İçeriğin devamı aşağıda ▼

Yaşam

Ufka Yolculuk Kayıt Başvurusu: Ufka Yolculuk İletişim Numarası

Ufka yolculuk iletişim numarası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ufka yolculuk kimin ve ufka yolculuk hesap silme işte detaylar.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Ufka yolculuk iletişim numarası merak ediliyor. Ufka Yolculuk bir eğitim vakfıdır. Çeşitli yarışmalar, bilgi yarışmaları ve eğitim süreçleri düzenliyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen eğitim vakıflarından biri olarak da dikkat çekiyor. Ufka Yolculuk vakfı tarafından geliştirilen programların tamamı başvuru ile alım yapıyor. Bu nedenle de ilgili yarışmalara ve eğitimlere katılmak isteyen öğrenciler ayrıntılı bir şekilde başvuru tarihlerini takip ediyor. Ufka Yolculuk Vakfı ile iletişim kurmanız halinde tüm süreçler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ufka Yolculuk Vakıf irtibat ve adres bilgilerinin detayları şu şekildedir;

  • Ufka Yolculuk irtibat Numarası: 0216 606 41 41

Bu irtibat numarasını arayarak kuruma kolayca ulaşabilirsiniz. Kuruma ulaşmanın yanı sıra dilerseniz Ufka Yolculuk resmi web adresinin duyurular kısmından da süreçleri kolayca takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz Twitter, Instagram ve Facebook Ufka Yolculuk sosyal medya hesapları üzerinden de irtibata geçerek bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Ufka Yolculuk Kimin

Ufka yolculuk kimin, ne kurumu ve ne gibi hizmetler veriyor gibi sorular yoğun bir şekilde araştırılıyor. Ufka Yolculuk bilgi yarışması olarak biliniyor. Her yıl farklı konseptlerde bilgi yarışması olarak düzenlenerek çeşitli ödüller veriliyor. Ufka Yolculuk bu kapsamda Nakşıbendi Tarikatı’nın yakınlığında olan Server Yaşam Vakfı üzerinden düzenleniyor.  Düzenlenen bu yarışmalara katılım sağlamayı isteyen öğrenciler ilgili başvuru tarihlerine başvurularını yapıyor. Başvurular direk Ufka Yolculuk web sitesi üzerinden online olarak yapılabiliyor.

Milli Eğitim Bakanlığı protokolüne uygun düzenlenen bu yarışma her yıl Türkiye genelinde 17-18 Nisan tarihlerinden ‘’Ufka Yolculuk’’ adıyla yapılıyor. Ufka Yolculuk yarışmasına aracılık eden Server Yaşam Vakfı’nın onursal başkanı ise Muharrem Nureddin Coşan’dır. Muharrem Nureddin Coşan aynı zamanda İskenderpaşa Cemaati2nin lideri ve de Sağduyu Partisi’nin kurucu ismidir.

Ufka yolculuk kayıt başvurusu: ufka yolculuk i̇letişim numarası
Ufka yolculuk kimin

Ufka Yolculuk Hesap Silme

Ufka yolculuk hesap silme adımları merak ediliyor. Ufka Yolculuk resmi web sitesi üzerinden kayıt açarak siteye üye olabiliyorsunuz. Siteye üye olduktan sonra genel kullanıcı bilgilerinizi yine site üzerinden güncelleyebiliyorsunuz. Nitekim eğer hesabınızı silmek istiyorsanız bu işlemi kendiniz yapamıyorsunuz. Hesap silme adımlarını ilişkin detaylar şu şekildedir;

  • Ufka Yolculuk resmi web sitesine erişim sağlayın.
  • Ana sayfanın en alt kısmında Twitter, Instagram, Facebook sosyal medya hesaplarından birine tıklayın.
  • Ufka Yolculuk ekibi ile iletişime geçerek hesabınızı sildirmek istediğinizi iletin.

Yer verdiğimiz bu adımları takip ettikten sonra üyelik e-posta adresinizden geri bildirim alırsınız. Ufka Yolculuk destek ekibi hesap silme adımlarını ve süreci size ayrıntılı olarak aktaracaktır.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

Faydalı linkler