Ziraat Mobil Ücretsiz indir – Ücretsiz Ziraat İnternet Bankacılığı

Ziraat mobil indir cihazınızda yer alan mağazadan kolaylık yapabileceğiniz bir işlemdir. Eğer android cihaz kullanıyor iseniz play store, ıphone cihaz kullanıyor iseniz app strore üzerinden indirme işleminiz kısa bir sürede gerçekleşecektir. İlk yapılması gereken adım cihazın internet ile bağlantısının olup olmadığına bakılmalı. Cihaz internete bağlı ise indirme işleminiz kolaylıkla gerçekleşecektir. Öncelikle cihazınıza ait mağazaya giriş yapmalısınız. Bu mağazada arama alanını bulmalısınız. Arama kısmına Ziraat Bankası mobil yazmalısınız.

Ziraat Mobil indir

Arama işlemini gerçekleştirdikten sonra yapmanız gereken uygulamanın kendi sayfasına girmektir. Uygulamanın kendi sayfasına giriş yaptıktan sonra karşınızda yükle ya da indir butonlarından bir tanesi çıkacaktır. Bu butona tıklamanız durumunda ziraat mobil uygulaması otomatik bir şekilde indirilmeye başlayacaktır. İndirme tamamlandıktan sonra uygulamayı direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ziraat Mobil Son Sürüm İndir

Ziraat mobil son sürüm indir işlemi için en güncel ziraat sürümü olup olmadığına bakmalısınız. Yapılacak olan işlemler;

  • Ziraat mobil uygulamasının güncel sürümünün sayısını öğrenmelisiniz.
  • Cihaza ait olan mağazaya giriş yapmalısınız.
  • Arama hanesinden ziraat mobili aratmalısınız.
  • Ziraat mobil uygulamasının kendine ait olan sayfasında sürümü için numarası yazacaktır.
  • Son sürüm ile sayfada yer alan sürüm aynı ise zaten mevcut olan uygulama ziraat mobilin son sürümüdür.
  • Sayı farkı var ise bu durumda yeni sürümünü indirme ya da güncellemek için sayfada yer alan butonlara tıklamalısınız.
  • Yükle ya da güncelle butonlarına tıkladıktan sonra zaten otomatik bir şekilde bu işlemler yapılacaktır.

Ziraat Mobil Güncelleme

Ziraat mobil güncelleme uygulaması neredeyse indirme uygulaması ile aynıdır. Oldukça fazla benzerlik göstermektedir. Yine cihazın internet kontrolü sağlanmalıdır. Sağlandıktan sonra mağazaya girilmelidir. Mağazada ziraat mobil uygulamasına ait sayfa açılmalıdır. Eğer uygulama güncelleme gerektiriyor ise bu sayfada karşınıza güncelle butonu çıkacaktır.

Uygulama güncelleme gerektirmiyor ise böyle bir buton ile karşı karşıya kalmazsınız. Güncelleme yapmak için güncelle yazan butona tıklamanız yeterli olacaktır. Bu süre zarfında cihazın internet bağlantısının kesilmemesi için uğraşmalısınız. Bunun dışında telefonunuzda sürüm kapasitesi için alan var mı yok mu bunu kontrol etmelisiniz.

google-play indir
app-store indir

Ziraat Mobil Şifremi Unuttum

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır

Ziraat Bankası İletişim Numarası Değiştirme

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu