WhatsApp Aero Son Sürüm (2022) APK indir

Whatsapp aero uygulaması hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Whatsapp aero indir ve Whatsapp aero nedir işte detayları.

Whatsapp aero indir oldukça sık bir şekilde araştırılıyor. Eğer Areo’yu indirmek istiyorsanız doğrudan kendi sitesi olan whatsaero.com adresini ziyaret etmeniz gerekiyor. Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde karşınıza çıkan ‘’şimdi indir’’ ikonuna tıklayın. Ardından modern ikonlar ve klasik ikonlar şeklinde iki alternatif sunulacaktır. Özelliklerine göre istediğiniz tercih ederek indirmeye başlayabilirsiniz.

WhatsApp Aero indir 2022

WhatsApp Aero indir seçeneğine kendi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. whatsaero.com adresi üzerinden sizlere farklı versiyonları sunuluyor. Bu versiyonların içerdiği özellikleri de yine bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Genel hatlarıyla sunulan alternatif seçenekleri sıralamak gerekirse de;

  • Modern ikonlar: Yeni geliştirilen modern simgeleri içerir.
  • Klasik ikonlar: Klasik eski Areo simgelerini içerir.

Aero uygulaması instagram’a da el attı. Harika instagram görselleri için Aeroinsta uygulaması indirebilirsiniz.

WhatsApp Aero indir 2022

Whatsapp Aero nedir?

Whatsapp Aero nedir sorusu da yine en sık merak edilenler arasında yer alıyor.  En yalın tanımıyla geliştirilmiş bir sohbet ve paylaşım programıdır diyebiliriz.1999 yılında doğmuş bir Türk genci tarafından geliştirilmiştir.  Standart Whatsapp uygulamasından çok daha fazla seçenek sunuyor.

Whatsapp Aero neden yüklenmiyor

Whatsapp Aero neden yüklenmiyor sorusu yükleme sırasında hata ile karşılaşan kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Genel anlamda bu yükleme hataları indireceğiniz cihazın depolama alanından kaynaklanabiliyor. Uygulama da teknik bir arıza mevcut değildir. Eğer cihazınızda yeterli depolama alanı yoksa indirme sırasında sorun yaşayabilirsiniz. Bunun için cihazınızda yeterli depolama alanı açmanız gerekiyor.

WhatsApp Aero özellikleri

WhatsApp Aero özellikleri de oldukça dikkat çekiyor. Normal whatsapp uygulamasında olmayan tüm özellikleri eklentisiz ve yan uygulama olmadan sunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bu yönüyle kullanıcılarını cezbettiğini ifade etmek mümkündür.  Bazı temel ve farklı olan özelliklerini sıralamak gerekirse de;

  • Profilinize kimlerin baktığını gösteriyor.
  • Herkesten sil seçeneğine yer verilse de silinen mesajları görebilme özelliği sunuyor. Üstelik silinen mesajları gördüğünüzü karşı taraftan gizleyebilirsiniz.
  • Kaldırılan hikayeleri bile görme alternatifi sunuyor.
  • Birbirinden farklı özelleştirme seçenekleri sunuyor.
  • Mesajlarınıza ya da uygulamanın geneline özel şifre koyabilme seçeneği de sunuyor.
  • Yüksek dosya boyutundaki tüm içerikleri karşı tarafa sorunsuz bir şekilde gönderebilirsiniz.

Aero Instagram Nedir

Aero Whatsapp Son Sürüm İndir

Instagram Tema Değiştirme (Mesaj Rengi Değiştir)

5/5 (1 Review)

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

3 Yorum

  1. Uygulamanın bütün özelliklerini kullanamıyorsun aramalar ve msj lar 2 3 saat sonra geliyor yeni sürüm geliştirilmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu