Ünlü futbolcu Uğurcan Çakır nereli, nerede oturuyor, fotoğrafları, boyu hakkında detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Uğurcan Çakır hakkında tüm detaylar…

Futbol dünyasının ünlü ismi Uğurcan Çakır, Trabzonspor’da forma giyiyor. 5 Nisan 1996 tarihinde doğan Uğurcan Çakır, Antalya’da dünyaya gelmiştir. İstanbul’da yaşayan Uğurcan Çakır 12 yaşında Yamanspor’da futbol kariyerine başladı. Çekmeköyspor’da forma giyen Uğurcan Çakır 1 sezon sonra Trabzon takımının altyapısında görev almaya başladı. Daha sonra 2012 yılında da Trabzonspor transfer olarak kalecilik görevine devam etti. İbrahim Demir ile birlikte en önemli kalecilerden birisi olmaya başladı.

Uğurcan Çakır’ın Babası Nereli

Antalya’da dünyaya gelen Uğurcan Çakır küçük yaşlardan beri futbola büyük bir hayranlık duyar. 12 yaşından beri kariyerin basamaklarını tırmanın Uğurcan Çakır’ın nereli olduğu araştırılıyor. Uğurcan Çakır’ın annesi Gülsüm Çakır, babası ise Mustafa Çakır’dır. Mustafa Çakır aslen Oflu’dur. Uğurcan Çakır’da her ne kadar Anlatya’da doğsa da Oflu olarak bilinir.

Uğurcan Çakır’ın Eşi Nereli

Trabzonspor’un en önemli oyuncularından biri olan Uğurcan Çakır, 2019 yılında Kübra Ayyıldız ile dünya evine girdi. Düğünlerinin görkemli olmasıyla birçok kişinin dikkatini çekti. Uğurcan Çakır’ın eşi de kısa süre içerisinde sevilmeye ve takip edilmeye başlandı. Kübra Çakır tatil için Trabzon’a geldiği zaman Uğurcan Çakır ile tanıştığınız ve birbirleriyle konuşmaya başladıklarını dile getirdiler. Kübra Çakır aslen Gümüşhaneli olsa de İsviçre Zürih’te dünyaya gelmiştir. Kübra Çakır’ın ailesi hala İsviçre’de yaşamaya devam ediyor.

Uğurcan Çakır’ın Fotoğrafları

Uğurcan Çakır’ın fotoğraflarını merak eden birçok kişi var. Sosyal medyayı aktif kullanan Uğurcan Çakır’ın en sevilen fotoğraflarını bir araya getirdik. Trabzonspor tarafından önemli bir yere sahip ünlü kaleci Uğurcan Çakır’ın paylaştığı fotoğraflara gelin birlikte bakalım. İşte sevilen ve başarılı olan futbolcunun fotoğrafları şu şekildedir;

Uğurcan Çakır’ın Boyu Kaç

Başarılı futbolcu 1.91 boya sahiptir. 27 yaşındaki genç futbolcu küçük yaştan beri futbola ilgi duyar. En çok kazanan sporcular arasında yer alması bekleniyor. Yamanspor, Çekmeköyspor, 1461 Trabzon ve Trabzonspor takımında görev almıştır. Kaleci olarak görev alan Uğurcan Çakır 2023-2024 lig döneminde de Trabzonspor takımında kaleci olarak görev alacaktır.

Uğurcan Çakır hakkında merak ettiklerinizi, fikirlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlerle paylaşmayı unutmayın.