Turkcell Mobil Ödeme Açma (PayCell Limit Arttırma)

Turkcell mobil ödeme açma Paycell ve Turkcell mobil ödeme limit arttırma işleminin nasıl yapılacağını sizlerle paylaşıyoruz. Turkcell mobil ödeme ile işleminizi gerçekleştiremiyoruz ne demek gelin birlikte inceleyelim.

Turkcell hattınızı mobil ödemeye açmak için isterseniz müşteri hizmetleriniz müşteri hizmetlerini arayarak isterseniz cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “MOBİLODEME AC” yazarak 2222’ye mesaj gönderdikten sonra Turkcell mobil ödeme işlemini açabilirsiniz. Bu fırsattan sadece bireysel hat kullanıcıları yararlanmaktadır. Eğer kurumsal bir hat kullanıyorsanız, hattınızın mobil ödemesini açmak için şirket yetkilileri ile konuşmanız gerekecektir.

Turkcell mobil ödeme ile alışveriş yapılan siteler

Mobil ödeme ile birçok firmadan alışveriş yapabilirsiniz. Bunları sırasıyla yazalım;

  • Çiçek sepeti
  • Otobüs bileti; Pamukkale, Kamil Koç, biletplaza
  • Uçak bileti; Anadolujet, ETS tur, Pegasus
  • Online alışveriş siteleri; Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Fizy, Aklındatut
  • Yeme-içme; Fiyuu, Tıklagelsin
  • Bir çok oyun sitesi
  • Kitap
  • Bahis siteleri
  • Alışveriş giyim; Mobil cadde, Morhipo, Sekiz, e- bebek

Gibi yerlerden mobil ödeme ile alışveriş yapabiliyorsunuz.

Netflix Turkcell mobil ödeme

Netflix turkcell mobil ödeme

Mobil ödeme yöntemi ile Netflix ödeme işlemi yapılmamaktadır. Sadece paycell kartınız varsa eğer kart üzerinden işlem yapabiliyorsunuz. Paycell kart hattınızda bulunan TL’leri nakit olarak kullanmanızı sağlamaktadır. Ayrıca Paycell karnınıza para aktarabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme Limit Artırma

Turkcell de mobil ödemeler de aylık limit faturalı hatlar için 250 TL olarak sınırlandırılmıştır. Turkcell’in ön ödemli hatlarında ise bu limit 360 TL olarak belirlenmiştir. Bazı hatların limitleri daha düşük olabiliyor. Bu limit hattınızın aktif olarak kullanım zamanıma bağlı olarak artış göstermektedir. Talep etmeniz üzerine limit artışı yapılmamaktadır. Abonelikleri 90 günün altında olan Bireysel faturalı hatlarda ise aylık limit 35 TL olarak belirlenmiştir.

Hattınıza ait olan Paycell Uygulamasını kullanarak, AC yazıp 5522’ye kısa mesaj göndererek ya da Çağrı merkezimizi 0850 622 60 60 numaralı telefondan arayıp mobil ödemeye açtırabilirsiniz.

Paycell Hazır Limit Nedir – Paycell 500 TL Para Nasıl Çekilir

Ücretsiz Paycell indir internet Kazan

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr