Whatsapp Duvar Kağıtları (Sade, Koyu Galerisi)

Whatsapp duvar kağıdı ile özelleştirme yapabilirsiniz. Google üzerinden WhatsApp için arka plan duvar kâğıdı resimlerine göz atabilirsiniz. İndirdiğiniz resimleri kolay bir şekilde WhatsApp duvar kâğıdı şeklinde kullanabilirsiniz. Bu noktada duvar kâğıdı işlemleri nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyorsanız da hemen içeriğimizin devamından işlem adımlarını takip edebilirsiniz.

Whatsapp Duvar Kâğıdı Nasıl Yapılır

Whatsapp duvar kâğıdı nasıl yapılır sorusuna oldukça sık bir şekilde yanıt aranıyor. Duvar kâğıdı eklemek istiyorsanız şu adımları hızlı bir şekilde takip etmeniz yeterli olacaktır;

 • Ekran duvar kağıtlarını değiştirmek için Whatsap uygulamasına giriş sağlayın
 • Ardından diğer seçenekler kısmına tıklayıp devam edin.
 • Bu adımdan sonra ayarlar kısmında tıklayarak sohbetlere tıklayın.
 • Son adımda ise duvar kâğıdı kısmına tıklayarak dilediğiniz şekilde özelleştirme ayarlarını yapabilirsiniz.

WhatsApp Duvar Kâğıdı Değiştirme

WhatsApp duvar kâğıdı değiştirme işlemleri oldukça sık bir şekilde uygulanıyor. Mesajlaşma ekranının arkasındaki görsel kısmına duvar kâğıdı deniyor. Bu alana kendi resminizi ya da sevdiğiniz herhangi bir resmi duvar kâğıdı olarak koyabilirsiniz. Normal şartlarda duvar kâğıdı değiştirme işlemlerini yaparken Whatsapp’ın kendi duvar kâğıdı listesinden ya da galerinizden seçim yapabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


WhatsApp Yeni Duvar Kağıtları

WhatsApp yeni duvar kağıtları kullanmak istiyorsanız uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Örneğin ücretsiz bir uygulama kullanmayı istiyorsanız da WhatsApp Wallpaper kullanabilirsiniz. Uygulamayı mobil cihazınıza indirmeniz gerekiyor. İndirdikten sonra duvar kâğıdı paketlerini inceleyerek dilediğinizi güvenli bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz.

Whatsapp Duvar Kağıtları Koyu

Whatsapp Duvar Kağıtları koyu temalar da kullanabilirsiniz. Sunulan duvar kâğıdı görselleri arasından seçim yaparak koyu temaları tercih edebilirsiniz. Dilerseniz Google görseller kısmına da whatsapp duvar kağıdı koyu temalar yazarak arama yapabilirsiniz. Dilediğiniz temayı-görseli bulduktan sonra cihazınıza indirerek kullanmak için şu adımları takip edebilirsiniz;

 • Whatsap uygulamasına giriş sağlayın.
 • Ardından diğer seçenekler kısmına tıklayarak işlemlere devam edin.
 • Bu adımdan sonra ayarlar kısmında tıklayarak sohbetlere tıklayıp devam edin.
 • Son adımda ise duvar kâğıdı kısmına tıklayarak googleden indirdiğiniz koyu duvar kağıdınız galerinizden seçerek kullanabilirsiniz.

WhatsApp duvar yazısı nasıl yapılır?

WhatsApp duvar yazısı, sohbet ekranının arka planında görünen bir yazıdır. WhatsApp duvar yazısı yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. WhatsApp’ı açın.
 2. Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun.
 3. “Ayarlar”a dokunun.
 4. “Sohbet”e dokunun.
 5. “Duvar kağıdı”na dokunun.
 6. “Duvar kağıdı ekle”ye dokunun.
 7. Yazıyı yazın ve “Kaydet”e dokunun.

WhatsApp nasıl Duvar Kağıdı değiştirilir?

WhatsApp duvar kağıdını değiştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. WhatsApp’ı açın.
 2. Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun.
 3. “Ayarlar”a dokunun.
 4. “Sohbet”e dokunun.
 5. “Duvar kağıdı”na dokunun.
 6. “Duvar kağıdı seç”e dokunun.
 7. Bir duvar kağıdı seçin ve “Kaydet”e dokunun.

Duvar Kağıdı nasıl koyulur?

Duvar kağıdı koymak için, bir resim veya video seçmeniz ve ardından bunu duvar kağıdı olarak ayarlama seçeneğini seçmeniz gerekir.

Telefonda Duvar Kağıdı nasıl ayarlanır?

Telefonda duvar kağıdı ayarlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Ana ekranda boş bir alana dokunun ve basılı tutun.
 2. “Duvar kağıdı”na dokunun.
 3. Bir duvar kağıdı seçin ve “Ayar”a dokunun.
 4. “Duvar kağıdı olarak ayarla”ya dokunun.

Whatsappta nasıl değişik yazılır?

WhatsApp’ta değişik yazmak için, metin biçimlendirme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu seçenekler, metnin boyutunu, rengini, stilini ve konumunu değiştirmenize olanak tanır.

WhatsApp’ta yazı tipi nasıl değiştirilir?

WhatsApp’ta yazı tipi değiştirmek için, metin biçimlendirme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu seçenekler, metnin boyutunu, rengini, stilini ve konumunu değiştirmenize olanak tanır.

WhatsApp renkli yazı nasıl yazılır?

WhatsApp’ta renkli yazı yazmak için, metin biçimlendirme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu seçenekler, metnin boyutunu, rengini, stilini ve konumunu değiştirmenize olanak tanır.

WhatsApp yazı stili nasıl yazılır?

WhatsApp’ta yazı stili yazmak için, metin biçimlendirme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu seçenekler, metnin boyutunu, rengini, stilini ve konumunu değiştirmenize olanak tanır.

WhatsApp’ta koyu renkli yazı nasıl yazılır?

WhatsApp’ta koyu renkli yazı yazmak için, metin biçimlendirme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu seçenekler, metnin boyutunu, rengini, stilini ve konumunu değiştirmenize olanak tanır.

WhatsApp profil resmi nasıl yapılır?

WhatsApp profil resmi yapmak için, bir fotoğraf veya video seçmeniz ve ardından bunu profil resmi olarak ayarlama seçeneğini seçmeniz gerekir.

WhatsApp kişiye özel Duvar Kağıdı nasıl yapılır iPhone?

WhatsApp kişiye özel duvar kağıdı yapmak için, bir fotoğraf veya video seçmeniz ve ardından bunu duvar kağıdı olarak ayarlama seçeneğini seçmeniz gerekir. Ayrıca, metin biçimlendirme seçeneklerini kullanarak duvar kağıdına metin ekleyebilirsiniz.

WhatsApp Wallpaper ne demek?

WhatsApp Wallpaper, WhatsApp’ta kullanılan duvar kağıdı anlamına gelir. WhatsApp duvar kağıdı, sohbet ekranının arka planında görünür.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥