Turkcell Taşınabilir Superbox Sınırsız İnternet (Güncel Fiyatlar)

Turkcell taşınabilir internet fiyatları ve Turkcell Superbox sınırsız fiyatlarını sizler için derledik. Turkcell Superbox paketlerini gelin birlikte inceleyelim.

Turkcell taşınabilir internet kampanyası başlattı. Süperbox fiber internet kampanyası ile süper hızlı internet artık her yerde. Süperbox internet kampanyası hakkında detayları aktarıyoruz.

Süperbox Taşınabilir İnternet Nedir?

Turkcell taşınabilir internet teknolojisiyle sabit internet hattına gerek duymayacaksınız. Superbox taşınabilir internet modeminizi evde, işyerinde, yazlığınızda ve aklınıza gelebilecek her yerde kullanabilirsiniz. 4.5G SIM Kart teknolojisi sayesinde taşınabilir internet fiber hızında.

PAKET ADIKOTAÜCRET
Superbox 15 MbpsLimitsiz199 TL
Superbox 400 GB 4.5G İnternet400 GB499 TL
Superbox 250 GB 4.5G İnternet250 GB399 TL
Superbox 150 GB 4.5G İnternet150 GB299 TL
Süperbox taşınabilir i̇nternet nedir?
Süperbox taşınabilir i̇nternet nedir?

Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı Superbox ile fiber hızında internet şimdi evinizde. Kablodan bağımsız olarak evlere 4.5G teknolojisi ile havadan internet sağlayan Superbox’la Türkiye’nin her yerinde evler fiber hızında internete kavuşuyor. Elektrik prizi olan her yere taşınabilen Superbox’ınızı kışlık ve yazlık evlerinize de kolayca taşıyabilirsiniz.

Taşınabilir i̇nternet paketleri fiyatı
Taşınabilir i̇nternet paketleri fiyatı

Taşınabilir İnternet Paketleri Fiyatı

Turkcell 4.5 hızında taşınabilir internet paket fiyatları aşağıda listelenmektedir. Süperbox 100GB, 150GB ve 200GB internet paketlerinden birini seçerek fiber internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Süperbox Sınırsız İnternet Paketleri

Turkcell taşınabilir sınırsız internet paketleri ve fiyatları aşağıda listelenmektedir. İnternet sınırsız olsun takılmadan donmadan dilediğimce kullanayım diyorsanız bu paketler sizin için ideal. Süperbox sınırsız internet paketleri aşağıda yer alıyor.

Taşınabilir İnternet Başvuru Nasıl Yapılır?

Turkcell superbox taşınabilir internet aboneliği almak çok kolay. Yeterki paketlerden size en uyumlu olanı seçin. Sonrasında size en yakın Turkcell mağazasından veya Turkcell müşteri hizmetleri aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Taşınabilir internet arayarak başvuruda bulunmak için 532 ya da 0532 532 0000 numaralı telefonları kullanabilirsiniz.

İnternet üzerinden süperbox taşınabilir internet aboneliği başvurusu için Turkcell’in https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/form/superbox-4-5g-internet-kampanyasi sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Turkcell Taşınabilir Superbox Sınırsız İnternet Paketleri

Taşınabilir İnternet Fiyatları: Vodafone Kablosuz Wifi ve Vınn

Superbox Cayma Bedelsiz İptal

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥