Vodafone Blutv Kodu Nasıl Alınır

Vodafone Blutv kodu nasıl alınır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone BluTV nedir, Vodafone BluTV giriş ve blutv.com.tr/tv-giris kod işte detaylar.

Vodafone ülkemizde en çok tercih edilen ve kullanılan operatörlerden biridir. Uzun zamandan beri ülkemize hizmet veren Vodafone müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi kendine amaç olarak edinmiştir. Vodafone zaman zaman düzenlediği kampanyalarla birçok kişi tarafından sevilmektedir. Vodafone tarafından yapılan kampanyaya göre Blu TV platformunu 12 ay boyunca bedava üye olabilirsiniz. Dijital platformlardan biri olan Blu TV’nin içerisinde birçok içerik bulunmaktadır. Ulusal kanallardan ve içeriklerinden sıkıldıysan Blu TV kullanmanın tam sırası. Vodafone’nun sunduğu Blu TV kampanyasına nedir ve nasıl ulaşabilirsiniz gelin birlikte inceleyelim.

Vodafone 5G Aktif Etme

Vodafone BluTV Nedir

Vodafone yerli ve yabancı dizilerin, filmlerin yer aldığı Blu TV platformuna bedava üyelik fırsatını müşterilerine sunmaktadır. Vodafone Red tariflerinden birini kullanan kişilere 12 ay boyunca hediye kampanyası düzenlemiştir. Red25, Red30, Red40 tariflerine yeni aktivasyon yapan veya numara taşıma ile gelen müşteriler bu kampanyadan faydalanabileceklerdir. Vodafone ile müşterilere verilen tek kullanım kod ile Blu TV platformunu 12 ay ücretsiz izleme keyfini yaşayın.

  • Vodafone Blu TV kampanyası sınırlı sayıda olmaktadır. 18 Mart tarihinde satışa sunulmuş olan kampanya tükenmeden en yakın Vodafone bayisine veya Vodafone Yanımda uygulamasına girerek kampanyadan faydalanın.

Vodafone BluTV Hediye

Vodafone ülkemizin en ok tercih edilen operatörleri arasında ilk sıralarda yerini almıştır. Vodafone müşterilerine uygun ve kullanışlı paketleri satışa sunmaktadır. Vodafone Red’li olan kişilerin yararlanabileceği kampanyalardan birisi Blu TV olmaktadır. Son zamanlarda dijital platformlarının pahalı olmasından dolayı birçok kişi üyeliğini aktif edememektedir. Vodafone sınırsız paketleri sizlere sunar hem de Blu TV gibi en çok tercih edilen dijital platformu ücretsiz bir şekilde kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Vodafone Red tarifesine geçen veya numara taşıma ile Vodafone Red’li olan kişiler 12 ay boyunca Blu TV’yi ücretsiz bir şekilde kullanabileceklerdir. Paket telefon numarasına bir kez alınabilir. Sınırlı sayıda gelen kampanyadan faydalanmak için elinizi çabuk tutmanız da fayda var.

Vodafone BluTV Giriş

Son zamanlarda Vodafone yaptığı kampanyayla gündeme gelmiştir. Vodafone Blu TV kampanyasından faydalanmanız için 30 gün içerisinde Vodafone Red25GB, Red30GB, Red40 paketlerine gelen faturalı müşteriler faydalanabileceğini unutmayınız.

  • Hediye Blu TV kampanyası kapsamında müşterilere tek kullanımlık bir kupon verilecektir. Bu kupon kodunu kupon ekranı linkine tıklayarak ilgili bölgeye girmeniz gerekmektedir. İşlemlerin tamamlanmasının ardından üyeliğiniz aktif edilecektir. 12 ay boyunca ücretsiz Blu TV izlemeniz keyfini yaşayabilirsiniz.
blutv giris kod

blutv.com.tr/tv-giris kod

Blu TV en çok kullanılan ve sevilen dijital platformlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Blu TV platformunu hem bilgisayar, telefon hem de televizyondan izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Blu TV platformuna bağlanmak için web adresinden aktivasyonu tamamlamak için yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

  • Aktivasyon kodunuz hesabınıza daha hızlı bağlanması için gereklidir.
  • Televizyonlarda görmüş olduğunuz şifreyi telefonunuzdan giriş ekranı linkine tıklayarak Blu TV hesabınıza giriş yaptıktan sonra şifreyi ilgili alana girmeniz gerekir.

Uygulama üzerinden giriş yapmayı deniyorsanız yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

  • İlk olarak uygulamaya giriş yapın ardından Hesabım seçeneğine tıklayın.
  • Hesabım sayfasında yer alan Smart TV Hızlı Giriş alanındaki boşluğa televizyon ekranında görmüş olduğunuz şifreyi girmeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Ücret İadesi Alma Süreci

Vodafone Yanımda Uygulaması Açılmıyor

Vodafone Yeni Hat Ne Zaman Açılır

Vodafone Redbox Cayma Hakkı

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu