Whatsapp Duvar Kağıtları

Whatsapp duvar kağıtları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Whatsapp duvar kâğıdı nasıl yapılır işte detaylar.

Whatsapp duvar kağıdı ile özelleştirme yapabilirsiniz. Google üzerinden whatsapp için arka plan duvar kâğıdı resimlerine göz atabilirsiniz. İndirdiğiniz resimleri kolay bir şekilde whatsapp duvar kâğıdı şeklinde kullanabilirsiniz. Bu noktada duvar kâğıdı işlemleri nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyorsanız da hemen içeriğimizin devamından işlem adımlarını takip edebilirsiniz.

Whatsapp Duvar Kâğıdı Nasıl Yapılır?

Whatsapp duvar kâğıdı nasıl yapılır sorusuna oldukça sık bir şekilde yanıt aranıyor. Duvar kâğıdı eklemek istiyorsanız şu adımları hızlı bir şekilde takip etmeniz yeterli olacaktır;

  • Ekran duvar kağıtlarını değiştirmek için Whatsap uygulamasına giriş sağlayın
  • Ardından diğer seçenekler kısmına tıklayıp devam edin.
  • Bu adımdan sonra ayarlar kısmında tıklayarak sohbetlere tıklayın.
  • Son adımda ise duvar kâğıdı kısmına tıklayarak dilediğiniz şekilde özelleştirme ayarlarını yapabilirsiniz.

WhatsApp Duvar Kâğıdı Değiştirme

WhatsApp duvar kâğıdı değiştirme işlemleri oldukça sık bir şekilde uygulanıyor. Mesajlaşma ekranının arkasındaki görsel kısmına duvar kâğıdı deniyor. Bu alana kendi resminizi ya da sevdiğiniz herhangi bir resmi duvar kâğıdı olarak koyabilirsiniz. Normal şartlarda duvar kâğıdı değiştirme işlemlerini yaparken Whatsapp’ın kendi duvar kâğıdı listesinden ya da galerinizden seçim yapabilirsiniz.

WhatsApp Yeni Duvar Kağıtları

WhatsApp yeni duvar kağıtları kullanmak istiyorsanız uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Örneğin ücretsiz bir uygulama kullanmayı istiyorsanız da WhatsApp Wallpaper kullanabilirsiniz. Uygulamayı mobil cihazınıza indirmeniz gerekiyor. İndirdikten sonra duvar kâğıdı paketlerini inceleyerek dilediğinizi güvenli bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz.

Whatsapp Duvar Kağıtları Koyu

Whatsapp Duvar Kağıtları koyu temalar da kullanabilirsiniz. Sunulan duvar kâğıdı görselleri arasından seçim yaparak koyu temaları tercih edebilirsiniz. Dilerseniz Google görseller kısmına da whatsapp duvar kağıdı koyu temalar yazarak arama yapabilirsiniz. Dilediğiniz temayı-görseli bulduktan sonra cihazınıza indirerek kullanmak için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Whatsap uygulamasına giriş sağlayın.
  • Ardından diğer seçenekler kısmına tıklayarak işlemlere devam edin.
  • Bu adımdan sonra ayarlar kısmında tıklayarak sohbetlere tıklayıp devam edin.
  • Son adımda ise duvar kâğıdı kısmına tıklayarak googleden indirdiğiniz koyu duvar kağıdınız galerinizden seçerek kullanabilirsiniz.

Google Drive Whatsapp Yedeği İndirme

Whatsapp aero nasıl indirilir?

Whatsapp ta çevrimiçi nasıl kapatılır

Whatsapp Hesap Silme

Whatsappta Müzikli Durum Nasıl Yapılır?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu