Ziraat Kart iptali – Ziraat Mobilden Kredi Kartı iptali

Ziraat kart iptali ve Ziraat kredi kartı iptali geri alma işlemini sizlerle paylaşıyoruz. Ziraat Bankası kart İptal talebi iptal etme ve Ziraat kart iptal edilince içindeki para ne oluyor, birlikte inceleyelim.

Ziraat kart iptali işlemi için olabilecek en çabuk sürede geri dönüş yapmalısınız. Bu sayede banka sizin adınıza herhangi bir kart üretimi yapmamış olacaktır. Anında iptal edilebilir.

Kartınızın çalınması ya da kaybolması durumunda da aynı numaralara yine en kısa sürede haber vermeniz durumunuzda kartınız iptal edilecektir. Yeni kartınız kayıtlı olan adresinize gönderilecektir.

Ziraat Mobilden Kredi Kartı iptali

Ziraat mobilden kredi kartı iptali işlemini kolayca gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Ziraat mobil üzerinden kredi kartı veya banka kartı iptal işlemi alınmamaktadır.

En doğru ve hızlı yol 444 00 00 veya 0850 220 00 00 arayarak müşteri hizmetlerine başlanmadan önce size ilk söylenecek olan “Kayıp çalıntı kart ve şüpheli işlem bildirimleri için 1’i tuşlayınız” duyduktan sonra telefonunuzdan 1’i tıklayıp direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanıp kartınızı 10 saniyede iptal edebilirsiniz.

Ziraat kart iptal edilince içindeki para

Ziraat kart iptal edilince içindeki para

Ziraat kart iptal edilince içindeki para herhangi bir yere gitmeyecektir. Kart iptali sonrası banka sizin adresinize yeni bir kart gönderecektir ve kartınıza size geldikten sonra kartınıza yeni şifre oluşturduktan sonra içerisindeki limiti tekrar kullanıma başlayabilirsiniz.

Banka Kartı İptal Etme

Banka kartı iptal etme, kullanmış olduğunuz kartınızı iptal edebilmek için işleminizi bildirebilmek için 3 seçeneğiniz vardır. Bu seçenekler şu şekildedir;

  • Banka şubesinden talep ederek banka kartı iptali
  • Müşteri hizmetlerini arayarak banka kartı iptali
  • İnternet bankacılığını kullanarak banka kartı iptali

Bütün seçeneklerde işleminiz anında sisteme düşecektir. Kart iptali için işlemler hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Ziraat Bankası kart İptal talebi iptal etme

Ziraat Bankası kart İptal talebi iptal etme işlemini durdurmanız mümkün olmayacaktır. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayıp kart iptali oluşturduktan sonra kartınızı bulsanız bile tekrar kullanıma açılmayacaktır. Yeni kartınızın gelmesini beklemek zorundasınız.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Kullanıma Açma

Ziraat Bankası kredi kartı kullanıma açma, başvuru işleminiz dahilinde size SMS ile bildirim yapılacaktır. Onay SMS ‘i geldikten sonra Ziraat Bankası ATM ‘sine gitmelisiniz. Öncelikle yapmanız gereken banka kartı ile şifre kullanarak işlem gerçekleştirmelisiniz. Daha sonra kartı ATM ‘ye tekrar takmalısınız. Görüntülenen menüde kredi kartı seçeneği bulunacaktır. Burada kredi kartı kısmını seçmelisiniz. Daha sonra kartın kredi kartı özelliği açılmış olacaktır.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥