Turkcell salla kazan uygulamasını indirmeniz için izlemeniz gereken adımları anlatıyoruz. Dijital operatör salla kazan hangi günceler yapılır ve Salla Kazan giriş nasıl yapılır gelin birlikte inceleyelim.

Salla Kazan Uygulaması Nedir?

Salla Kazan, Turkcell Dijital Operatör uygulamasında bir bölümün adıdır. Salla Kazan o kadar popüler ki uygulamanın orijinal adının önüne geçmiştir. Dijital Operatör uygulamasının içinde yer alan bu bölüme girerek Turkcell kullanıcıları haftalık bedava internet ve konuşma paketi kazanıyor.

Salla Kazan Son Sürüm Yükle

Turkcell salla kazan indir uygulaması Google Play ve App Store mağazalarından indirilebilir. Bu uygulamanın son sürüm linklerini aşağıda bulabilirsiniz. Salla Kazan uygulaması tamamen ücretsiz ve Turkcell’in resmi uygulamasıdır.

Turkcell Salla Kazan indir

Cihazınızın özelliğine göre uygulamanın android ve iPhone kullanıcıları için iOs sürümü vardır. Android (samsung, huawe, oppo vs.) kullanıcıları uygulamayı indirmek için aşağıdaki butona basmalısınız. tıklayın. iPhone ve iPad kullanıcıları salla kazan uygulamasının iOs sürümünü indirmek için AppStore uygulama mağazasını ziyaret edin. Açılan ekranda uygulamayı yükle seçeneğine tıklayın. Uygulama indirildikten sonra otomatik olarak cihazınıza yüklenecektir.

Salla Kazan Uygulaması Ücretsiz İndir

Salla Kazan Uygulaması Ne İşe Yarar?

Turkcell Salla Kazan indir

Turkcell dijital operatör uygulaması ile onlarca işlem yapabilirsiniz. Dijital operatör uygulaması tamamen kullanıcı dostudur. Paketinizi takip edebilir, kampanyalardan haberdar olabilir ve yeni paket alımı yapabilirsiniz. Bu saydıklarımız uygulamanın sadece bir kaç özelliğinden biridir. Eğer Turkcell hat kullanıyorsanız kesinlikle bu uygulamayı indirmelisiniz.

 • Kullandığınız Paketiniz ile İlgili Detayları Görebilir, Yeni Paket Satın Alabilirsiniz.
 • Fatura Detaylarına Ulaşabilirsiniz.
 • Tüm Ürünleri Tek Bir Yerden Görüntüleyebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

 • Dijital Operatör uygulaması indirin,
 • Uygulamaya giriş yapın ve ana ekranda yer alan hediye kutusuna tıklayın,
 • Salla Kazan bölümünde telefonunuzu sallayın,
 • Ekranda hediye paketinden iki hediye çıkacak ve birini seçin.

Salla Kazan Turkcell Hangi Gün?

Salla kazan daha her hafta çarşamba günü yenilenmektedir. Artık salla kazan günleri çarşambadır.

Turkcell Hesabım indir

Turkcell hesabım giriş yapabilmek için; Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirmeniz yeterli. Dijital operatör Turkcell’in resmi uygulamasıdır.

Salla Kazan Nasıl Yapılır?

48 Comments

 1. Ali Saroğlu on

  Yukarıdaki linklerden dijital operatör uygulamasını indirebilirsiniz. Ayrıca GooglePlay ve AppStore arama çubuğuna “Dijital Operatör” yazarak telefonunuza indirmeye başlayabilirsiniz.

 2. Ali Saroğlu on

  Yukarıdaki linklerden dijital operatör uygulamasını indirebilirsiniz. Ayrıca GooglePlay ve AppStore arama çubuğuna “Dijital Operatör” yazarak telefonunuza indirmeye başlayabilirsiniz.

 3. Turkcell salla kazan indirmeyi bence asla es geçmeyin. Ben turkcell kullanıyorum. Aşırı aktif bir internet kullanımım var ve salla kazandan bana sürekli daha fazla internet geliyor bundan dolayı bu uygulamaya bayılıyorum. Her türlü hediye her türlü fırsat ile karşılaşıyorum. En çok sevdiğim tabi ki uzun süreli bedava GB  hediyesi oluyor. Şansıma çıkıyor da bundan dolayı ben bayılıyorum bu uygulamaya. Zaten turkcell gibi bir operatörden de böyle bir şey beklenirdi bence.

 4. Mutlu Özmen on

  Tamam bu paketler falan süper ama turkcell paketleri gerçekten çok pahalı hem düşük GB ve dakika ıranları var hem de çok pahalı şekilde paketler verilmiş salla kazan gibi paketler geröekten işe yaramıyor. Keike faturalar biraz daha düşse yoksa hattımı değiştiricem