Vodafone BluTV 6 Ay Ücretsiz: BluTV kodu Aktif Etme

Vodafone BluTV 6 Ay Ücretsiz nasıl kullanılır detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone BluTV kodu Alma ve Vodafone BluTV internetten yermi işte detayları.

Vodafone Blu TV platformunu 6 ay boyunca ücretsiz üye olabilirsiniz. Dijital platformlardan biri olan BluTV içerisinde birçok içerik bulunmaktadır. Vodafone’nun sunduğu Blu TV kampanyası nedir ve nasıl ulaşabilirsiniz gelin birlikte inceleyelim.

Vodafone abonelerine özel avantajlı fiyatlarla Aylık/Yıllık BluTV üyeliği oluşturmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

  • Aylık abonelik oluşturmak için BLUTVAY, yıllık abonelik oluşturmak için BLUTVYIL yazıp 5678’e ücretsiz olarak gönderiniz.
  • BluTV aboneliğinizi başlatmak için size SMS ile gönderilen linke tıklayınız.
  • Kayıt sayfasına ulaştıktan sonra üyelik bilgilerinizi oluşturunuz. 
  • Abonelik işlemleri sonrası 10.000 saat üzeri BluTV içeriklerini izlemeye başlayabilirsiniz 🙂 

*Aylık abonelik iptali için IPTAL BLUTVAY yazıp 5678‘e gönderebilirsiniz.

*Yıllık abonelik iptali için IPTAL BLUTVYIL yazıp 5678‘e gönderebilirsiniz.

BluTV Üyelik Ücreti 2023: BluTV İçerikleri Ücretsiz İzle

BluTV Üyelik İptali, Kolayca BluTV Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Yıllık BluTV Üyeliği Sadece 300 TL!

Vodafone BluTV Mobil Ödeme ile kampanya süresi içerisinde başlatılacak olan BluTV yıllık üyelik için indirimler kullanıcının faturasına ya da TL bakiyesine yansıtılacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için kampanya dönemi içerisinde BLUTVYIL yazıp 5678’e gönderilmesi gerekir. Bir kişi kampanya süresi içerisinde mobil ödeme kampanyalarından toplamda 100 TL kazanabilir. Kazanılan ödül aynı gün içerisinde fatura indirimi şeklinde yansıtılacaktır. Kullanıcının fatura kesim tarihine bağlı olarak bir sonraki ay yansıtılabilir. Vodafone Mobil Ödeme kullanımlarında 3 aylık olacak şekilde üyelik hizmet ücreti 11,99 TL alınmaktadır.

Vodafone BluTV İnternet Yer Mi?

Vodafone sınırsız sosyal medya ve video izleme paketleri var. Bu paketleri aldığınızda seçili platformlarda sınırsız internet kullanabilirsiniz. Ancak BluTV için böyle bir paket yok. Vodafone BluTV internet yer 🙂

Vodafone BluTV Nedir

Vodafone yerli ve yabancı dizilerin, filmlerin yer aldığı Blu TV platformuna bedava üyelik fırsatını müşterilerine sunmaktadır. Vodafone Red tariflerinden birini kullanan kişilere 6 ay ücretsiz kampanyası düzenlemiştir. Red25, Red30, Red40 tariflerine yeni aktivasyon yapan veya numara taşıma ile gelen müşteriler bu kampanyadan faydalanabileceklerdir. Vodafone ile müşterilere verilen tek kullanım kod ile Blu TV platformunu 6 ay ücretsiz izleme keyfini yaşayın.

Vodafone BluTV Hediye

Vodafone ülkemizin en ok tercih edilen operatörleri arasında ilk sıralarda yerini almıştır. Vodafone müşterilerine uygun ve kullanışlı paketleri satışa sunmaktadır. Vodafone Red’li olan kişilerin yararlanabileceği kampanyalardan birisi Blu TV olmaktadır. Son zamanlarda dijital platformlarının pahalı olmasından dolayı birçok kişi üyeliğini aktif edememektedir. Vodafone sınırsız paketleri sizlere sunar hem de Blu TV gibi en çok tercih edilen dijital platformu ücretsiz bir şekilde kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Vodafone Red tarifesine geçen veya numara taşıma ile Vodafone Red’li olan kişiler 12 ay boyunca Blu TV’yi ücretsiz bir şekilde kullanabileceklerdir. Paket telefon numarasına bir kez alınabilir. Sınırlı sayıda gelen kampanyadan faydalanmak için elinizi çabuk tutmanız da fayda var.

Vodafone BluTV Giriş

Son zamanlarda Vodafone yaptığı kampanyayla gündeme gelmiştir. Vodafone Blu TV kampanyasından faydalanmanız için 30 gün içerisinde Vodafone Red25GB, Red30GB, Red40 paketlerine gelen faturalı müşteriler faydalanabileceğini unutmayınız.

  • Hediye Blu TV kampanyası kapsamında müşterilere tek kullanımlık bir kupon verilecektir. Bu kupon kodunu kupon ekranı linkine tıklayarak ilgili bölgeye girmeniz gerekmektedir. İşlemlerin tamamlanmasının ardından üyeliğiniz aktif edilecektir. 12 ay boyunca ücretsiz Blu TV izlemeniz keyfini yaşayabilirsiniz.

blutv.com.tr/tv-giris kod

Blu TV en çok kullanılan ve sevilen dijital platformlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Blu TV platformunu hem bilgisayar, telefon hem de televizyondan izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Blu TV platformuna bağlanmak için web adresinden aktivasyonu tamamlamak için yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

  • Aktivasyon kodunuz hesabınıza daha hızlı bağlanması için gereklidir.
  • Televizyonlarda görmüş olduğunuz şifreyi telefonunuzdan giriş ekranı linkine tıklayarak Blu TV hesabınıza giriş yaptıktan sonra şifreyi ilgili alana girmeniz gerekir.

Uygulama üzerinden giriş yapmayı deniyorsanız yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

  • İlk olarak uygulamaya giriş yapın ardından Hesabım seçeneğine tıklayın.
  • Hesabım sayfasında yer alan Smart TV Hızlı Giriş alanındaki boşluğa televizyon ekranında görmüş olduğunuz şifreyi girmeniz yeterli olacaktır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥