Vodafone Pay hesap silme nasıl yapılır, bilgilendiriyoruz. Vodafone Pay kart bloke kaldırma ve Vodafone Pay iptal işlemini birlikte inceleyelim.

Vodafone Pay hesap silme istiyorsanız yapmanız gereken şey öncelikle telefonunuzdan Vodafone Pay uygulamasına giriş yapmaktır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “hesabım” bölümüne gidin. “Ayarlar” bölümünü seçerek oradan “hesabı kapat” seçeneğine tıklayın.

İşlem sırasını bu şekilde takip ettiğinizde hesabınız kapanır ve uygulamayı telefonunuzdan sildiğinizde sorununuz hallolmuş olur. Hesabınızı iptal etmeden önce limitiniz olup olmadığını kontrol ederek eğer varsa banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Vodafone Pay İptal

Vodafone Pay İptal

Vodafone Pay iptal, Vodafone Pay kartınızı iptal etmek istiyorsanız telefonunuzdaki Vodafone Pay uygulamasına giriş yaparak birkaç adımı takip etmeniz gerekir. Vodafone Pay kart iptal etme için öncelikle uygulamayı açın ve “hesabım” kısmına giriş yapın.

Daha sonra “ayarlar” bölümünden “hesabı kapat” seçeneğine tıklayın. Buradan onay verdiğinizde hesabınız kapatılır ve kartınızı bir daha alışverişlerinizde kullanamazsınız. Tekrar aktif etmek istediğinizde müşteri temsilciniz ile görüşmeniz gerekir. Vodafone Pay iptali telefondan gerçekleştirebileceğiniz şekilde kolaydır. Hesabı kapattığınız anda tüm bilgileriniz silinir.

Vodafone Pay Hesap Kapatma

Vodafone Pay kullanıcıların alışveriş yapabilecekleri bir sanal kart uygulamasıdır. Kredi kartı ya da banka kartı kullanımı gibi Vodafone Pay kartınızdan da alışveriş yapabilirsiniz. Ödemeler direkt olarak faturanıza yansır. Vodafone Pay hesap kapatma istiyorsanız telefonunuza yüklediğiniz uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.

“Ayarlar” ve “hesabı kapat” seçeneklerini sırayla takip ederek hesabınızı kullanım dışı bırakabilirsiniz.

Vodafone Pay Ücretli Mi

Vodafone Pay ile fatura ödeme yapamıyorum

Vodafone Pay kullanımı sırasında eğer kartınıza para yüklemesi yaparsanız sizden 1 TL para yatırma bedeli alınır. Vodafone Pay ücretli mi konusunda bir diğer dikkat edilmesi gereken husus da para çekilirken alınan ücrettir.

Banka ATM’sinden para çekeceğiniz zaman 1 TL ve çekeceğiniz paranın %1,15 oranı ile ATM’nin kendi kestiği ücret olan 5 TL’dir. Bu miktarlar belirli dönemlerde değişkenlik gösterebilir.


Daha fazla ilgili içerik;


Vodafone Pay Nerelerde Geçerli

Vodafone Pay kredi kartınızın bilgilerini koruma amaçlı çıkarılan bir sanal karttır ve internet alışverişi yaparken bu kartı kullanabilirsiniz. Vodafone Pay nerelerde geçerli konusunda internetten alabileceğiniz her üründe sipariş konusunda sıkıntı yaşanmaz. Sanal kart kullanmanın en büyük avantajı limitinizi kendinizin belirlemesidir.