İçeriğin devamı aşağıda ▼

Vodafone

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2023: Vodafone Geçiş En Uygun

Vodafone Numara taşıma kampanyaları 2023 faturalı olanları listelendi. Vodafone Faturalı ve genç tarifeleri en uygun geçiş paketler sizin için hazırlandı.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Vodafone Numara taşıma kampanyaları birinden uygun ve ucuz kampanyalardır. Vodafone’a geçenler hem bedava internet kazanıyor hemde indirimli tarifeleri kullanabilir. Vodafone’a geçiş avantajlarını detaylı anlatacağız ama öncesinde şu harika tarifelere göz atın.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Faturalı

Vodafone Numara taşıma faturalı özel tarifelere geçmeden önce genel avantajlarından bahsetmek istiyoruz. Vodaafone numara taşımak isteyen yeni aboneleri sınırsız internet fırsatları var. Vodafone sınırsız internet paketleri ve gençlere özel paketleri aşağıda inceleyin.

Vodafone red tarifeleri

Vodafone Red Tarifeleri

TarifelerFiyat
Red İletişim Sınırsız 20GB177 TL
Red Video Sınırsız 25GB241 TL
Red Sosyal Sınırsız 30GB275 TL
Red Eğlence Sınırsız 40GB335 TL

Vodafone Red İletişim Sınırsız 20 GB

Red iletişim 20 GB sınırsız internet geçerli uygulamalar: Whatsapp ve Messenger uygulamaları internet yemez.

Vodafone Red Video Sınırsız 25 GB

Red Video 25 GB sınırsız internet geçerli uygulamalar: Youtube, Spotify, WhatsApp ve Messenger uygulamaları internet yemez.

Vodafone Red Eğlence 30 GB Sınırsız İnternet

Red Eğlence 30 GB sınırsız internet geçerli uygulamalar: Instagram, Youtube, Twitter, Spotify, WhatsApp, Messenger uygulamaları internet yemez.

Vodafone Red Eğlence 40 GB Sınırsız İnternet

Red Eğlence 40 GB sınırsız internet geçerli uygulamalar: Netflix, Amazon Prime Video, Instagram, Youtube, Twitter, WhatsApp, Spotify ve Messenger uygulamaları internet yemez.

Vodafone simple tarifeler

Vodafone Simple Tarifeler

Taahhüt yok, fatura yok. Aşım ve ek ücretler yok! 7/24 dijital destek var! Sınırsız whatsapp ve 1000 DK + 100 SMS tarife içerir.

TarifelerFiyat
Simple Small Paketi 5 GB74 TL
Simple XSmall Paketi 10 GB84 TL
Simple Medium Paketi 15 GB94 TL
Vodafone genç tarifeleri faturalı

Vodafone Genç Tarifeleri Faturalı

Vodafone Genç Tarifeleri Faturalı paketlerinden birine numara taşıyabilirsiniz. Vodafone genç faturalı tarifeler en uygun paketlerdir.

Genç TarifeleriFiyat
Genç Online Red İletişim Sınırsız 20GB177 TL
Genç Online Red Video Sınırsız 25GB241 TL
Genç Online Red Sosyal Sınırsız 30GB275 TL
Genç Online Red Eğlence Sınırsız 40GB335 TL

Vodafone Yeni Gelenler Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Vodafone numara taşıma nasıl yapılır ve online numara başvurusu hakkında detaylı bilgiler. Vodafone yeni hat başvurusu internet üzerinden yapılabilmektedir. Vodafone resmi sitesi: vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/ linkinden bu başvurular gerçekleştirilebilir. Başvuru sonrasında hattınız belirttiğiniz adrese gelmektedir. Öncesinde verdiğiniz bilgiye göre Vodafone müşteri hizmetleri kimlik bilgilerinizi teyit etmek için sizi arayacak. Sonrasında verdiğiniz randevuya göre yeni hattınız kurye ile kapınıza kadar geliyor.

Vodafone Numara Taşıma İptali

Vodafone numara taşıma işlemleri başladıktan sonra numara taşıma iptal edilir mi ve numara taşıma nasıl iptal edilir kısaca anlatıyoruz. Vodafone numara taşıma işlemi başladıktan sonra iptal edilebilir. Vodafone numara taşıma işlemleri son adımı sözleşme imzalama aşamasıdır. Sözleşme imzalamadan önce numara taşıma başvurunuzu iptal edebilirsiniz. Düşük bir ihtimalle sözleşme imzaladıktan sonrada iptal edebilirsiniz ancak taahhüt bedeli çıkabilir.

Vodafone Numara Taşıma Sorgulama

Vodafone numara taşıma sorgulama işlemleri müşteri hizmetleri üzerinden yapılabilmektedir. Müşteri hizmetlerinin numara taşıma işleminize yönelik işlem kontrolü sonrasında yeni hattınızın tarafınıza ulaştırılması sürecinde detayları elde edebilirsiniz.

Vodafone numara taşıma süreci yaklaşık 1 hafta kadar sürmektedir. Başvuru süreci başvuru yaptığınız kanala göre de değişiklik gösterebilir. En hızlı numara taşıma kanalı Vodafone şubeleri üzerinden yapacağınız işlemler için geçerlidir.

Vodafone Numara Taşıma Takip

Vodafone numara taşıma takibi müşteri hizmetleri üzerinden yapılabilir. 0542 542 00 00 Vodafone müşteri hizmetleri numarasını arayarak numara taşıma süreciniz hakkında bilgi alabilirsiniz. numara taşıma süreci başlatıldıktan sonra yeni hattın teslimi için yaklaşık 4 gün kadar hat teslim süreci belirtilir.

Vodafone numara taşıma talebiniz geçersiz olarak sonuçlanmışsa bu durumda daha önce ilk kez numara taşıma yaptığınız süre üzerinden henüz azami süre geçmemiş demektir.

Vodafone numara taşıma işlemi yapabilmeniz için hattın ilk kez açıldığı ya da daha önce numara taşıma yapıldığı gün üzerinden tam 90 gün geçmiş olmalıdır. Böylece yeni bir operatöre geçiş için işlem yapılabilmektedir.

Vodafone Numara Taşıma Kaç Gün Sürer?

Vodafone numara taşıma işlemi yaklaşık 4 gün kadar sürebilmektedir. Yeni hattınızın aktif olacağı tarih bilgisi telefonunuza SMS olarak gönderilecektir.

Vodafone numara taşıma işlemini gerçekleştirmek için başvuru yaptıktan sonra başvurunuzun durumunu yine Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden kontrol edebilirsiniz. Yaklaşık 1 hafta içerisinde numara taşıma sonucu yeni hattınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Enes Gülcan

Enes, soğuk ortamı sever. Mobil teknoloji ve operatörlere tuhaf bir merak besliyor. Kitap okumaya geç başladığı için pişman ve şuan bunu telafi ediyor. İnternetten gelen soruları konu haline getiriyor. enes.gulcan@bedavainternet.com.tr

Faydalı linkler