Turkcell 2 aylık YouTube Premium nasıl kullanılır ve Turkcell YouTube paketi sınırsız kullanım hakkı nasıl tanımlanır sizlere aktarıyoruz. Turkcell YouTube Premium aktivasyon işlemini gelin birlikte inceleyelim.

Turkcell Youtube Premium 2 Ay Kampanyası Turkcell müşterilerinin takip ettiği ve kullandığı kampanyalardan biridir. 31 Aralık 2023 tarihine kadar sürecek olan kampanyadan faydalanmak için çocuk paketlerinden birine sahip olmak şart.

Turkcell Youtube Premium 2 Ay Kampanyası hakkında detaylar, kampanyaya katılım şartları ve kampanyanın kullanımına ilişkin önemli bilgileri yazımızda inceleyebilirsiniz.

Turkcell Youtube Premium 2 Ay Kampanyası Detayları

Youtube çocuklarımızın çok vakit geçirdiği ve ebeveynlerin de reklamlar nedeni ile premium aldığı bir online kanaldır.

Reklam gösterimini engellemek ve çocuğun aktivitelerini takip etmek için Youtube Premium satın alacak olan ailelere yönelik Turkcell tarafından kampanya yürütülmektedir. Turkcell Youtube Premium 2 Ay Kampanyası katılım şartları;

  • 21.09.2022-28.02.2023 tarih aralığında Turkcell Çocuk 5 GB ya da Turkcell Çocuk 10 GB paketlerinden birine geçiş yapmış olmak,
  • Paketlerin alınması ile birlikte numara taşınmış olması ya da yeni bir hat alınmış olması,
  • Daha önce Youtube Music ya da Youtube Premium üyesi olmamış olmak.
  • Kampanya 30 Haziran 2023 tarihine kadar geçerlidir.
Turkcell Youtube Premium 2 Ay Kampanyası ücretli mi

Turkcell Youtube Premium 2 Ay Kampanyası ücretli mi?

Kampanyaya katılım şartlarını taşıyan tüm müşteriler için kampanyaya katılımda herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Kampanyaya katılabilmek için çocuk paketlerini yukarıda belirtilen aralıkta satın almış olmanız şart. 

Çocuklar için Youtube kullanımı ebeveynlerin internet ihtiyaçlarını arttıran bir durum olduğundan Turkcell çocuklara yönelik 2 ay ücretsiz Youtube premium kampanyasını sunmaktadır.   

Turkcell Youtube Premium 2 Ay kampanyası

Turkcell Youtube Premium 2 Ay kampanyası ile 2 ay geçerli bedava Youtube Premium üyeliği hediye!

Turkcell Youtube Premium 2 Ay kampanyasına katılım şartlarını taşıyan ve başvuran Turkcell müşterileri için 2 ay boyunca geçerli tamamen ücretsiz Youtube Premium ve Youtube Music Premium kullanım hakkı sunulmaktadır.

Kampanyalara katılım aylık 40.000 kişi ile sınırlı olduğundan kampanyaya katılım için beklememeniz önerilmektedir. Kampanyaya katılım sırasında ödeme yöntemi belirlenmelidir. 2 aylık ücretsiz süreç sonrasında ödeme alınmaması için sürecin sonunda abonelik iptal edilmelidir.

Turkcell Youtube Premium 2 Ay Kampanyası nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılım için online işlemler menüsünün kampanyalar bölümünden ya da mobil uygulamadan Turkcell Youtube Premium 2 ay kampanyasına katılım gerçekleştirilebilmektedir. Kampanyaya katılım sağlayamıyorsanız gerekli şartları taşıyamıyor olabilirsiniz. Detaylar ve katılım sağlamak için Turkcell şubelerinden de faydalanabilirsiniz.

Youtube premium 2 ay ücretsiz mi?

Evet. Youtube Premium 2 ay ücretsiz kampanyası Turkcell çocuk paketlerini alan müşteriler için mevcuttur.

2 aylık Youtube premium nedir?

2 ay boyunca Youtube premium üyeliği ücretsiz olarak Türkcell çocuk paketlerini alan müşteriler için gerçekleştirdiği bir kampanyadır. Aktif olarak katılabilirsiniz.

Youtube Vanced Nasıl Kurulur (İndirme Linki)

Youtube’den Mp3 Nasıl İndirilir (Dönüştürücü Video Anlatım)

Comments are closed.