Turkcell Salla Kazan indir

Turkcell salla kazan indir ve bedava internet kampanyasından yararlan. Salla Kazan uygulaması hakkında bütün detayları paylaşıyoruz.

Salla Kazan Uygulaması Nedir?

Salla Kazan, Turkcell Dijital Operatör uygulamasında bir bölümün adıdır. Salla Kazan o kadar popüler ki uygulamanın orijinal adının önüne geçmiştir. Dijital Operatör uygulamasının içinde yer alan bu bölüme girerek Turkcell kullanıcıları haftalık bedava internet ve konuşma paketi kazanıyor.

Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Salla Kazan Son Sürüm Yükle

Turkcell salla kazan indir uygulaması Google Play ve App Store mağazalarından indirilebilir. Bu uygulamanın son sürüm linklerini aşağıda bulabilirsiniz. Salla Kazan uygulaması tamamen ücretsiz ve Turkcell’in resmi uygulamasıdır.

Turkcell Salla Kazan indir

Cihazınızın özelliğine göre uygulamanın android ve iPhone kullanıcıları için iOs sürümü vardır. Android (samsung, huawe, oppo vs.) kullanıcıları uygulamayı indirmek için aşağıdaki butona basmalısınız. tıklayın. iPhone ve iPad kullanıcıları salla kazan uygulamasının iOs sürümünü indirmek için AppStore uygulama mağazasını ziyaret edin. Açılan ekranda uygulamayı yükle seçeneğine tıklayın. Uygulama indirildikten sonra otomatik olarak cihazınıza yüklenecektir.

Salla Kazan Uygulaması Ücretsiz İndir

Salla Kazan Uygulaması Ne İşe Yarar?

Turkcell Salla Kazan indir

Turkcell dijital operatör uygulaması ile onlarca işlem yapabilirsiniz. Dijital operatör uygulaması tamamen kullanıcı dostudur. Paketinizi takip edebilir, kampanyalardan haberdar olabilir ve yeni paket alımı yapabilirsiniz. Bu saydıklarımız uygulamanın sadece bir kaç özelliğinden biridir. Eğer Turkcell hat kullanıyorsanız kesinlikle bu uygulamayı indirmelisiniz.

  • Kullandığınız Paketiniz ile İlgili Detayları Görebilir, Yeni Paket Satın Alabilirsiniz.
  • Fatura Detaylarına Ulaşabilirsiniz.
  • Tüm Ürünleri Tek Bir Yerden Görüntüleyebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

  • Dijital Operatör uygulaması indirin,
  • Uygulamaya giriş yapın ve ana ekranda yer alan hediye kutusuna tıklayın,
  • Salla Kazan bölümünde telefonunuzu sallayın,
  • Ekranda hediye paketinden iki hediye çıkacak ve birini seçin.

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet 2021 kategorisini ziyaret edin

googlehaberler