Yapı Kredi EFT limit arttırma nasıl yapılır sizlere göstermekteyiz. Yapı Kredi havale limit arttırma nasıl yapılır ve günlük işlem limiti arttırma mümkün müdür gibi sorularınıza makalemizde yanıt bulabilirsiniz.

Yapı Kredi EFT limit arttırma işlemleri sadece şube üzerinden yapılabilmektedir. EFT limit arttırma işlemleri genellikle kart limit arttırma ile karıştırılabilir. Kart limit arttırmaları müşterinin maddi durumuna göre yapılabilmektedir. Otomatik limit arttırmayı aktif ederek kart limitini düzenli olarak arttırabilirsiniz.

EFT limiti ise düzenli olarak arttırılamamaktadır. EFT limiti arttırmak için şubeye gitmek gerekir. Şubeden randevu almak için ise 444 1 444 Yapı Kredi müşteri hizmetlerini arayabilir ve destek alabilirsiniz. EFT ve Havale limitleri, arttırma işleminin detayları yazımızda.

Yapı Kredi Günlük Havale Limiti

Yapı Kredi günlük havale limiti 50.000 TL’dir. Bireysel işlemlerde günlük havale limitinin üzerinde havale yapılamamaktadır. Yapı Kredi günlük işlem limiti bilgileri;

İŞLEMBİREYSEL GÜNLÜK LİMİTKURUMSAL AYLIK LİMİT
EFT Günlük Limiti50.000 TL500.000 TL
Havale Günlük Limiti50.000 TL500.000 TL
SWIFT Günlük Limiti50.000 TL500.000 TL
Fatura Ödeme Günlük Limiti5.000 TL200.000 TL
Yapı Kredi Havale Limit Arttırma Nasıl Yapılır

Yapı Kredi Havale Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi havale limit arttırma için mutlaka şubeye gitmeniz gerekir. Şubede başvurunuzu yaparken T.C. kimlik kartınızı da talep edeceklerdir. Kartınızdaki bilgilerle birlikte Havale ve EFT limiti arttırımı için talebiniz alınır.

Talep sonuçlanması yaklaşık 7 iş günü sürebilmektedir. Talebinizin yoğunluğa bağlı olarak daha kısa sürede de sonuçlanması mümkündür.

Yapı Kredi Fast Limit Arttırma

Yapı Kredi FAST limit arttırma günlük olarak yapılan FAST işlemleri için şubeden yapılabilmektedir. Günlük FAST limiti Yapı Kredi bankası ile 50.000 TL’dir. Daha yüksek tutarlarda FAST işlemi yapmak isterseniz şubeye giderek talepte bulunmanız gerekir.


SONUÇ: Bireysel kullanıcılar için günlük Yapı Kredi FAST limiti 50.000 TL iken kurumsal müşteriler için aylık FAST işlem limiti 500.000 TL’dir. Kurumlar için FAST limiti düzenlemesi şube üzerinden yapılabilmektedir.


Yapı Kredi günlük EFT limiti ne kadar?

Yapı Kredi günlük EFT limiti saat 16.45’e kadar 300.000 TL iken 16.45’den sonrasında 50.000 TL ile limitlendirilmektedir.

EFT limiti arttırılabilir mi?

Birçok banka EFT limitini arttırabilmektedir. Genellikle şubeden başvuru talep edildiğinden online olarak ya da telefon bankacılığı ile gerçekleştirilen bir işlem değildir.

Yapıkredi EFT Saatleri

YapıKredi Mobil indir (YapıKredi Son Sürüm Güncelleme)