2024 AeroInsta Güncelleme

Instagram uygulaması ülkemizde en çok kullanılan ve en çok sevilen sosyal medya platformları arasında yerini almaktadır. Son zamanlarda Instagram uygulamasını kullanmak sıkıldınız mı? Instagram uygulamasın da farklı bir arayüz görmek istiyorsanız Instagram Aero uygulamasını kullanabilirsiniz. Yan uygulama sayesinde Instagram uygulamasında farklı ve renkli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

1 numaralı paketi kurmak için cihazınızdan orijinal Insta uygulamasını kaldırmak zorundasınız. Cihazınızdan orijinal Insta uygulamasını kaldıramadan kurulum yapmak istiyorsanız 2 numaralı paketi indiriniz. Eğer 1 numaralı paket yüklenme sorunu çıkarırsa lütfen 2 numaralı paketi deneyiniz. 2 numaralı paketin henüz test sürecinde olduğunu, çeşitli sorunlar yaşadığınızda 1 numaralı paketi kurmanız gerektiğini unutmayınız. Hazırsanız, paket seçimi için ekranınızı aşağıya doğru kaydırınız.

Türk yazılımcı tarafından geliştirilen Aero’nun güvenliği konusunda tüm kullanıcılar şüphelidir. Instagram uygulamasında olmayan birçok özelliği Instagram Aero uygulamasında bulabilirsiniz. Resmi bir uygulama olmadığı için mağazalardan uygulamayı indiremezsiniz. Bu uygulamayı indirmek için APK dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekir. Instagram Aero uygulamasını nereden indireceğinizi sizler için derledik.

Aeroinsta varsayılan; karanlık-beyaz teması

Aeroinsta Altın Teması

Aeroinsta altın teması

Aeroinsta Altın Teması

Aeroinsta altın teması

Aeroinsta Ekstra Karanlık Teması

Aeroinsta ekstra karanlık teması

Aeroinsta Mavi Teması

Aeroinsta mavi teması

Aero uygulaması WhatsApp kullanıcıları içinde yeni tasarımlar yaptı. Whatsapp aero sayfasını bakmalısın.

Aero Instagram Renkli

Günümüzde sosyal medyanın kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Sosyal medya platformu olarak bilinen Instagram sürekli yeni güncellemeler getirse de herkesin zevkine göre olmamaktadır. Instagram uygulamasının bir yan versiyonu olan Instagram Aero kullanıcılarına farklı arayüz ve renkli bir deneyim sunmaktadır. Instagram Aeroyu renkli bir şekilde indirmek istiyorsanız sizler için yazımızda ele aldık. Hadi gelin bir bakalım.

 • Karanlık ve Beyaz
 • Altın
 • Kırmızı
 • Ekstra Karanlık
 • Mavi
 • Mercan Pembesi
 • Yeşil
 • Açık Ton
 • Parlak Mor
 • Parlak Pembe

Hilele Instagram Uygulaması

Hilele instagram uygulaması

Instagram uygulamasında karşınıza çıkan reklamlardan sıkıldıysanız, sürekli aynı temayı görmekten sıkıldıysanız ve tek tıklama ile istediğiniz her şeyi indirmek istiyorsanız o zaman sizin için geliştirilen AeroInsta uygulamasını indirmeniz gerekir. Instagram uygulamasında olmayan birçok özellik AeroInsta uygulamasında yer almaktadır. Mesajları okuduğunuzun bilgisini gizleyebilir ve kullanıcıların sizleri takip edip etmediğini profiline tıklayarak kolayca öğrenebilirsiniz. AeroInsta tamamen ücretsiz bir uygulamadır. AeroInsta resmi bir uygulama olmadığı için mağazalardan indiremezsiniz. AeroInsta uygulamasını indireceğiniz ve güncelleyebileceğiniz tek imkan APK dosyasıdır.

 • AeroInsta uygulamasının APK dosyasını indirmek için https://aeroinsta.com/?lang=tr linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Aero Whatsapp Son Sürüm İndir

Aero Instagram

AeroInsta Güncelleme

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥