Turkcell Yeni 4 GB Paket İçeriği

Turkcell Yeni 4 GB Paket İçeriği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Yeni 2 GB Paket İçeriği ve Yeni 1 GB nasıl yapılır işte detayları.

Turkcell yeni 4 gb paket içeriği ile 4 GB İnternet’in keyfini çıkarabilirsiniz. Turkcell ön ödemeli kullanıcılar için uygun fiyatlı ek bir plan sunuyor. Bu paketin detaylarını inceleyerek paketten faydalanabilirsiniz. Turkcell paketler yeni 4 gb içeriğine katılmak isteyen kullanıcıların öncelikle Turkcell Faturasız hattı olması gerekir. Bu paketi Turkcell kontörlü hattından da talep edebilirsiniz. Başvuru için YENİ 4GB yazıp 2222’ye mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Kalan kullanımı anlamak için yeni 4GB planı hakkında daha fazla bilgiyi Turkcell Digital uygulamasından ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Veya telefonunuzdan * 159 # tuşlayarak ek planda kalan internet kullanımınızı görebilirsiniz. Bu paketi iptal etmek isteyen Turkcell kullanıcıları, Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirler. Ya da iptal işlemi için; YENİ 4GBİNTERNET İPTAL yazıp 2222 göndermeniz yeterli olacaktır. Turkcell yeni 4 gb paket detayları;

  • Turkcell Ön Ödemeli kullanıcıları bundan faydalanabiliyor.
  • Plan değişiklikleri yapılabiliyor.
  • Uygulama mesajı ücretsizdir.
  • Turkcell tarafından gelen mesajdan sonra kullanmaya başlayabiliyorsunuz.
  • Paket yurtdışında geçerli değildir.
  • Kampanyadan yararlanma hakları bir sonraki aya ait değildir.
  • Kalan kullanım %100 olduğunda bir bildirim mesajı gönderiliyor. Paket bittiğinde aşım yapılmıyor.
  • Aboneler, paketi 1 ay sonra iptal etmedikleri sürece paket abonelikleri, hatlarında yeterli bakiyesi varsa yenileniyor.

Turkcell bedava internet 2021

Turkcell Numara Taşıma Paketleri 2021

Turkcell Yıllık Paket 2021

Turkcell Yeni 2 GB Paket İçeriği

Turkcell ekstra paketleri arasında birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bütçelerine bağlı olarak, kullanıcılar istedikleri paketleri kullanmaya başlayabilirler. Turkcell yeni 2 GB paket içeriği katılmak isteyen kullanıcıların öncelikle Turkcell Faturasız hattı olması gerekiyor. Aylık paketler için ideal olan bu paket 4 haftadır ve 2 GB kullanım sunuyor.  Bu paketini Turkcell ön ödemeli hattan da talep edebiliyorsunuz. Başvuru için YENİ 2GB yazıp 2222’ye mesaj göndermeniz de yeterli oluyor.

Turkcell Yeni 1 GB Paket İçeriği

Turkcell Ön Ödemeli Aylık 1 GB İnternet Paketi, aylık dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz internet paketidir. Aşım konusunda endişelenmenize gerek kalmadan haftalarca Turkcell yeni 1 GB paket içeriği ile internetin keyfini çıkarın. Tüm ön ödemeli bireysel müşteriler yeni 1 GB’den yararlanabilir. Paketin sona ermesinden sonra başka bir paketleriniz yoksa, kullanımınız durdurulacak ve herhangi bir aşım ücreti alınmayacaktır.

Turkcell Faturalı Paketler 2021

Turkcell Faturasız 1000 DK Konuşma Paketi 30 TL

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu