Turkcell Platinum Park Nasıl Gidilir (Otobüs, Metro Durak)

Turkcell Platinum Park metro ile nasıl gidilir ve Turkcell Platinum Park hangi durakta bilgilendiriyoruz. Turkcell Platinum Park giriş ücretli mi ve menüsünde neler var gelin birlikte inceleyelim.

Turkcell Platinum Park İstanbul şehrinin Şişli ilçesine bağlı Ayazağa da bulunmaktadır. Şehrin kalabalığından kurtulmak hem eğlenmek hem de doğayla iç içe olmak için gidilebilecek muhteşem bir yerdir. Yemyeşil orman bol çam ağaçları bulunmaktadır.

Her yaştan insana hitap eden eğlence alanları vardır. Off road, çocuk oyun parkları, okçuluk ve eğlenceyi seven yetişkinler için çok iyi hazırlanmış bir salıncak vardır. Özel ihtiyaçlarınız için Mescit, şadırvan ve wc de bulunmaktadır. Offroad için belli bir ücret karşılığında araç kiralayıp parkurda heyecanlı ve aksiyon dolu turlar atabilirsiniz. Turkcell Platinum Park da restoranlar da bulunmaktadır. Ayrıca adını da yanında bulunan bir geyik ve yavrusundan alan geyikli Restoran ve Cafe yer almaktadır.

Turkcell Platinum Park hafta içi ve hafta sonu 09:00-23:00 saatleri arasında açıktır. Hafta sonu yoğun olacağı için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir. Turkcell Platinum Park rezervasyon yaptırmak için; 0531 228 40 40 numarasını arayabilirsiniz.

Turkcell Platinum Park’a gitmek için Sarıyer’den, Maslak’tan ve Beşiktaş’tan otobüs ve dolmuş kalkmaktadır.

ULAŞIMNUMARA
Otobüs 48L, 41A, 41AT, 41C, 41E, 41Y
Sarıyer41E ve 41C
Zeytinburnu41AT
Beşiktaş41AT
Dolmuş SRY-08

Turkcell Platinum Park’a şahsi arabanızla, dolmuşla, otobüsle, metrobüsle, metroyla ve hatta araç kiralayarak gitmek mümkündür.

Turkcell Platinum Park Giriş ücretli Mi

Turkcell platinum park herkesin tercih ettiği ve eğlendiği bir yer haline gelmiştir. Kafa dağıtmanıza ve dinlenmenize yardımcı olacak bu yere gitmek istiyorsanız tüm detayları yazımızda öğrenebilirsiniz. Turkcell Platinum Park giriş ücretlerini sizler için araştırdık ve elde ettiğimiz sonuca göre;

  • Turkcell Platinum Park giriş ücretsizdir. Fakat etkinliklere katılmak isteyenler rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü orda bulunan etkinlikler ücretlidir. Ayrıca girişte otoparkta sizi vale karşılıyor. Vale ye ödeyeceğiniz ücret” gönlünüzden ne koparsa “verebilirsiniz.
Turkcell platinum park giriş ücretli mi
Turkcell platinum park giriş ücretli mi

Turkcell Platinum Park Nasıl Gidilir Metrobüs

Turkcell Platinum Park İstanbul şehirinde tercih edilen bir yerdir. Ailenizle, arkadaşlarınızla hatta tek başınıza gidip eğlenebileceğiniz bir mekandır. Bu yere gitmek için metrobüs hattını kullanmak isteyen kişiler için araştırma yaptık ve elde ettiğimiz sonuçlar ise şu şekildedir;

  • Öncelikle Turkcell Platinum Park’a gitmek istiyorsanız belirli olan duraklara gitmeniz gerekir. En çok bilinen duraklardan birisi Zincirlikuyu metrobüs durağıdır. Buraya metro ve metrobüsle M2 den ulaşabilirsiniz. Buradan dolmuş ve otobüsler Turkcell Platinum Park yakınından geçmektedir.

Turkcell Platinum Park Otobüsle Nasıl Gidilir

Turkcell Platinum Park’a gitmek isteyen kişilerin aklını en çok karıştıran konulardan birisini ele aldık. Otobüs ile Turkcell Platinum Park’a gitmek istiyorsanız aşağıdaki hatları kullanabilirsiniz.

  • Sarıyer, Zincirlikuyu metrobüs durağı, Beşiktaş ve Maslak duraklarından geçen 48L, 41A, 41AT, 41C, 41E, 41Y numaralı otobüs hatlarına binerek Turkcell Platinum Park’a ulaşabilirsiniz.
  • Ayrıca Sarıyer, Zincirlikuyu metrobüs durağı, Beşiktaş ve Maslak durağından geçen dolmuşları tercih ederseniz sizi yakınındaki bir ilkokul durağında indirecektir. İndiğiniz yerden yokuş çıktığınızda karşınıza çıkacaktır.
Turkcell platinum park otobüsle nasıl gidilir
Turkcell platinum park otobüsle nasıl gidilir

Turkcell Platinum Park indirim

Turkcell Platinum Park’ta eğlenebileceğiniz birçok alan vardır. Turkcell Platinum Park etkinlikler ücretlidir. Rezervasyon yaptırmanız gerekir. Ama bazı zamanlarda indirim olmaktadır.

  • Turkcell Platinum Park ta okçuluk, 0ff-road parkuru gibi eğlenceli ve maceralı parkurlar bulunmaktadır. Bu alanlarda isterseniz eğitim alabiliyorsunuz. Kadrolarda uzman eğitmenler vardır. Bu alanlarda da indirimden yararlanarak eğitim alabilir ve restoranda uygulanan %10 luk indirimleri takip ederek faydalanabilirsiniz.

Turkcell Platinum Park Kahvaltı

Turkcell Platinum Park eğlence mekanları, Cafeler ve etkinliklerin olduğu bir yerdir. Turkcell Platinum Parkta cefelerde kahvaltı yapma imkânınız vardır. Turkcell Platinum Park Kahvaltı için eşsiz bir yerdir. İsterseniz yaz günlerinde ormanlık alanda yeşilliğin ortasında ferah bir ortamda isterseniz kış günlerinde büyük ateş etrafında ısınarak kahvaltı yapabilirsiniz.

  • Serpme kahvaltı fiyatı 120.00 TL’dir. Turkcell Platinum Park da her damak tadına uygun menüsü vardır. Bol kahvaltı çeşitleri öğle ve akşam yemeklerinde tavuk, et ve sebzeli menüler sizi bekliyor.

Adalara Nasıl Gidilir Fiyat 2023 (Eminönü, Vapur Saatleri)

Yenikapı Etkinlik Alanına Nasıl Gidilir – Marmaray, Metro, Otobüs

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥