Türkiye Geneli Satılık Evraksız Traktörler 2024

Türkiye geneli satılık evraksız traktörler daha uygun fiyata traktör sahibi olmak isteyen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Bu aşamada pek çok kişi evraksız traktörün ne anlama geldiği konusunda kafa karışıklığı yaşar. Evraksız traktör, araca dair herhangi bir evrakın ya da ruhsatın olmadığı anlamına gelir. Bu sebeple traktörler piyasada satılmakta olan fiyatlarından çok daha uygun fiyata satılmaktadır. Bu durumun hem artı hem de eksi yanları bulunsa da, Türkiye’de satılmakta olan evraksız traktörler oldukça merak edilmektedir.

Satılık Evraksız Traktör Fiyatları;

  • 148 Massey Ferguson 1985 – 255.000 TL
  • International 1977 – 90.000 TL
  • 240 S Massey Ferguson 1987 – 285.000 TL
  • 480 s8 Fiat 1986 – 345.000 TL
  • IMT 1978 – 140.000 TL
  • 480 Fiat 1985 – 340.000 TL
  • Leyland 1983 – 110.000 TL

Evraksız Satılık Traktörler

Türkiye geneli satılık evraksız traktörler

Evraksız satılık traktörler araçlara dair herhangi bir evrak bulunmaması sebebi ile normal fiyatından çok daha uygun fiyata satılmakta olan traktörlerdir. Bu araçlar ile ilgili tek olumsuz yanı traktörün icra takibi gibi uygulamaları bulunsa dahi, satın alan kişinin bu durumdan habersiz olacağıdır. Ancak fiyatının çok daha uygun olması pek çok kişinin traktör tercihini evraksız traktörlerden yana yapmasına neden olmaktadır.

Traktör adı verilen bu araçlar tarlalarda, bahçelerde, bağlarda ya da şehirlerde park gibi yapımlarda kullanıla kara taşıtlarıdır. Özellikle köylerde traktör kullanımının oldukça yoğun ve yaygın olduğu görülmektedir. Tarla işleri için vazgeçilmez bir kara taşıtı olan traktörlerin fiyatlarının her geçen gün artıyor olması ise çiftçileri ve bu alanda çalışan vatandaşları alternatif çözümler aramaya yönlendirmektedir.

Evraksız Traktör Fiyatları

Türkiye geneli satılık evraksız traktörler

Evraksız traktör fiyatları sıfır ya da ikinci el traktörlerden çok daha uygundur. Köylerde ya da şehirde traktör kullanmasını gerektiren bir iş ile ilgilenen pek çok kişi tercihini evraksız traktörlerden yana yapmaktadır. Bu durumun sebebi ise çok daha ekonomik bir seçenek haline gelmesidir. Evraksız traktörler özellikle köyde ufak işlerde kullanılması adına sıklıkla tercih edilmektedir. Bu sayede vatandaş karşılamayacağı bir borcun altına girmekten de kurtulmaktadır.

Köylüden Satılık Traktörler

Türkiye geneli satılık evraksız traktörler

Evraksız traktör alırken dikkat etmeniz gereken çeşitli etkenler olduğunu bilmelisiniz. Bir aracın evraksız olması, bu araç ile ilgili herhangi bir bilgiye erişmenin mümkün olmaması demektir. Bu konuda herhangi bir kafa karışıklığı yaşamamak adına güvendiğiniz birinden ya da köylüden satılık traktörler ile ilgilenebilir ve tercihinizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Traktör Kredisi Faiz Oranları

Case Fiyat Listesi

New Holland Fiyat Listesi

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥