Ziraat kart kargo takip işlemini yapabilmek için önce kartınız hazır olmalıdır. Kartınız hazır olduktan sonra hangi kurye ile size ulaşım sağlanacak ise o kurye SMS olarak kargo takip numarasını ya da kuryenet gönderi numarasını yollayacaktır. Eğer böyle bir mesaj size gelmediyse ziraat bankası müşteri hizmetlerini arayarak bu numaraları sorabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numaraları;

  • 444 00 00
  • 0850 220 00 00

Bu numaralar ile kart kargo takibiniz de yapabilirsiniz.

Ziraat Kartım Ne Zaman Gelir?

Ziraat Kartım Ne Zaman Gelir

Ziraat kartım ne zaman gelir, Ziraat Bankası hesap kartına başvuru yaptığınız zaman kartınızın basılma süresi en fazla 1 haftadır. Kart basıldıktan sonra gönderim aşamasına geçecektir. Gönderim aşaması da maksimum 1 hafta sürmektedir. Yani toplamda 2 hafta içerisinde kartınız size ulaşmış olacaktır. Hesap kartı için başvuru yaptığınız zaman zaten bankada çalışan personeller sizlere bu bilgileri vereceklerdir.

Dilediğiniz adrese hesap kartınız gönderilebilir. Eğer adres vermek istemiyorsanız bu durumda kartınız bankaya gelecektir. Şube kartınızı sizin alacaktır ve siz gelene kadar saklayacaktır. Size kartınız şubeye geldikten sonra bilgi verilecektir. Şubeden kartınızı alabilirsiniz.

Ziraat Bankası kart hangi kargo ile gelir?

Ziraat Bankası kartları, Aras Kargo ile gönderilmektedir.

Ziraat kart kac güne gelir?

Ziraat Bankası kartları, başvurunuzu takiben 1-5 iş günü içerisinde adresinize gönderilir.

Ziraat Bankası kart nerede?

Ziraat Bankası kartınız, adresinize gönderilmiştir. Kartınız, Aras Kargo tarafından teslim edilecektir.

Bankkart ne zaman gelir?

Bankkart, Ziraat Bankası’nın çıkardığı banka kartıdır. Bankkart, başvurunuzu takiben 1-5 iş günü içerisinde adresinize gönderilir.

Banka kartım gelmedi ne yapmalıyım?

Banka kartınız gelmediyse, öncelikle Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak kartınızın durumunu sorgulayabilirsiniz. Kartınız, Aras Kargo tarafından teslim edilmediyse, kargo şirketini arayarak kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ziraat banka kartı hemen verilir mi?

Ziraat banka kartı, başvurunuzu takiben 1-5 iş günü içerisinde adresinize gönderilmektedir. Bu nedenle, banka kartınızı hemen alamayabilirsiniz.

Kart kuryeye teslim edildi ne zaman gelir?

Kartınız, Aras Kargo tarafından teslim edildiyse, kartınız 1-2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir.

Adrese teslim edilmeyen banka kartı nereden alınır?

Adrese teslim edilmeyen banka kartı, şubeden teslim alınabilir. Kartınızın nerede olduğunu öğrenmek için Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayabilir veya şubeye giderek bilgi alabilirsiniz.

18 Yaş Altı Ziraat banka kartı alabilir mi?

Evet, 18 yaş altı kişiler Ziraat banka kartı alabilir. 18 yaş altı kişiler için Ziraat Bankası, Bankkart Genç kartını çıkarmaktadır. Bankkart Genç kart, 12-24 yaş arası kişilere özel bir banka kartıdır.

Ziraat Bankası Hangi Kurye İle Çalışıyor?

Ziraat Bankası hangi kurye ile çalışıyor, Ziraat Bankası talep edilen kurye işlemleri için Kuryenet adlı kargo firması ile çalışmaktadır. Eğer takip etmeniz gereken bir kargonuz bulunuyorsa kuryenet firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında yine Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aradığınız zaman size kuryeniz hakkında bilgi verilecektir.

Ziraat Bankası Barkod Numarası Öğrenme

Ziraat Bankası barkod numarası öğrenme işlemi için ilk yapacağınız işlem Ziraat Bankasına ait olan müşteri iletişim hizmetleri numarasını aramak ve müşteri temsilcisinden direkt bilgi almak olmalıdır. Müşteri temsilcisi size gerekli olan barkod numarasını verecektir. Bunun dışında Ziraat Bankasının kuryenet ile çalıştığını söylemiştik.

Kuryenetin iletişim numarasından müşteri temsilcisine ulaşarak yine barkod numaranız hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu aşamalara geçmeden önce telefonunuzun Mesajlar kısmını kontrol etmenizi öneririz. Kargolar teslim için işleme çıktığında kişilere barkod numarası takip etsinler diye SMS yolu ile gönderilmektedir.