Vajinada koku ve vajinal kokuya evde çözüm neler yapılabilir, bilgilendiriyoruz. Vajina kokusu nasıl giderilir bitkisel çözüm ve vajina kokusunu güzelleştiren besinler nedir, birlikte inceleyelim.

Vajinada koku çoğu zaman erkekleri de kadınları da cinsel ilişkiden soğutan durumlardan biridir. Bunun belli başlı sebepleri olmakla birlikte çözümü de aslında sanıldığı kadar zor değildir. Vajinal kokuyu önlemek amacıyla yapılabilecek en ideal yöntemlerden birisi bol sıvı tüketmektir. Nitekim bol su tüketimi vücuttaki toksinleri atacağı için vajinadaki kokuyu da ortadan kaldıracaktır.

Vajinal Kokuya Evde Çözüm

Vajinal kokuya evde çözüm uygulamak mümkündür. Bunun için bol su tüketmek ilk çözüm yöntemlerinden biri olabilir. Yukarıda da belirtildiği üzere su tüketimi vücut içerisindeki toksinleri atmaktadır. Bunun yanı sıra yoğun kokulu ve yoğun baharatlı yiyeceklerden uzak durmak da vajinadaki kokunun giderilmesinde önemli rol oynar.

Vajinal Kokusu Nasıl Gider

Vajinal kokusu nasıl gider diye merak edenlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Vajinal kokunun giderilebilmesi için beyaz sirke kullanımı son derece yaygındır. Beyaz sirke, kokuları oluşturan proteinleri yıkma gücüne sahip olduğu için banyo yaparken kullanılabilir.

Banyo suyuna yarım su bardağı beyaz sirke ve bir miktar tuz ekleyip birkaç dakikalığına vajina bölgesine temas ettirerek kokuyu gidermek mümkündür.

Vajina Kokusu Nasıl Giderilir Bitkisel Çözüm

Vajina Kokusu Nasıl Giderilir Bitkisel Çözüm

Vajina kokusu nasıl giderilir bitkisel çözüm arayanlar için küvette banyo yaparken elma sirkesi ve ılık su ile çözüme ulaşılabilir. Küveti doğrudan 1 su bardağı elma sirkesi ve ılık su ile doldurduktan sonra en az yarım saat içerisinde yatmak gerekecektir. Bu hem vajinal kokuyu gidermeye yarayacak hem de vücuda faydalı olacaktır.


Daha fazla ilgili içerik;


Vajina Kokusunu Güzelleştiren Besinler

Vajina kokusunu güzelleştiren besinler kadınlar arasında son dönemde oldukça popüler. Bu besinler sayesinde vajinadaki baharatlı ve kötü kokuyu ortadan kaldırmak işten bile değil. İşte vajina kokusunu güzelleştiren besinler:

  • Portakal
  • Üzüm
  • Limon
  • Ananas
  • Greyfurt

Vajina Kokusu Erkekleri Rahatsız Eder mi

Vajina kokusu erkekleri rahatsız eder mi sorusu tamamıyla kişisel bir yanıta sahiptir. Bazı erkekler vajina bölgesinde temizliği ve titizliği severken bazıları ise bunun tam tersini sevebilir. Nitekim genel kanı itibarıyla vajina kokusunun erkekleri rahatsız ettiği söylenebilir.

Her Kadının Vajinası Kokar mı

Her kadının vajinası kokar mı diye merak edenler için yanıt hayır olacaktır. Fakat vajina bölgesindeki kokunun pek çok sebebi olmasına karşın genetik de olabilir. Buna ek olarak yenilen sağlıksız ve yoğun baharatlı yiyecekler sebebiyle kokması en sık rastlanılan durumdur. Bunların tamamı ise her kadında olmak zorunda değildir.

Kadın Boşalınca Koku Olur mu

Kadın boşalınca koku olur mu diye merak edenler için yanıt evettir. Kadınlar da tıpkı erkeklerde olduğu gibi boşaldıklarında ortaya sperm çıkacağı için tıpkı erkeklerde olduğu gibi koku gelecektir. Fakat bu koku erkeklere nazaran daha az yoğundur.

Vajina kokusunu gidermeye dair ayrıntılara içeriğimizde yer verdik. Hemen siz de görüşlerinizi yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.