YOPmail Hesapları 2022 – Kullanılmayan Mail Adresleri

Yopmail Hesapları detaylı bilgilendiriyoruz. Yopmail hesap giriş ve Yopmail gelen kutusu nasıl açılır işte detayları.

Teknolojinin gelişmesiyle birçok farklı web sitesi ortaya çıkmıştır. Bazı web sitelerinde mail hesabınız istenmektedir. Kullanıcıların çoğu sitelere kendi mail adresleriyle giriş yapmak istemezler. Bu yüzden hayata geçirilen projede geçici olarak kullan mail adresleri ortaya çıkmıştır. Geçici mail olarak birçok site bulunmaktadır.

Yopmail geçici mail servislerinden biridir. Yopmail diğer geçici servislerden ayrılmaktadır. Yopmail diğer geçici maillere kullanım açısından daha kolay olduğu için insanlar tarafından tercih edilmektedir. Yopmail ile kişisel güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Sitelerden gelen e-postaları şahsi hesabınızda görmek istemiyorsanız Yopmail uygulaması tam size göre. Diğer geçici mail servislerinde hesap oluşturmak oldukça zahmetlidir. Ama Yopmail’de kısa bir süre zarfında hesabınızı oluşturabilirsiniz. Yopmail ile her seferinde e-posta oluşturmanıza gerek yoktur. Oluşturduğunuz e-postanızı istediğiniz yer de ve zamanda kullanabilirsiniz.

Rasgele mail adresi oluşturmak

Yopmail Hesapları için herhangi bir şifre belirlemeniz gerekmemektedir. Gelen kutunuza bakarken veya hesap oluşturulurken şifre istemez. Yopmail gmail ile bir tutulmaz. Yopmail gmaile göre güvenlik açısından çok zayıftır. Yopmail geçici bir mail adresi olduğu için güvenilir bir yapısı bulunmamaktadır. Rasgele mail adresi oluşturmak istiyorsanız https://yopmail.com/en/email-generator linkine gidin.

Yopmail hesap giriş

Yopmail geçici mail adresinden biridir. Yopmail’de hesap açmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basittir. Gmail veya diğer servisler için yapacağınız işlemlerden daha kolaydır. Sizler için Yopmail hesabı nasıl oluşturulur ve hesaba nasıl giriş yapılır bu konuları araştırdık. Gelin birlikte bakalım.

  • İlk olarak https://yopmail.com/en/ linkine tıklayınız. Ana sayfadan yer alan rastgele e-posta adresi yazan seçeneğe tıklamanız yeterli olacaktır. Karşınıza e-posta adresiniz gelecektir. Bu e-posta adresinizi kopyalayarak bütün web sitelerinde kullanabilirsiniz. Yeni bir e-posta adresi almak isterseniz yeni seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.
  • E-posta adresini aldıktan sonra hesabınıza giriş yaparak gelen kutunuzu kontrol etmek istiyorsanız, yine https://yopmail.com/en/ linkine tıklayınız. Karşınıza gelen ekranda arama yerine size verilen e-posta adresini girerek enter tuşuna basınız. İşte yopmail hesabınıza giriş yaptınız bile.

Yopmail gelen kutusu

Yopmail geçici olarak kullanılan bir mail adresidir. Geçici mail alarak gerçek mail adresinizi koruma altına alabilirsiniz. Yopmail geçici bir mail adresi olduğu için çok fazla güvenilir değildir. Ama bildiğiniz üzere sitelere giriş yaparken sizden e-posta adresi istenmektedir. Ve sürekli o sitelerden mail gelir. Bu durumdan sıkılan kişiler için harika kaçış noktasıdır. Yopmail ile kolayca hesap oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yopmail web sayfasına giderek e-posta oluştur seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Sizden şifre istemez. Bu yüzden gelen kutunuza bakmak istediğiniz zaman şifre olmadan sadece e-posta adresinizi girerek gelen kutunuza bakabilirsiniz. Yopmail’de gelen kutunuza bakmak için şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • E-posta adresini aldıktan sonra e-posta adresinizi kesinlikle bir yere not alınız. Gelen kutunuzu kontrol etmek istiyorsanız, https://yopmail.com/en/ linkine tıklayınız. Karşınıza gelen ekranda arama yerine size verilen e-posta adresini girerek enter tuşuna basınız. Gelen kutunuza bakmak bu kadar kolay.

Yopmail hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız.

Brawl Stars Stu Ne Zaman Gelecek

Gmail Adresimi Unuttum Nasıl Bulurum

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

15 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu