Vodafone Sınırsız Sosyal Medya Paketi

Vodafone sınırsız sosyal medya paketi kampanyasından bahsedeceğiz. Sınırsız instagram ve facebook internetten yemeyen paket yapma detayları.

Vodafone Sosyal Pass Nedir?

Vodafone sosyal medyada geçerli ek internet paketidir. Vodafone sosyal pass ek internet paketini alarak sosyal medyada dilediğiniz gibi kullanabilir ve internetinizden yemez. Sosyal medyayı çok kullanıyorum diyorsanız, Vodafone Sosyal Pass paketi tam da size göre. Vodafone sosyal pass paketi ücretli ek pakettir.

  • Sınırsız Sosyal Medya Paketi 59 TL
  • Haftalık Sınırsız Sosyal Medya Paketi 29 TL

Facebook, Twitter, Instagram da sınırsız internet geçerlidir.

Vodafone Sosyal Pass Nasıl Yapılır?

Vodafone Sosyal Pass paketi; instagram, twitter ve facebook da geçerli ek internet paketidir. Vodafone sosyal medya paketi 30 gün geçerlidir ve aylık ücreti 59 TL’dir. Vodafone sosyal pass paketini yapmak için Vodafone yanımda uygulamasına girmelisiniz. Vodafone yanımda uygulaması ek paketler bölümünden “vodafone sosyal pass” paketini arama sekmesine yazın. Daha sonra satın alma işlemi için uygulama sizi yönlendirecektir.

Vodafone paketleri;

Nil Arslan

Ünlüler dünyasını takip etmeyi sever. Yaşama dair merak ettiği çok şey var. BAÜ İletişim bölümü öğrencisi. Akvaryum hayvanlarına bayılır. nil.arslan@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥