Vodafone PUK Kodu Nasıl Alınır 2023 (Görsel Anlatım)

PUK kodu öğrenme Vodafone müşteri hizmetlerini aramadan nasıl öğrenilir bilgilendiriyoruz. Yanımda internet hat ayarlarım PUK kodu öğrenme işlemi nsaıl yapılır görsel olarak anlatıyoruz.

Vodafone PUK kodu nasıl alınır 2023 sim kartı şifrenizi unuttunuz ve defalarca aklınıza gelen şifreyi denediniz ve sim kart PUK kodu soruyor. Müşteri hizmetlerine bağlanmadan kolay bir şekilde aşağıda görsel olarak sizler için düzenledik. Vodafone dijital uygulaması yanımda üzerinden nasıl yapıldığını sizlere gösteriyoruz.

PUK Kodu Almak

Vodafone puk kodu almak kokay işlem. Vodafone internet sitesine girerek pin/puk kodunuzu alabilirsiniz. Vodafone kodu almak için adım adım anlatımı yapıyoruz.

www.vodafone.com.tr sitesine giriş yapın. Giriş şifrenizi bilmiyorsanız; SIFRE yazarak 7000’e ücretsiz mesaj atın şifreniz cebinize gelsin. Menüde yer alan Ayarlarım linkine tıklayın. Sonrasında açılacak sayfada Hat Ayarlarım yazısına tıklayın. Burada pin/puk kodunuz karşınıza çıkacak.

  • Vodafone Online İşlemler / Ayalarım giriş yap
Puk kodu almak
  • Açılan ayarlarım sayfasında Hat Ayarlarım bölümüne gir.
Vodafone puk kodu nasıl alınır?
  • Hat ayarlarım ekranında PUK 1 ve PUK 2 kodunuz yazıyor.
Vodafone puk kodu nasıl alınır?

Ayrıca Vodafone online işlemler bölümüne girmeden kimlik bilgilerinizle PUK kodu sorgulaması da yapmanız mümkün. Puk kodu sorgulama sayfasına gitmek için https://www.vodafone.com.tr/puk-kodu-sorgulama adresine gidiniz.

Vodafone puk kodu nasıl alınır?

Vodafone Yeni Hat Ücreti 2023 – VDF Yeni Numara Alma

Vodafone Hat Kapatma

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr