Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır 2023 (Giriş Yapamıyorum)

Ziraat Bankası mobil bankacılık açma’nın şubeye gitmeden nasıl yapılacağını anlatıyoruz. Ziraat mobile giriş yapamıyorum çözümü nedir.

Ziraat bankası internet bankacılığı nasıl açılır? Sorusu interaktif bir biçimde işlem yapmak isteyen banka kullanıcılarının yanıtını aradığı sorulardan biridir. Çok kısa bir süre içerisinde, tüm bankacılık işlemlerinizin kolaylıkla yapılabilmesine olanak tanıyan bu uygulamaya dair detaylar yazımızda yer alıyor.

Ziraat Mobil Nasıl Açılır?

Birçok banka işlemlerinizi cep telefonu, bilgisayar tablet vb cihazlarda uygulama veya tarayıcınız üzerinden gerçekleştirmenizi sağlayan sisteme “İnternet Bankacılığı” denir. Peki, Ziraat mobil nasıl açılır?

Ziraat mobil nasıl açılır?

İnternet üzerinden tek bir uygulama aracılığıyla fatura ödeme, para gönderimi ve ya yatırım gibi tüm işlemlerinizi yapabilmek için ziraat mobil uygulamasına play store appstore gibi telefon mağazalarından ücretsiz indirerek sahip olabilirsiniz. Uygulamanın indirilmesinin ardından, internet şubenizi mobil uygulama üzerinden kullanabilmek için yapmanız gereken en önemli şey şifre belirlemek olmalıdır.

Ziraat Mobil Şifresi Nasıl Alırım?

Ziraat mobil şifresi nasıl alırım? Sorusunun yanıtı kullanıcılar için önemlidir. çünkü uygulamanın sağlıklı bir biçimde çalışabilmesi için, önce gerekli bilgilerinizi girmeniz ardından bir ziraat mobil şifresi oluşturmanız gerekmektedir. Şifreyi yeni alacaklar veya ziraat mobil şifresini unutanlar için izleyeceğiniz adımlar şu şekilde olmalıdır.

  • Telefonumuzdan ziraat mobil uygulamasını açın
  • Açılan sayfada bireysel seçeneğine tıklayın
  • Devam butonunun altında bulunan şifremi unuttum butonuna tıklayın
  • İlk sayfada TC kimlik cep telefon numarası gibi gerekli bilgilerinizi girin
  • İkinci sayfada kart numarası CVV ve kart şifresi gibi bilgilerinizi girin
  • Ardından cep telefonunuza gelen SMS kodunu girin
  • Son olarak açılan sayfada şifrenizi belirlenen kurallara uyarak oluşturun, yeni şifreniz ile ziraat mobil uygulamasını açarak sisteme giriş yapın.

Ziraat Mobil İndiremiyorum

Ziraat Mobil indiremiyorum diyenler ister Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeden önce ise aşağıda belirtilen adımları takip edebilir.

Eğer gerekli telefon mağazası uygulamasının arama çubuğuna ziraat mobil yazdıktan sonra gerekli indirmeye başlatamıyorsanız;

  • İnternetinizde bir problem olup olmadığını kontrol edin
  • Telefon hafızanızda yeterli yer olup olmadığını kontrol edin
  • İndirme ayarlarından izinleri kontrol edin.

Eğer bu seçeneklerde bir problem yoksa Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri ile görüşüp sorunun çözülmesi için destek alabilirsiniz.

Ziraat Bankası online bankacılık başvuru ekranı açmak için lütfen buraya tıklayın. Ziraat Bankası resmi sitesinde güvenle talep oluşturabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr