Vodafone Taahhüt Sorgulama 2022

Vodafone taahhüt sorgulama 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone taahhüt sorgulama SMS ve Vodafone taahhüt ceza sorgulama işte detaylar.

Vodafone dünyadaki en büyük şirketlerden biridir. Vodafone ülkemizde ise en çok tercih edilen telekomünikasyon şirketler arasındadır. Taahhüt bir şirket den aldığınız hizmet karşılığında sorumluluğunuzu ifade eden bir kavramdır. Genel olarak GSM şirketlerinde taahhüt süresi 12 ile 24 ay olmaktadır. Vodafone üzerinden telefon aldığınız zaman ya da tarifelerinizi alırken belirli taahhüt içerisinde alırsınız. Vodafone taahhüt sorgulama işlemlerinizi artık çok basit yöntemlerle gerçekleştirebilirsiniz. Teknolojiyle bütünleşmiş GSM şirketi olan Vodafone taahhüt sorgulama işlemleri için de birçok kolaylık sunulmaktadır. Bu taahhüt süresinin bitiş tarihini öğrenmek için yapacağınız işlemleri sizler için araştırdık. Gelin birlikte bakalım.

 • Taahhüt sorgulama işlemlerinizi Vodafone Yanımda uygulamasından, müşteri hizmetlerini arayarak veya sesli yanıt servisinden öğrenebilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak taahhüt sorgulama işlemini öğrenmek için aşağıdaki adımları takip ediniz.

 • Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapınız. Uygulama üzerinde yer alan tarifelerim seçeneğine tıklayınız. Tariflerim seçeneğinde açılan sayfada taahhüt bedeliniz görebilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmayan kişiler ise 542 telefon hattını arayarak sorgulama işlemini yapabilir. Diğer yöntemler için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Tarifeler

Vodafone Taahhüt Sorgulama Sms

Vodafone şirketlerinde genellikle 1 yıl taahhüt yapılması istenmektedir. Bir yıl boyunca bu şirkette kalacağınıza dair söz verdiğiniz takdir de bazı hizmetlerden yararlanma hakkınız vardır. Bu taahhüt sürenizi unutmuş olabilir veya ne zaman biteceğini bilmiyor olabilirsiniz. Bu konu hakkında bilgi almak ve sorgulama yapmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birisi ise sms’tir.

 • Telefonunuzla arama kısmına *7000# yazarak arayın. Faturanızla ilgili tüm bilgiler size otomatik olarak gelecektir.
 • Kampanya bitiş tarihini öğrenebilmek için 0542 542 60 00 telefon numarasına BILGI KAMPANYA boşluk Müşteri veya Abonelik Numarasını yazarak sms atmanız yeterli olacaktır. Eğer belirli bir kampanyaya ait taahhüt gerçekleştirdiyseniz buradan öğrenebilirsiniz. 

Taahhüt bedelinizi buradan öğrenemezseniz Vodafone Yanımda uygulamasından, 542 telefon hattından, 7000 self servisten öğrenebilirsiniz.

Vodafone Taahhüt Sorgulama E-Devlet
Vodafone Taahhüt Sorgulama E-Devlet

Vodafone Taahhüt Sorgulama E-Devlet

Vodafone birçok kampanyalı ürünlerini veya tariflerini kullanmanız için sizlere taahhüt süresi belirlemektedir. Taahhüt süresini kabul ettiğiniz anda bu kampanya ve hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bu taahhüt bedelleri en az 1 seneden başlamaktadır. Taahhüt süreniz dolmadan başka bir tarifeye veya hat şirketine geçme imkanınız olsa da cayma bedeli ödemek zorunda kalırsınız. Keyif kaçıran cayma bedelleri sayesinde yüksek ücret ödeyebilirsiniz. Taahhüt sürenizin bitmesine birkaç gün kala değişiklik bile yapsanız yüksek miktarda cayma bedeli ödemek zorunda kalırsınız. Bu durumla karşılaşmamak için taahhüt sorgulamasını yapmanız gerekir. E-devlet üzerinden taahhüt sorgulama işlemini gerçekleştirmek için aşağıda verilen linki kullanmanız gerekir.

Vodafone Taahhüt Cayma Bedeli Sorgulama

Vodafone hattı üzerinden aksesuar veya telefon aldıysanız bunları belirli bir taahhüt karşılığında alabilirsiniz. Hatta bazı tarife paketlerinde de taahhüt süresi bulunmaktadır. Taahhüt süreniz bitmeden değişiklik yapmak isterseniz cayma bedeli ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Cayma bedeli değişiklik göstermektedir. Eğer 1 yıllık taahhüttünüz varsa ve siz 10 ay kullandıktan sonra değişiklik yapmak isterseniz biraz daha az cayma bedeli öderken 1 ay kullandıktan sonra değişiklik yapmaya kalkarsınız yüksek cayma bedeli ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Cayma bedelinizi sorgulamak için yapacağınız yöntemler şu şekildedir;

 • Cayma bedelinizi müşteri hizmetlerini arayarak veya Vodafone yanımda uygulamasından öğrenebilirsiniz. En doğru bilgiye ulaşmak için 0 542 542 00 00 veya 542 telefon hattını arayabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasından cayma bedelinizi öğrenmek için uygulamaya giriş yaptıktan sonra tarifem ve paketlerim seçeneğinden bulabilirsiniz.

Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihi Sorgulama

Vodafone hattı üzerinden herhangi bir işlem yapmak için bazen taahhüt yapmanız gerekmektedir. Aslında taahhüt şirketle yaptığınız anlaşmadır. Taahhüt süreleri genellikle 12 ay ile 24 ay arasında olmaktadır. Taahhüt bitiş tarihinizi net bilmiyorsanız veya merak ediyorsanız birçok yöntem ile bitiş tarihinizi öğrenebilirsiniz. Bitiş tarihinizi öğrenebileceğiniz kanallar şu şekildedir;

 • Vodafone yanımda uygulamasından tarifem seçeneğine girerek bitiş tarihinizi öğrenebilirsiniz.
 • 542 telefon hattını arayarak öğrenebilirsiniz.
 • Müşteri hizmetlerini arayarak taahhüt bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
 • Sesli yanıt servisini kullanarak yani 7000 numarasını arayarak taahhüt bitiş tarihi hakkında bilgi alabilirsiniz.
Vodafone Taahhüt İptali Cayma Bedeli
Vodafone Taahhüt İptali Cayma Bedeli

Vodafone Taahhüt İptali Cayma Bedeli

Telefon hattınız üzerine birçok işlem yapabilirsiniz. Hattınız üzerinden telefon alabilirsiniz. Aksesuar alabilirsiniz. Bu işlemleri yapmanız için telefon hattınıza ait şirketle taahhüt anlaşması yapmanız gerekmektedir. Hatta telefon hattınızda bulunan tarifeler için bile taahhüt süreleri bulunmaktadır. Bu taahhüt süreleri dolmadan değişiklik yapmak istediğiniz zaman cayma bedeli ödemek zorunda kalırsınız. Taahhüt iptal etmek istediğiniz zaman cayma bedelini yüksek miktarlarda ödemek zorunda kalabilirsiniz. Cayma bedelinin hesaplama kriterlerinin detayları şu şekilde olmaktadır.

 • Yapılan indirimler geri alınarak, indirim yapılmadan hesaplanmaktadır.
 • Kalan cihaz taksitleriniz hesaplanır.
 • Etkinleştirme ücreti dahil edilmektedir.
 • Başvuru bedeliniz, hizmet bedeli eklenir.
 • Devlete ödenen vergiler de hesaplanarak cayma bedeliniz ortaya çıkmaktadır.

Vodafone Taahhüt Ceza Sorgulama

Taahhüt süreniz dolmadan değişiklik yaparak taahhüt iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat taahhüt süresi dolmadan yapan iptaller sonrasında ceza uygulanmaktadır. Bu cezalara cayma bedeli denmektedir. Cayma bedelleri yüksek miktarlarda olabilmektedirler. Bu yüzden değişiklik yapmadan önce ödemeniz gereken taahhüt ceza bedelini sorgulamanız gerekebilir. Ceza sorgulama işlemlerinizi şu kanallardan gerçekleştirebilirsiniz.

 • Müşteri hizmetlerini arayarak ceza bedelinizi sorgulayabilirsiniz ya da Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak ödeyeceğiniz ceza bedelini görebilirsiniz.

Vodafone Numara Taşıma Faturalı Hat

Vodafone Red’lilere 20 GB Bedava İnternet

Vodafone Ek Paket İptali

Vodafone Kontörlü Tarifeler

googlehaberler