VPN ile Twitter‘a giriş için izlemeni gereken yolları aşağıda görsel olarak sizlere anlatıyoruz. Bilindiği üzere zaman zaman ülkemizde sosyal medya erişim engelleri devlet tarafından konulmaktadır. Bu durumda sosyal medyayı kullanmak isteyenler VPN kullanmak suretiyle yasaklara rağmen kullanım sağlayabilirler. VPN size farklı bir ülkenin İP adresi üzerinden istediğiniz sitelere erişim hakkı vermektedir. Bu sebeple Türkiye üzerinden değil farklı bir ülke üzerinden girişleriniz sağlanır. Böylece her hangi bir sorun olmadan sosyal medya kullanmanız mümkün olacaktır.

Twitter’a Erişim Engellendi Nasıl Girebilirim

Twitter’a erişim engellendi nasıl girebilirim? Sorusuna yanıt olarak birçok farklı ve etkili cevap verilebilir. Bunar arasından en etkili olan çözümler ise VPN uygulaması ile yapılabilecek IP adresi değişikliğidir. VPN uygulaması ile erişim engeli nasıl kaldırılır aşağıda görsel olarak sizlere aktarıyoruz.

VPN İle Instagram’a Giriş

VPN ile Instagram’a giriş yapmanız için sizleri yönlendiriyoruz. Ülkemizde yaşanan deprem sonrasında 3. günde sosyal medya erişim engelini nassıl kaldıracağınızı sizlere aktarıyoruz. VPN uygulaması ile erişim engeli nasıl kaldırılır gelin birlikte inceleyelim.

Vpn Nasıl Açılır – VPN İle İnstagram ve Twitter’a Giriş Nasıl Yapılır

1- Öncelikle yapmanız gereken aşağıdaki uygulamayı güvenli bir şekilde cihazınıza indirmek.

VPN ile Twitter'a Giriş

VPN ile Twitter'a Giriş

2- Uygulamayı açtığınızda aşağıdaki ekran karşınıza gelecek.

VPN ile Twitter'a Giriş

3- Sağ üstteki resimin ortasında yer alan “Bağlan” seçeneğine tıklayın ve aşağıdaki adıma aktarılacaksınız.

VPN ile Twitter'a Giriş

4- Bu açılan ekranda yeşil alan içerisinde kalan süreniz yazmaktadır. (10 Saat) Bu süre bittikten sonra aynı işlemi gerçekleştirerek tekrar bağlanmanız mümkündür.

VPN ile Twitter'a Giriş