Turkcell Salla Kazan İndir (Apple, Android) Hangi Gün

Turkcell salla kazan uygulamasını indirmeniz için izlemeniz gereken adımları anlatıyoruz. Dijital operatör salla kazan hangi günceler yapılır ve Salla Kazan giriş nasıl yapılır gelin birlikte inceleyelim.

Salla Kazan Uygulaması Nedir?

Salla Kazan, Turkcell Dijital Operatör uygulamasında bir bölümün adıdır. Salla Kazan o kadar popüler ki uygulamanın orijinal adının önüne geçmiştir. Dijital Operatör uygulamasının içinde yer alan bu bölüme girerek Turkcell kullanıcıları haftalık bedava internet ve konuşma paketi kazanıyor.

Turkcell salla kazan i̇ndir (apple, android) hangi gün

Turkcell salla kazan i̇ndir (apple, android) hangi gün

Salla Kazan Son Sürüm Yükle

Turkcell salla kazan indir uygulaması Google Play ve App Store mağazalarından indirilebilir. Bu uygulamanın son sürüm linklerini aşağıda bulabilirsiniz. Salla Kazan uygulaması tamamen ücretsiz ve Turkcell’in resmi uygulamasıdır.

Turkcell salla kazan indir

Cihazınızın özelliğine göre uygulamanın android ve iPhone kullanıcıları için iOs sürümü vardır. Android (samsung, huawe, oppo vs.) kullanıcıları uygulamayı indirmek için aşağıdaki butona basmalısınız. tıklayın. iPhone ve iPad kullanıcıları salla kazan uygulamasının iOs sürümünü indirmek için AppStore uygulama mağazasını ziyaret edin. Açılan ekranda uygulamayı yükle seçeneğine tıklayın. Uygulama indirildikten sonra otomatik olarak cihazınıza yüklenecektir.

Salla kazan uygulaması ücretsiz i̇ndir

Salla Kazan Uygulaması Ne İşe Yarar?

Turkcell salla kazan indir

Turkcell dijital operatör uygulaması ile onlarca işlem yapabilirsiniz. Dijital operatör uygulaması tamamen kullanıcı dostudur. Paketinizi takip edebilir, kampanyalardan haberdar olabilir ve yeni paket alımı yapabilirsiniz. Bu saydıklarımız uygulamanın sadece bir kaç özelliğinden biridir. Eğer Turkcell hat kullanıyorsanız kesinlikle bu uygulamayı indirmelisiniz.

  • Kullandığınız Paketiniz ile İlgili Detayları Görebilir, Yeni Paket Satın Alabilirsiniz.
  • Fatura Detaylarına Ulaşabilirsiniz.
  • Tüm Ürünleri Tek Bir Yerden Görüntüleyebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

  • Dijital Operatör uygulaması indirin,
  • Uygulamaya giriş yapın ve ana ekranda yer alan hediye kutusuna tıklayın,
  • Salla Kazan bölümünde telefonunuzu sallayın,
  • Ekranda hediye paketinden iki hediye çıkacak ve birini seçin.

Salla Kazan Turkcell Hangi Gün?

Salla kazan daha her hafta çarşamba günü yenilenmektedir. Artık salla kazan günleri çarşambadır.

Turkcell Hesabım indir

Turkcell hesabım giriş yapabilmek için; Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirmeniz yeterli. Dijital operatör Turkcell’in resmi uygulamasıdır.

Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥