Vodafone EBA internet Gelmedi Nasıl Alınır?

Vodafone EBA internet nasıl kullanılır ve Vodafone EBA 6 GB hediye internet nasıl alınır kampanyası bütün detayları bu başlık altında.

Vodafone EBA 5555

Vodafone uzaktan eğitime destek amacıyla faturalı ve faturasız abonelerine 6GB hediye internet vermektedir. EBA TRT kanallarını internetini yemeden Vodafone TV üzerinden izlenebilme kampanyasıdır.

EBA Canlı Ders Uygulaması indir

Vodafone 3 GB EBA İnternet

Vodafone EBA ücretsiz 3GB + 3GB interneti sadece Vodafone TV uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz. Tüm Vodafone TV aboneleri, TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise kanallarını mobil internetlerinden yemeden izleyebilirler. Otomatik olarak tanımlaması yapılan bu kullanım haklarına istinaden, müşterilerimizin farklı herhangi bir talepte bulunmasına ya da işlem yapmasına gerek yoktur.

Vodafone 3 GB EBA İnternet

Ücretsiz Vodafone TV İndir

Ücretsiz Vodafone TV Uygulaması

Vodafone TV uygulamasını ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. Vodafone TV uygulamasını kullanmak için illa Vodafone abonesi olmanıza gerek yok. Eğer uygulamayı hala indirmediyseniz aşağıdaki linten indirebilirsiniz. Tüm TV kanallarında yayını durdurup, 24 saate kadar geri alabilir, sevdiğiniz programları kaçırmazsınız.

Vodafone 3 GB EBA Nasıl Yapılır?

Vodafone 3 GB EBA Nasıl Yapılır?

Vodafone 3 GB EBA Nasıl Yapılır? sorusunun kısa ve net cevabı var. Aslında birşey yapmanıza gerek yok. Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr ve EBA uygulaması’nda kullanılmak üzere tüm Vodafoneluların hatlarına otomatik olarak tanımlamıştır.

Vodafone Yanımda İndir

googlehaberler