arayarak geçiş işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İlk kez başka operatörden geçiş yapacak müşterilere özel 8 GB internet hediyeli hat müşteri temsilcisi tarafından adresinize teslim edilir. 8 GB haricinde geçmiş olduğunuz ilk 4 ay boyunca da 2 GB internet hediye kazanırsınız.

Öncelikle size uygun paketi seçebilmek için form doldurabilir ya da paketler hakkında müşteri temsilcisini arayarak bilgi alabilirsiniz. Kartınız size teslim edilmeden hattınız kapanmayacağı için telefonsuz kalma gibi bir sorun asla yaşanmaz ve işlemler çok kısa sürede gerçekleştirilir.

Turkcell Süper Fırsat Faturalı Paketleri 2021

Turkcell Kurumsal Esnaf Paketleri 2021

Ücretsiz Salla Kazan indir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet kategorisini ziyaret edin

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu