UPS kargo takip no nasıl öğrenilir konusunda basit birkaç adımla kolayca halledebileceğiniz seçenekler mevcuttur:

  • Gönderiniz çıkmadan önce kargo poşetinin üzerinde gönderi takip numarası yazar.
  • Kargo poşetinden öğrenemediyseniz 0850 255 00 66 müşteri temsilcisi numarasından sorgulama yapabiliriz.
  • Hızlı sorgulama için ups.com adresinden kargonuz nerede sorgulama yapabilirsiniz.
UPS Kargo Takip No Nasıl Öğrenilir

UPS kargoyu kullandığınızda ister yurt içinde isterseniz de yurt dışında kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gelişmiş teknoloji ile birlikte gönderi numaranızla birlikte kargonuzun her an nerede olduğu bilgisine ulaşabilirsiniz.

Kargonuzu kargo personeline teslim ederken size gönderi numaranızın yazıldığı bir kağıt verir. Bu gönderi numarası ile her türden kargonuzu sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Önemli olan gönderi numaranızı aldığınızda saklamanız ve kaybetmemenizdir.

UPS Kargo Takip No Nasıl Öğrenilir

UPS Kargo Takip

UPS kullanarak kargo gönderdiğinizde gönderi numaranızla kargonuzu kolayca takip edebilirsiniz. UPS kargo takip https://www.ups.com/track?loc=tr_TR web sitesine giriş yaparak gönderi numaranızı ilgili kutucuğa yazdığınızda kargonuzun hareketleri karşınıza gelir.

Kargonuz saat kaçta araca yüklenmiş, hangi güzergahtan geçmiş ve tam şu an nerede gibi bilgiler eksiksiz bir şekilde sayfada yer alır. Teslim süresi de yazar ve sizin istediğiniz özel bir teslimat saat varsa buna uyulur.

Bulunduğunuz bölgede o an için internete erişiminiz yoksa gönderi takibi için müşteri temsilciliğini de arayabilirsiniz. Telefonda gönderi numaranızı söylediğinizde hemen bilgileriniz ekrana gelir ve size söylerler. Paketinizin alıcıya tam olarak ne vakit ulaşacağını bu şekilde öğrenebilirsiniz.

UPS Kargo Takip No Nasıl Öğrenilir

UPS Kargom Nerede

UPS kargo kullandığınızda size bir kağıt üzerinde gönderi takip numarası verirler. Daha sonra istediğiniz zaman bu numarayı kullanarak kargonuzun nerede olduğunu internet üzerinden takip edebilirsiniz. UPS kargom nerede yazarak arama yaptığınızda direkt olarak web sitesi linkini bulursunuz.

İnternet üzerinden değil de çağrı merkezi üzerinden gönderi takibi yapmak istiyorsanız hafta içi sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri aralığında aramanız gerekir. Bu saatlere yetişemezseniz web sitesi üzerinden işlem yapabilirsiniz.

0850 255 00 66 telefon numarasından hafta içi belirlenen saatlerde her türlü yardımı alabilirsiniz. Ülkenin hangi bölgesinde olduğunuz fark etmeden hızlı bir şekilde bağlanıp kargonuzun nerede olduğunu sorgulayarak paketinizin teslim tarihini öğrenebilirsiniz.

Ups Gönderi Takip: Kurye Çağırma Müşteri Hizmetleri

Yurt dışına kargo nasıl gönderilir

FAQ

Ups kargo takip nosu nerede yazar?

UPS kargo takip numarası, gönderici tarafından size verilen gönderi belgesinde (fatura, irsaliye, vb.) bulunur. Ayrıca, gönderi UPS tarafından teslim alındığında size gönderilen SMS veya e-postada da bulunabilir.

Ups kargo takip numarası kaç hane?

UPS kargo takip numarası, 10 veya 12 haneden oluşur. 10 haneli takip numaraları, UPS’in eski takip sistemiyle oluşturulmuş takip numaralarıdır. 12 haneli takip numaraları ise UPS’in yeni takip sistemiyle oluşturulmuş takip numaralarıdır.

Ups kargo mesaj atıyor mu?

Evet, UPS kargo mesaj atmaktadır. Gönderiniz UPS tarafından teslim alındığında size gönderilen SMS veya e-postada, gönderinizin durumuna dair bilgiler bulunur. Ayrıca, gönderinizin durumunu değiştirdiğinde de size mesaj gönderilebilir.