Vodafone Puan Sorgulama Sistemi

Vodafone Puan Sorgulama nasıl yapılır detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone puan ne işe yarar işte detayları.

Vodadone puanınızı sorgulamak için evinize en yakım bayiye giderek sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca bir diğer seçenek ise Vodafone internet sitesi üzerinden yapılmaktır. Bu işlemin aşamaları ise şu şekilde;

  • İlk olarak Vodadone sitesine giriş yapın
  • Açılan sayfaya ‘ telefon numaranız’ ve ‘ şifrenizi’ girerek giriş butonuna basın. Eğer şifreniz yoksa S yazıp 7000’e gönderin.
  • Giriş yapıldıktan sonra açılan sayfada kendi puan durumunuza göre cihazların listesi karşınıza çıkacaktır. Sizde bu şekilde puanınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone puan ne işe yarar

Vodafone de puan sistemi bütçenize uygun olacak şekilde müşterilerini telefon sahibi yapmayı amaçlayan bir sistem. Bu puanlar sizin potansiyelinize göre belirlenmektedir ve puan siteminde en önemli etken ise faturaların gününü geçirmeden, zamanı geldiği zaman ödemeniz gerekmektedir.

 Vodafone puan yükseltme hilesi

Vodafone puan yükseltme hilesi

Vodafone puanı yükseltmenin hilesi bulunmamaktadır. Ama hattınıza ait olan puanı yükseltmek için ödenmemiş başka bir faturalı hat bulunuyorsa ilk olarak onu ödeyin. Daha sonra kendi faturalarınızı düzenli bir şekilde ödeyin.

Vodafone puanı nakite çevirme

Vodafone faturalı hattınıza ait olan puanı nakitte çevirmek istiyorsanız bir takım işlemler yapmanız gerekiyor. Bu işlemleri yaptığınız zaman nakit ihtiyacınızı karşılamış oluyorsunuz. Bir çok insan bu yöntem sayesinde nakit para ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kısaca bu yönteme faturalı hat üzerinden kredi çekmek de denmektedir. Gelin hep birlikte bu işlem için ne yapmamız gerekiyor sırası ile yazalım;

  • İlk olarak faturalı hattınıza ait olan fatura ödemelerini düzenli yapmanız gerek
  • Daha sonra bir Vodafone bayisine giderek puanınıza göre telefon almalısınız
  • Aldığınız telefonun kutusunu hiç açmadan geri satmalısınız

Bu işlemeleri uyguladığınızda puanınız nakit paraya çevrilmiş oluyor.

Vodafone Yanımda şifresiz giriş

Vodafone bedava internet 2021 başlıklı güncel bedava internet kampanyalarını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Yanımda

Vodafone hakkında içerik üretmeyi seviyorum. Vodafone Yanımda ile her sorunu çözebilir ve kampanyalardan haberdar olabilirsin.

Aradığın burada

Başa dön tuşu