Salla Kazan Nasıl Yapılır? 2021

Turkcell salla kazan nasıl yapılır basit anlatımıyla 3 adımda tamamlıyoruz. Bedava internet veren uygulama hakkında detaylı bilgi.

Salla Kazan Nasıl Yapılır? 2020 Hilesi

Salla Kazan nasıl yapılır?

Yaklaşık 1 Dakika
Turkcell bedava internet veren uygulaması salla kazan nasıl yapılır adım adım bahsedelim. Ücretsiz salla kazan uygulaması sayesinde haftalı bedava internetini hattına tanımla.
Gerekli olanlar
Dijital operatör uygulaması
Cep telefonu

Dijital Operatör indir

Cep telefonunuza Dijital operatör uygulamasını indirin. GooglePlay ve AppStore uygulama mağazalarında ücretsizdir.
https://bedavainternet.com.tr/wp-content/uploads/2021/02/salla-kazan-nasil-yapilir.png
Dijital operatör indir

Dijital Operatör Giriş Yap

Salla Kazan uygulamasına giriş yapmak için öncelikle şifre almanız gerekir. Turkcell şifrenizi öğrenmek için “sifre” yazıp 2222’ye veya 2200’a gönder.
https://bedavainternet.com.tr/wp-content/uploads/2021/02/salla-kazan-nasil-yapilir.jpeg
Dijital operatör giriş yap

Salla Kazan bölümüne gir

Salla Kazan hediye kutusunu ana sayfada göreceksiniz. Bu simgeye bir kez tıklayın. Eğer ana ekranda bu simgeyi bulamazsanız Turkcell fırsat ve avantajlar bölümünde bulabilirsiniz. Bu bölüme girince telefonunuzu sallayın. Kazanacağınız hediye ana ekranda belirecektir.
https://bedavainternet.com.tr/wp-content/uploads/2021/02/salla-kazan-nasil-yapilir.jpg
salla kazan yap

Salla Kazan Hediye Kampanyası

Turkcell dijital operatör uygulaması içinde yer alan Salla Kazan bölümüyle haftalık bedava internet ve konuşma paketi kazanabilirsiniz. Salla Kazan haftalık hediyelerinden yararlanmak için dijital operatör uygulamasını indirmelisiniz. Dijital operatör uygulaması appstore ve googleplay mağazalarından indirilebilir. Salla Kazan uygulamasını ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Salla Kazan Bedava İnternet Nasıl Alınır? 2021

Salla Kazan Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell Dijital operatör uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya giriş yapın. Uygulamaya telefon numaranız ve şifrenizle birlikte giriş yapabilirsiniz. Şifreniz yoksa hızlı giriş sayesinde doğrulama mesajı veya şifre al menüsünden yeni şifre alabilirsiniz.

Dijital operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın ana sayfasında “Salla Kazan” hediye simgesini göreceksiniz. Salla Kazan hediye kutu simgesine tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Salla Kazan hediye bölümü açılacaktır.

Salla Kazan hediye bölümü ekrana geldiğinde telefonu elinizle sallayın. Evet, yanlış duymadınız. Telefonu sallayın ve hediyenizin ekrana belirmesini bekleyin. Kazandığınız hediye paketi telefon ekranına gelecek. Hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır. Bilgilendirme mesajı sonrasında hediyenizi kullanabilirsiniz.

Salla Kazan Hediye Bilgilendirme Mesajı

Salla Kazan Yapamıyorum 2021

Salla Kazan yapamayanlar veya hata mesajı alanlar için yeniden hazırlanan içeriğimiz sizin için faydalı olacak. Salla Kazan yapamıyorum diyenler için sırasıyla kontrol etmeniz gereken adımlar var. Öncelikle Salla Kazan hediyelerinden yararlanmak için Salla Kazan gününü beklemeniz gerekiyor. Salla Kazan haftalık yapılır ve cumadan cumaya yapılabilir. Haftalık Salla Kazan hakkınızı kullanmadıysanız uygulamanın sürümünü kontrol ediniz. Salla Kazan uygulamanızı güncellemelisiniz.

Salla Kazan Hilesi 2021

Salla Kazan uygulamasının hilesi var. Fakat Salla Kazan uygulamasının hilesini yapmak biraz uğraştırıyor. Salla Kazan uygulamasını sadece bilgisayar yardımıyla yapabilirsiniz. Emülatör programıyla birden fazla Salla Kazan uygulaması açıp aynı anda başlatabilirsiniz. Böylelikle aynı hediyeyi birden çok kez kazanmış olursunuz.

Ayrıca Salla Kazan hakkı alarak haftada 2 kere salla kazan yapabilirsiniz. BiP uygulaması üzerinden salla kazan hakkı alabilirsiniz. Salla kazan ilave hakkını ayda 1 kez alabilirsiniz. BiP uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Ücretsiz Salla Kazan Uygulaması indir

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bu konu hakkında ne düşünüyorsun ve bize sormak istediğin bir şey varsa lütfen yorum bölümüne yazmaktan çekinme!.
Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
Yeniler Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
1 ay önce

İnternet

Emrah Selçuk
Reply to  Anonim
23 gün önce

Salla kazan uygulaması indir

Last edited 23 gün önce by Emrah Selçuk
2
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x