Zoom nasıl indirilir ve güncel Zoom indirmek için makalemize göz atın. Zoom download PC’ye indirme linkini sizler için hazırladık.

Zoom programı uzaktan toplantı, eğitim ve sohbetler için kullanılan Windows tarafından geliştirilmiş olan ücretsiz bir yazılımdır. Pandemi günlerinde yüz yüze eğitimlerin durdurulup uzaktan eğitime geçilmesiyle öğretmen ve öğrencilere çok kolaylık sağlamıştır. Google play store den ücretsiz bir şekilde telefon, tablet ve bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz. Zoom ile derse ya da toplantıya katılabilmeniz için öncelikle odaya bağlantı linkine (ID numarası) bağlanma gerekmektedir. Bağlantıya sahip olduğunuz taktirde toplantı veya derse kolaylıkla girebilirsiniz.

App-store indir
Zoom ios sürüm, app store
Google-play indir
Zoom android sürüm, google play

Zoom Giriş Nasıl Yapılır

 • Eğer daha önceden bir Google hesabınız varsa direk olarak Google hesabınıza tıklayarak Zoom a giriş yapabilirsiniz.
 • Hesabınız yoksa Zoom yükledikten giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede SIGN UP IT’S FREE tıklanır ve e posta adresiyle hesap oluşturabilirsiniz.
 • Zoom üzerinden toplantı yapacaksanız Profil sayfasındayken Schedule Meeting yani toplantı planla sekmesini tıklayacaksınız. Burada toplantı için bir planlama yapılıp konu seçilmelidir. Sonra toplantı tarihini, saatini ve görüşmenin kaç dakika süreceğini ayarlayabilirsiniz.
 • Toplantıya üç veya üçten fazla katılımcı olduğunda toplantı 40 dk. olacaktır. Burada önemli unsurlardan biride toplantı ID üzerinden olacağı için Meeting ID kısmında otomatik ID oluşturabilir ya da kendi ID inizi kullanabilirsiniz.
 • Toplantıya katılacak katılımcılardan şifre isteyecekseniz Meeting Passaword kısmında şifre belirleyebilirsiniz. Host kısmı toplantıyı yapacak olan kişiyi ifade eder. Toplantıyı oluşturacak kişinin videosunun açık olup olmayacağı sorulur. Açık olmasını istiyorsak on kapalı olmasını istiyorsak of seçilir.
 • Participant kısmında ise diğer katılımcıların videosunun açık olup olmaması belirlenir.

Zoom Türkçe Nedir?

Zoom uygulaması hakkında detaylı bilgi. Zoom uygulama mağazasında nedir ve açıklaması aşağıda yer alıyor. Zoom programı uzaktan eğitim ve uzaktan toplantı programıdır. Zoom’un masaüstü ve telefon uygulamaları vardır.

Zoom canlı ders i̇ndir

MEB Zoom Canlı Ders İndir

Eğitim sisteminde de yüz yüze eğitim yerine online uzaktan eğitim başlatıldı. Eba ve Zoom programı sayesinde bu durum hem öğretmenlerimiz hem de öğrenciler için iyi oldu. Eğitime ara verilmeden eğitime devam edilebildi. Zoom uygulamasını Google play ya da Apple store ’den indirilebilir. Maalesef ki bu uygulamada Türkçe ayarları yoktur. Ama Google lens ile geçici olarak ayarlardaki yazıların Türkçe olmasını sağlayabilirsiniz. Öğretmeninizin göndereceği ID numarası ile dersin olduğu odaya girebilirsiniz. Eğer öğretmeniniz güvenlik için bir şifre aldıysa aldığı şifreyi de girmeniz gerekir.

Zoom uygulamasının android ve iphone sürümleri app mağazalarında yer alıyor. Google play ve App Store mağazalarında “ZOOM Cloud Meetings” olarak arama yapın ve ilk çıkan sonucu indirin.

Ücretsiz zoom türkçe i̇ndir 2023 (download pc güncel)
Zoom download pc

Zoom Pc Meeting İndir

Son zamanların en popüler uygulamalarından olmuştur. Telefon, tablet ve bilgisayarlarımıza kolayca ücretsiz indirilen güzel bir uygulamadır. Zoom Cloud Meeting uygulaması sayesinde uzaktan toplantı, eğitim ve sohbetler yapılmaktadır. İş sahiplerini, eğitimi ve sosyal yaşamımızı etkileyecekten uzaktan da olsa bu uygulama sayesinde fazla etkilenmemeye çalışabilirsiniz.

Zoom uygulamasının outlook ve bilgisayar programını ücretsiz indirebilirsiniz. Zoom programının diğer versiyonlarını indirmek için resmi sitesine gidebilirsiniz. Zoom Pc uygulamaları için buraya tıklayın.

Zoom Türkçe Yapma

Zoom’da Mikrofon Nasıl Açılır

/ 5.

Share.

5 Comments

 1. Zoom uygulamasını indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  – Zoom’un resmi web sitesine gidin: zoom.us/download
  – İndirme sayfasındaki “Zoom İstemcisi İndir” butonuna tıklayın.
  – İndirme sayfasında Zoom’un en son sürümünü seçin ve işletim sisteminize uygun olan sürümü indirin.
  – İndirme tamamlandığında, kurulum dosyasını çalıştırın ve kurulum talimatlarını izleyin.
  – Kurulum tamamlandığında, Zoom uygulamasını açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 2. Resmen bunu kullanana kadar ne çektik. her şey ingilizce her veli sanki ingilizce mi biliyor. hemen Türkçe versiyonunun çıkarılması gerekiyor. Artık birileri bizi de düşünsün. madem artık Zoom hayatımızın bir parçası, Türkçesini de istiyoruz.

 3. Pandemiyle birlikte hayatıma giren Zoom, günlük toplantılarım için kullandığım bir uygulama. Ayrıca kızımın okulu için de çok iyi oldu. Hem canlı dersler hem de toplantılar için mükemmel verim aldık. Ayrıca her yerden bağlanılması da güzel ama program İngilizce olduğu için biraz karışık gelebiliyordu. Bu makalede baya güzel anlatılmış tüm detayları. Zaten gayet de güvenli bir uygulama olduğu için herkese tavsiye ediyorum.