Turkcell Hat Fiyatları 2022

Turkcell hat fiyatı 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Turkcell yeni hat fiyatları 2022 işte detaylar.

Turkcell operatörü uzun yıllardır kişilere hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmeti ise en iyi şekilde yerine getirdiği için de bu operatöre geçmek isteyen kişi sayısının oldukça fazla olduğu görülmektedir.

Turkcell hat fiyatı kişilerin tercihine göre farklı miktarlarda değişkenlik göstermemektedir. Bu yüzden de Turkcell 2022 yılında kişilerin alabileceği Turkcell hattının fiyatını tek rakam olarak bilirlemiştir. Turkcell hat fiyatı güncel 145 TL’dir.

Turkcell Faturasız 3lü Paketler

Turkcell Yeni Hat Fiyatları 2022

Kişilere hizmet verebilmek için oluşturulmuş birçok farklı operatör bulunmaktadır. Bu operatörlerden birisi olan Turkcell de müşterilerine çok uzun yıllardır en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Bu anlamda hem hat fiyatları bakımından hem de Paket ve tarifeler bakımından kişilerin tercih edebileceği birçok farklı seçenek sunmaktadır. Kişilerin bu operatöre geçmek istedikleri zaman 145 TL Turkcell yeni hat fiyatları ile ilgili bilgileri kişilere sunarak istedikleri hizmeti almalarını sağlamaktadır.

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları 2022

Turkcell faturasız hat fiyatları 2022 kapsamında kişilere tek bir fiyat seçeneği sunmamaktadır. Yani kişilerin tercih edebileceği bir alt sınır ve bir üst sınır sunmaktadır ve kişilerin bu belirtilen aralıklarda kendilerine en uygun olanı tercih etmelerini sağlamaktadır.

Söz konusu olan bu operatör faturasız hattı tercihe den kişilerin kullanabileceği paketlerden bazıları şu şekildedir;

  • Hoş geldin 5 GB Paketi
  • Süper 14 GB Paketi
  • Rahat Fırsat 3 GB
  • Süper 12 GB Paketi

Superbox Cayma Bedelsiz İptal

Turkcell Sim Kart Fiyatları

Turkcell operatörü aboneleri için birçok farklı imkan sunmaktadır. Bunların arasında kişilerin alacakları sim kartlarda ödeyecekleri ücretlerdir. Bu ücretler faturalı ve faturasız hatları tercih eden kişilerde farklılık göstermektedir.

  • Faturalı hattı tercih eden kişiler herhangi bir ücret ödememektedirler. Yalnızca aylık olarak kişilere vergi ücreti yansıtılmaktadır. Aylık vergi ödeme rakamı ise 10 TL olarak güncellenmiştir.

Salla Kazan İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet kategorisini ziyaret edin

googlehaberler