Turkcell operatörü uzun yıllardır kişilere hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmeti ise en iyi şekilde yerine getirdiği için de bu operatöre geçmek isteyen kişi sayısının oldukça fazla olduğu görülmektedir.

Turkcell Hat Fiyatları

Turkcell hat fiyatı kişilerin tercihine göre farklı miktarlarda değişkenlik göstermemektedir. Bu yüzden de Turkcell 2024 yılında kişilerin alabileceği Turkcell hattının fiyatını tek rakam olarak belirlenmiştir.

Turkcell Yeni Hat750 DK + 250 SMS + 10GB750 TL
Turkcell Hat Fiyatları

Turkcell hat fiyatı güncel 750 TL’dir. Yeni hatın içinde; 10 GB internet ve 750 Dakika ve 250 SMS hediye bulunmaktadır.

532’li Ücretsiz Hat

Turkcell internet üzerinden yeni hat başvurusu ücretsizdir. Turkcell Faturalı hat başvurusu nasıl yapılır bilgilendiriyoruz. Turkcell hat başvurusu ekranını açın. Paket seçimi yaptıktan sonra bilgilerinizi girin. Kısa sürede müşteri hizmetleri size dönüş yapacak. Telefonla teyit aldıktan sonra hattınızı adresinize kurye getirecek.

Turkcell’ Yeni Hat Faturasız

Turkcell Hat Fiyatları

Turkcell’ yeni hat faturasız, kişilere hizmet verebilmek için oluşturulmuş birçok farklı operatör bulunmaktadır. Bu operatörlerden birisi olan Turkcell de müşterilerine çok uzun yıllardır en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Bu anlamda hem hat fiyatları bakımından hem de Paket ve tarifeler bakımından kişilerin tercih edebileceği birçok farklı seçenek sunmaktadır. Kişilerin bu operatöre geçmek istedikleri zaman 440 TL Turkcell yeni hat fiyatları ile ilgili bilgileri kişilere sunarak istedikleri hizmeti almalarını sağlamaktadır.


Daha fazla ilgili içerik;


Turkcell Faturasız Hat Fiyatları 2024

Turkcell faturasız hat fiyatları 2024 kapsamında kişilere tek bir fiyat seçeneği sunmamaktadır. Yani kişilerin tercih edebileceği bir alt sınır ve bir üst sınır sunmaktadır ve kişilerin bu belirtilen aralıklarda kendilerine en uygun olanı tercih etmelerini sağlamaktadır.

Söz konusu olan bu operatör faturasız hattı tercihe den kişilerin kullanabileceği paketlerden bazıları şu şekildedir;

 • Hoş geldin 5 GB Paketi
 • Süper 14 GB Paketi
 • Rahat Fırsat 3 GB
 • Süper 12 GB Paketi

Turkcell Sim Kart Fiyatları

Turkcell operatörü aboneleri için birçok farklı imkan sunmaktadır. Bunların arasında kişilerin alacakları sim kartlarda ödeyecekleri ücretlerdir. Bu ücretler faturalı ve faturasız hatları tercih eden kişilerde farklılık göstermektedir.

 • Faturalı hattı tercih eden kişiler herhangi bir ücret ödememektedirler. Yalnızca aylık olarak kişilere vergi ücreti yansıtılmaktadır. Aylık vergi ödeme rakamı ise 10 TL olarak güncellenmiştir.

Turkcell Hat Ücretli Mi?

Turkcell ücretsiz hat olarak faturalı hat alabilirsiniz. Faturasız (kontörlü) ücretli olarak satışa sunulmaktadır.

Turkcell Yeni Hat Hediyesi

Turkcell yeni faturasız hattın içinde 15 GB internet ve 1000 dakika konuşma hakkın bulunuyor.

45 Comments

 1. Turkcell’den çok memnun olsam da hat yenilemek için bu kadar çok tutar istemeleri beni üzdü. başka hatların deneyceğim. Turk Telekom ve Vodafone bu konuda daha uygun seçenekler sunuyor. Sonrasında kullanım için de aynı avantajlar var. Turkcell’e acaba bu kadar zaman boşuna mı fazla para verdim diye düşünüyroum.

 2. Zengin İşi on

  Turkcell hat fiyatları istisnasız en pahalı olan hatlar. Turkcell’de her şey pahalı. Tamam kaliteli olabilir ama hatlar çok pahalı. Almak ve sonrasında kullanmak da pahalı.

 3. Her yıl operatör değişikliğine gitmek zorunda kalıyorum. artık şu politikanızı değiştirmelisiniz. Operatörler arasında en pahalı Turkcell hat fiyatları arkadaşlar geçmeyin bence

 4. Turkcell hat satın almak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

  – Turkcell Mağazaları: Turkcell’in birçok mağazası Türkiye’nin her yerinde bulunabilir. Yakınınızdaki bir Turkcell mağazasına giderek, yeni bir Turkcell hattı satın alabilirsiniz.

  – Online İşlemler: Turkcell’in resmi web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden de yeni bir Turkcell hattı satın alabilirsiniz. Bu yöntem, zaman kazandırır ve hızlı bir şekilde işlem yapmanızı sağlar.

  – Bayiler: Turkcell’in birçok bayisi de yeni hat satışı yapar. Yakınınızdaki bir Turkcell bayisine giderek, yeni bir Turkcell hattı satın alabilirsiniz.

  Turkcell hat satın alırken, farklı tarifeler ve paketler arasından seçim yapabilirsiniz. Turkcell’in sunduğu tarifeler ve paketler, müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiştir ve genellikle uygun fiyatlarla sunulur.

 5. Kullanım dışı servis acikdir, lütfen servisleri ve oyun sitelerine dikkat edin

 6. Yeni hat alırsanız kampanyaya dahil ediyorlar, bayii bana öyle dedi

 7. Arkadaşlar ben numaramı değiştirecek, kaç lira bilgisi olan varmı

 8. Bayiye gittim 300 tl dedi hat parası , kulağımın arkası da dahildir..

 9. Sıkılıyoruz on

  Turkcell ***en iyi ***operatör olarak bilinir buna mustreri memnuniyeti deniyor lan yoksa biz ***hoslaniyormuyuz 🙄

 10. Baki oruç on

  10 gün önce hosgeldin 6gb 36 tl yeni hat sipariş verdim kampanya biti diye beni madur ettiler İnternet ten birdaha abonelik işlemleri yapmayacağım

 11. Merhaba, TL yüklem ediğim için iptal edilen hattımı tekrar nasıl açtırırım. iptal işlemi kasım 2020 gerçekleşmiştir.

 12. Turkcell den yeni hat aldım. Bir ay sonra ki faturamda ₺4.23 vergiden hariç ₺10.28 Tahsilatına Aracılık Edilen Ödemeler başlığı altında para kesilmiş bunun açılımı nedir acaba ?

 13. Maşallah hat fiyatlarına bak ya. 30-40 liraya aldığımız zamanları özeldim. Gerçeği şimdi ne ucuz ki hat ucuz olsun.Ama bu kadarı da biraz fazla değil mi ya? hat almak istesek çeyrek altının dörte biri kadar para ödücez resmen şaka gibi yaa

 14. Guzel kampanya zaten türkcel türkiyenin en iyi operatörü çekim olarak çok iyi.İyiki Türkcel var 👏👏👏

 15. Türkcell cok iyi fırsatlar sunuyor. cazip kampanyaları bulunuyor Bende yakında turkcelle geciş yapacagım

 16. Turkcellle ilgili bu bilgilendirme için çok teşekkürler hattımı değiştirmek istiyordum araştırma aşamasında bu site çok iyi oldu benim için

 17. Gerçektende hatlar ve kadar pahalı olmuş herşey ucuyo valla ama Turkcell den asla sasmam

 18. Turkcell hat fiyatları oldukça pahalı. Bende aksi bir şey düşünmüyorum. Genel olarak bu hattın neden bu kadar tercih edildiğinide anlamıyorum. Bakıyorum herkes fiyatı pahalı diye laf söylüyor ama hala kullanmaya devam ediyor. Tamam hızlı olabilir ama diğer operatörler de kaplumbağa değil yani onların da bir internet akışı var onların da şebekesi var. Sanki diğer hatlarda hiç şebeke yokmuş gibi aşırı yüksek fiyat ödüyorum demek yerine turkcell hızlı diyorlar. Ben anlam veremiyorum gerçekten. Ya pahalı diye söylenme ya da bu operatörü kullanma.

 19. Mutlu Özmen on

  Turkcell hattı gerçejten çok pahalı hem faturalı hem de faturasız olsun çok oahalı paketleri var. Bdn ve eşim turkcell kullanıyoruz ve aylık faturamız bir hayli kabarık geliyor hele bir kere faturamı ödemeyi unuttum baya bir kabarık geldi. Bence biraz düşüş olmalı paketlerde özellikle şu dönemlerde gerçekten süper olur tamam çok iyi çekiyor bir sorunu yok ama bence biraz düşmeli. Yoksa daha fazla bu şekilde kabarık faturalar ödeyemem ve hattımı değiştirmek durumunda kalabilirim.

 20. Ben Türkcell hat kartı aldım 300 TL verdim bide 30 GB paket.
  Çok pahalı.
  Biz Almanya’da numaraya nerdeyse hiç para vermiyoruz.
  15€ ödüyoruz hat alınca ama içindeki 10€ senin.
  Gürbetci olarak kendi Memleketimde kazıklamdıgımı hissediyorum!
  Bide sürekli hatta para yüklemek gerek acık kalsın diye !
  Belki param yok 6 ayda bir yaptırabilirim???
  Saçma sapan şeyler.
  Mesela numaramı actırmak istiyorum 1 sene önce aldığım yok onuda yapamıyoru!
  Her sene yeni kart , yeni numara.
  Sürekli işlemler, bıkıyor insan !
  Umarım birazda tüketiciyi düşünüp işlem yaparsınız!

Leave A Reply