Vodafone 10 TL Konuşma Paketleri – Faturasız, Faturalı

Vodafone 10 TL konuşma paketleri ve Vodafone ek paket konuşma kaç TL bilgilendiriyoruz. Vodafone konuşma paketleri faturasız tarifeleri birlikte inceleyelim.

Vodafone Faturasız Konuşma Paketleri

Vodafone faturasız hatlara özel ek konuşma paketleri aşağıdaki listede yer alıyor. İhtiyacınıza ve bütçenize göre Vodafone faturasız ek paketleri değerlendirebilirsiniz. Bu paketler yurt içinde 30 gün boyunca her yöne geçerlidir. Ve ay sonunda tekrar etmez

Konuşturan Arama Asistanı, Arama Asistanı hediyeli Vodafonelularla sınırsız konuşma paketi8 TL
Büyük Seçim 250 DK8 TL
Büyük Seçim 500 DK10 TL
Cankurtaran 100 DK4 TL
Doldur 500DK15 TL
Doldur 1000 DK 15 TL
Doldur 750DK15 TL

Vodafone 500 dk 15 TL

Vodafone 500 dk 15 TL ek paketi; Tarifenizdeki 500 dakika konuşma bittiyse yeniden doldurabilir, tarifenizin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz. Tarifenizin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Konuşma Paketi

Vodafone faturalı hatlarda geçerli ek konuşma paketleri aşağıda sıralanmaktadır. Vodafone fiyatlarına göre sıralı konuşma paketinde size uygun olanı seçebilirsiniz.

Ek 500 DK8 TL
Aylık 500 DK5 TL
Aylık 1000 Dakika10 TL
Konuşturan Arama Asistanı, Arama Asistanı hediyeli Vodafonelularla sınırsız konuşma paketi8 TL
Aylık 250 Dakika7 TL

Daha fazla ilgili içerik;


Vodafone Paket Yükleme Yapma

Vodafone paketi nasıl yapılır ve Vodafone paketi alamayan aboneler için kısaca not düşmek istiyoruz. Vodafone paketlerini ve tarifelerini SMS göndererek alamazsınız. Vodafone paketlerini bayilerinden, Yanımda’dan, www.vodafone.com.tr’den ve anlaşmalı bankaların online kanallarından satın alınabilir.

Enes Gülcan

Enes, soğuk ortamı sever. Mobil teknoloji ve operatörlere tuhaf bir merak besliyor. Kitap okumaya geç başladığı için pişman ve şuan bunu telafi ediyor. İnternetten gelen soruları konu haline getiriyor. enes.gulcan@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥